PDA

View Full Version : Лице



Rar3
12-26-2011, 08:21
Така... Преди време писах, че съм си взел лосион АКНЕРИН за акнето. Добре, помогна на 2-3 седмица. След това пробвах друг, уж също за акне, но и за черни точки. И акнерина и този( казва се IWOSTIN PURRITIN или нещо такова) ги мазах сутрин и вечер. Второто го имам от 1-2 седмици, но без минимален ефект. В началото се махнаха малко пъпчици и тук-таме 2-3 точки и после пак. Сега съм решил да си взема пак Акнерин и да го съчетая с новия лосион( бай дъ уей, води се почистващ тони за чувствителна, мазна и предразположена към акне кожа) и с Гарниер Пюр за черни точки с червеното( новия). Идеята ми е:
Акнерина да го мажа сутрин и вечер, като сутрин след него да мажа и другия лосион, а вечер след като се изкъпя Гарниер и преди лягане пак акнерин и 15-20 минути след като поседи крем "ЗДРАВЕ" на по-възпалените пъпчици? Как мислите?

YouAteMyHeart
12-26-2011, 08:53
Ама ако искаш я си вземи още 2-3 простотии и си ги мажи по лицето,а после се чуди защо ти излизат пъпки...

Отиди на преглед при добър дерматолог /има такива,които работят и със здравната каса,а ако не - прегледите са м-у 30-60 лв/.Там ще ти кажат кое е най-доброто за твоя проблем и спец. за твоята кожа.
Другото,което може да направиш е да отидеш на козметик,за да ти почистят лицето.Едно дълбоко почистване няма да ти излезне повече от 50лв.