PDA

View Full Version : Ами един проблем с кожата на главата



asdzxccc
12-25-2011, 23:23
Здравейте, значи пусках дълга коса година и малко и реших да се подстрижа, защото почна много да ми пада косата, подстригах се средна дължина, но тя продължи да пада, като кожата на главата ми се белеше.... Избръснах си главата първи номер, порасна малко и продължи да пада, след което пак се обръснах 0 номер и кожата на главата продължава да ми се бели и от това следователно ми пада косата, да имате представа какво да направя, преди да се обърна към дерматолог, защото сега са празници ? Благодаря предварително :)

granger
12-26-2011, 09:52
Най-добре се обърни наистина към дерматолог. Помня ,че имаше един Низорал май,който се изписваше за заздравяване на кожата,но все пак специалист само може да ти каже на каквосе дължи това и как да го третираш.

Meoww
12-26-2011, 09:59
Заминавай на дерматолог...

asdzxccc
12-26-2011, 21:40
Да, така и смятам да направя. Благодаря за отговорите, все пак исках да проверя, ако някой е имал подобен проблем дали се е оправил след това. Благодаря :)

AlaBalaa
12-27-2011, 20:46
На мен фризьорка ми препоръча Низорал хапче и детски шампоан Кря-кря или Папа е вече не знам точно. Счуквам хапчето в шампоана и се кефиш, това за пърхот помага много, но не знам твоя проблем точно такъв ли е...

ImmortalSportFreak
12-27-2011, 20:52
Ако от скоро ползваш нов шампоан или гел за коса е възможно да имаш алергия.Спри ползването му и най-добре се консултирай с дерматолог. (:

ThomasCook
12-28-2011, 09:36
По - добрия вариант на Па-Па - ако ще ползваш бебешки шампан - е Нахткерцен ;) Има го и в коплект с олио за баня - за хидратиране на кожата. На мен зимата кожата по цялото тяло ми става суха - включително и кожата на главата и за това ползвам Нахтктерцен.

vpowerrr
12-28-2011, 16:09
Бягай на дерматолог бе, тъп ли си!? Може да е себорея, дори псориазис.
Веднага заминавай...

asdzxccc
12-28-2011, 20:43
Ще ходя след празниците ... Но иначе гел не ползвам, не съм ползвал от 2 години сигурно, а относно шампоана винаги използвам или TEO или забравих му името .... Както и да е, като отида на дерматолог, ще кажа какво е било, защото някой може да има същият проблем, дано не е нищо сериозно. Благодаря за съветите :)