PDA

View Full Version : Как да се държа с другите , за да ме уважават ?



gillbert
12-25-2011, 20:54
Смятам че проблемът ми е доста често срещан на мойта възраст и не съм виждала в тази статия на БРАВО някой да е питал за тази тема. Моля ви кажете ми как да се държа с другите ... Искам да имам повече приятели и познати и когато дойде рождения ми ден или просто ми се купоснясва да имам кой да поканя. Опитвала съм по всякакъв начин да спечеля повече приятели , но не става. Ако се държа добре и помагам на другите, макар и за нещо елементарно , те ми се качват на главата и когато нямат нужда от мен все едно не съществувам и ме подминават. Освен това вече от година и половина не съм имала гадже и всичките момчета забелязват приятелките ми, а мен - не ! Опитвам се да се държа малко "мистериозно" и "недостъпно" с момчетата , защото тези трикове помагат на другите момичета , но при мен - не. Никой не ме забелязва , дори да си направя перфектна прическа и грим! Не мога да се сравнявам с 45 килограмовите красавици с перфектни дрехи,обувки и чанти ! Далеч съм от тях ... Помогнете ми !

Моля ви , без псувни и други наименования ! Който мисли да обижда , направо да не пише :)

xoxi
12-26-2011, 07:42
Не се опитвай да се правиш на нещо или някой друг.
Едва ли би искала да имаш приятели, които ако те видят без грим примерно ще ти бият шута.
Не всеки може да бъде харесван от всички. Колкото и изтъркано да звучи - Бъди себе си! Хората, които те харесват такава, каквато си, рано или късно ще се появят. Няма смисъл да се буташ при хора, които още не са те оценили, а ти се опитваш да се правиш на клоун, за да им се харесаш. Така няма и как да те уважават. За да накараш другите да те уважават, трябва първо да се научиш сама да се уважаваш.

Leticcia
12-26-2011, 11:40
Бъди търпелива...Рано или късно ще си намериш приятели, които да те ценят :) Всичко с времето си ....

tItEufFf
12-26-2011, 11:59
Не бъди прекалено добра, от личен опит ти го казвам!!
И другото - наистина имаш нужа от момче, за да се чувстваш добре и сигурна в себе си. Това ти е проблема..

SmilezZz
12-27-2011, 15:14
Бъди себе си , колкото и трудно да ти се струва да го постигнеш. Животът е пред теб. Вместо да се комплексираш - промени нещо в себе си. Нова прическа , нови дрехи - просто , за да се почувстваш добре. Вдигни си самочувствието - това отблъсква другите , нали знаеш ? Усмихвай се. Никой не те кара да се превърнеш в някаква , която не си или да си от тия, т.н. "кифли". Просто повярвай в себе си и не насилвай нещата. Всичко ще се нареди , както и когато трябва. "Всичко се случва , когато най - малко го очакваш !" Не го забравяй това.

Имай си собствено мнение и го отстоявай. Не позволявай на другите да те използват.

Miichelle
12-27-2011, 15:19
Когато си добър виждат, че правиш всичко, за да угодиш и ти се качват на главата. За да те уважават, мачкай. Не е приятно, но е гадната реалност -.-

Verminaard
12-27-2011, 17:47
Ъ...'как да се държа с хората,защото не намерих такава статия в списание'...Така...има ли смисъл въобще да...олеле малеее...

http://i.imgur.com/s0oAZ.jpg

p.s. отделно,душевното ти излияние показва че е по-добре да НЕ се научиш как да контактуваш с хора.Помисли колко добре за обществото ще е това.

p.p.s. не съм сигурен дали е трол или като малък майка му го е кърмила с белина и диазепам,докъто баща му е дирижирал Нашият Ромел с ковашки чук,използвайки главата му за резонансна кутия.

Chacho
12-27-2011, 17:55
Свали до 45кг, да не вземе да ти се наложи да се трудиш у тоя живот.

reperw
12-27-2011, 20:04
е ако си метър на метър никой няма да те хареса :D