PDA

View Full Version : Да ходя ли на гинеколог ?



Korlash
12-25-2011, 19:58
Та момиче съм и водя полов живот от няколко месеца , и майка ми ми каза че ще ме заведе на гинеколог профилактично. След като ще е профилактично знаете ли какво ще ми правят? някоя от вас ходила ли е по такъв случай и знае ли ?

granger
12-25-2011, 20:07
Ммм страх те е да не разбере,че не си девствена!?Или просто се притесняваш от преглена?Профилактично ,хм, принципно при мен беше така.Попита ме дали съм девствена или не.Тогава бях , но при мен случая беше специфичен и ме гледа само на видеозон,без да ми прави преглед отдолу.Може би ще се наложи да погледне,за да установи дали няма бяло течение и тн. Така ,че ако притеснението е майка ти да не разбере ,по-добре и кажи вместо да се изненада ,когато идете при лекаря и не знам защо ,но бях останала с впечатлението ,че си момче!
Принципно вече като съм ходила за преглед и не бях девствена при прегледа използваше спекулум. Вкарва се във влагалището ,за да може добре да те прегледа и евентуално ,ако си правиш изследване за цитонамазка.

Korlash
12-25-2011, 22:15
АХа ще ме съблича и ще ми ръга някви тръби О.о А и да имала съм бяло течение кво значи това ?

BornToRaiseTheHell
12-26-2011, 05:37
Това е течност от вагината. Не е болест, принципно, но е един вид знак, че трябва да отидеш на профилактичен преглед. Може да е сигнал за някви проблеми с матката, бактерийки някви и т.н. Отиди. :)

Sh@d0w
12-26-2011, 06:27
Не го мисли, така ще се справиш най-добре.Аз като го мисля много и накрая толкова се притеснявам да не сгафа че наишли кво става ? НИЩо ! дори не ми става от притеснение... Просто слагай кондома и си представи че ебеш курва която поече няа да видиш и искаш да си напраиш твоя кеф на макс... това е съветът ми : ).. Само недей го мисли прекалено много да не стане като при мен, че толкова скунфузно за нищо друго през живота ми не ми е било...

Ти нали беше момче уе?