PDA

View Full Version : Как да му откажа?



katy1997
12-25-2011, 19:29
Днес едно момче ме попита дали искам да излизаме.И тъй като това ми е за пръв път(някой да ме пита да излизаме) се панирах и му казах ,че ще помисля.Но истината е ,че аз не го харесвам и сега не знам как да му го кажа.Защото искам да останем приятели.Моля ви ,дайте някакъв съвет

Ashenvale
12-25-2011, 20:00
Първо излезте, пък чак след това му кажи ..
По добре на живо отколкото в "Фейсбук"

umri
12-26-2011, 00:09
Кажи му :
- че си имаш приятел
- че си много заета тоя месец, работиш по А1 на Коледа за допълнителен лев.
- "не мисля, че е добра идея"
- "да, но само като приятели"
- имам СПИН и вагинален херпес
- "може би, някой път, може и да излезем"

Ако има акъл, след 2-3 тънки отказа ще се откаже.

BornToRaiseTheHell
12-26-2011, 03:56
Ти да не би да си длъжна да излезеш с него? Или си измисляш някво оправдание, или просто му казваш "не". :)

Sh@d0w
12-26-2011, 06:17
Винаги си казвай нещата в прав текст, такива каквито ги мислиш, не прави компромиси, и не оставай недоизказани неща, защото после ще съжаляваш.

Кажи му, че нямаш някакви по - специални чувства към него, освен приятелски и дотам. Нито ще е грубо отрязване, нито край на приятелството ви.

Shaolina
12-26-2011, 09:08
Имаше няколко начина по който ме одрязваха мене . И подействаха ;дд

- Да бе ще излезем , ама ся не знам кога щото нашите , много не ми дават да излизам ии ... аз ще ти звънна (последствие никога не звънят)
- Имам адски да уча и докато не си оправя оценките нашите не ме пускат никъде.
- Приятеля ми не ми дава.
-Болна съм .
-Не ми е до срещи точно сега, защото се разделих с приятеля си , и не ми се занимава с никой.

Ето и един начин който със сигорност ще подейства , този аз го използвам ;д
- С тебе ли бе хахаах :D

Meoww
12-26-2011, 10:03
Не е казано, че като излезете ще се случи нещо между вас.... Но ако наистина не ти е приятно, просто му кажи, че не искаш да излизате ;) не си мисли оправдания постоянно, защото в един момент те ще свършат или той ще се усети, че го лъжеш ;)

katy1997
12-26-2011, 15:15
Мерси за съветите :)

SmilezZz
12-27-2011, 10:39
Избираш дали ще му кажеш самата истина или ще си намериш някакво оправдание. Пък и не забравяй, че не си длъжна да излезеш с някого.