PDA

View Full Version : Моля ви, помогнетееее!!!!



callia
12-25-2011, 21:34
Спешна помощ! Утре (до 11.30) имам среща... една от най-добрите ми приятелки ще ме представя на тайфата си, не знам какво да облека! Наистина ми е важно, тя каза, че са се уговорили да са в хип-хоп стил, нямам кецове, а само токчета! А и не знам какво точно е хип-хоп стилът... иначе ако някой има идейки и за др. стилове да пише, наистина много спешно ми трябва!!

3oPuTy
12-25-2011, 21:38
Бъди себе си.Н-И-К-О-Й НЕ харесва фалшивите хора.Това,че те се носят "смъкнато" и спортно НЕ ОЗНАЧАВА,че ти трябва да си със сходно облекло.Облечи дрехи,в които се харесваш и се дръж нормално.

FuCKkK13
12-26-2011, 07:47
^ и аз съм на това мнение,а и + това предполагам повечето момчета се обличат така.. смисъл смъкнато.. ако не искаш да си на токчета просто облечи нещо по-спортно,а ако нямаш значи това изобщо не е част от твоя стил и не е добре да се обличаш така ;) .. айде успех :)

Star!
12-26-2011, 07:51
Бъди себе си.Н-И-К-О-Й НЕ харесва фалшивите хора.Това,че те се носят "смъкнато" и спортно НЕ ОЗНАЧАВА,че ти трябва да си със сходно облекло.Облечи дрехи,в които се харесваш и се дръж нормално. И аз съм на това мнение!

lolabunny7
12-26-2011, 08:47
облечи се така както си ходиш на даскало, с изключение на токчетата ( вярвам, че имаш и ниски обувки). Това, че ще те запознава с компанията си не означава, че е някакво страшно събитие и трябва да се променяш тотално. Бъди себе си, така ще те харесат. Успех :)

lude7ina
12-28-2011, 20:49
Те са се уговорили да са облечени така. Нарочно. Само за една вечер. Един вид ще са маскирани. Аз предлагам да вземеш шапка с козирка, суитчър и маратонки като нямаш кецове.

MissHouse
12-29-2011, 15:29
според мен обуй маратонки и дънки, нещо по семпло и всекидневно нагоре, сложи нещо което да подчертава и твоя стил и воала - няма как да не се впишеш :)

ariimeri97
12-29-2011, 15:41
е, това че те са ти казали така, не означава, че ТИ задължително така трябва да се облечеш
според мен се облечи нормално, пък ако те питат ти защо не си хип-хоп, просто отговори, че нямаш такива /подходящи/ дрехи
пък и да те запознае с компанията не е ЧАК ТОЛКОВА голяма работа
успокой се, облечи се както ТИ искаш и просто се дръж нормално, те ще гледат теб и твоя характер, каква си ти, а не какви дрехи носиш
УСПЕХ ;)

smile12345
12-29-2011, 16:12
Облечи се така,че да ти е удобно(както си свикнала) и все пак ако държиш да си като другите от компанията просто си обуй токчетата,някакви дънки,риза или блуза нещо обикновено,токчетата са яки няма значение,че те ще са в стил хип-хоп,защото ако си с дънки,а не с някоя поличка,с някаква нормална блуза,а не такава със 20 сантиметрово деколте няма да има проблем....поне аз така бих постъпила ,въпреки че токчета никога не бих обула и попринцип съм спортен тип..просто бъди себе си...все пак най-същественото е невидимо за очите,така че външния вид не е толкова важен! [=

lude7ina
12-29-2011, 16:49
Хора тъпи ли сте?! Те се обличат нарочно така. Все едно да отидеш на маскен бал и да кажеш, че си се маскирал на себе си. Повтаряте като папагали „Бъде себе си!“, а в случая не сте прави. COSPLAY