PDA

View Full Version : Често срещан проблем на зимата,пак.



53downfall
12-25-2011, 18:50
Добре де,не толкова често срещан.На бързо:
Аз съм от голям град,на 20г. уча в университет,имам доста соц. контакти (не във феисшит),не съм задръстен,изглеждам си окей.но гледам да не принадлежа към дадена група(чалгари,метали,рапър ) нямам пари,нашите нямат,не връзвам двата края,трябва да избирам между излизане с приятели и вечеря(храна).Най-добрият ми приятел с далеч по-малко проблеми се самоуби скоро,дължа пари на доста хора и в такива вечери на откровения към непознати се чувствам като депресирано емо...А не съм.Даже развих малка злоупотреба с алкохола заради скорошните събития.И всички ми викат: весела коледа,аз се усмихвам,тъй като трябва да носим маската,че "всичко е наред" и отговарям: мерси и на вас.
Сори за товара просто,сме в клуба на анонимните депресанти и за това "Тенкс фор лисенинг" :)

53downfall
12-25-2011, 18:52
Майка му ааааа....Защо не ми излиза целия пост?
Админ wtf??

stelit0
12-26-2011, 14:48
:D cool a?

teddybearMV
12-26-2011, 15:20
Няма да излизаш с приятели, а ще ги каниш у вас, така ще спестиш парички. Намери си работа, за да изкараш някой лев. Премини в задочна форма, така ще имаш време за работа. Или почасова при редовна форма. Успех.

SmilezZz
12-27-2011, 15:18
Прави това , което ти харесва. Никой не те кара да принадлежиш към определена група , нито пък да се променяш , само защото да се харесаш на другите.

И си довърши темата.

Verminaard
12-27-2011, 17:51
Ъ...малко нещо във въпросът ти липсва елемента на зададен въпрос. О.о
Корекция?