PDA

View Full Version : Анален секс и свършване



sunnyday91
12-26-2011, 09:16
Решила съм да го направя...но малко се притеснявам...и освен това има ли нещо лошо той да свърши отзад без презерватив да го правим и изтича ли веднага тоест трябва ли да отида веднага до тоалетна? И тези, които вече са го правили ако може да кажат как точно става...тоест лубриканти ползвали ли са или само от секрета отпред...и т.н.

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 09:31
Ами аз винаги съм правил анален без презерватив и съм свършвал в дупето на партньорката, с която съм бил и не е имало проблеми.
Лубрикант никога не съм ползвал през живота си. Достатъчно е да ползваш малко от секрета отпред или слюнка (най-добре и двете)
А относно това дали потича веднага ми е правило впечатление, че някои момичета ходят веднага до тоалетна и други, които не. Според мен най-добре след като ти свърши в дупето иди до тоалетна за да няма конфузни ситуации.

Sc0RcH
12-26-2011, 09:31
Лубрикант задължително...а ако ще те чука отзад без презерватив, по-добре си направи клизма. Аз съм свършвал във моята,не изтича,но все пак внимавай коя ще ви е последната поза... ако си на задна,по-добре да не свършва тогава,защото ако потече ще отиде право към влагалището...схващаш ли? ;)

shokoladchety
12-26-2011, 09:31
Със презерватив задължително,много инфекции може за се хванат.С лубрикант със сигурност и много по-добре.За изтичането не знам как става.

sunnyday91
12-26-2011, 09:35
аз мисля той да е зад мен и легнали . мисля че наистина няма да има нужда от лубрикант особено ако сменяме постоянно за да е влажно...освен това и да потече...какво може да стане смисъл..бяла течност и нищо друго?!?! или? и като отида в тоалетната да седя и да чакам да потече ли?

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 09:38
аз мисля той да е зад мен и легнали . мисля че наистина няма да има нужда от лубрикант особено ако сменяме постоянно за да е влажно...освен това и да потече...какво може да стане смисъл..бяла течност и нищо друго?!?! или? и като отида в тоалетната да седя и да чакам да потече ли?

Аааа чакай малко :D
Никой не и е казал да сменяте от сливата в дупето. Казах, че може да ползвате секрета от там. Не е препоръчително да редувате дупе/слива

sunnyday91
12-26-2011, 09:40
i za6to ne

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 09:42
i za6to ne

Защото ще те пари сливата после, а и може и няква инфекция да се получи.

sunnyday91
12-26-2011, 09:45
ммм дали? направо почнах да се отказвам...аз така мислих да е иначе абсурд...една приятелка точно така го е правила и не е имало проблем

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 09:47
ммм дали? направо почнах да се отказвам...аз така мислих да е иначе абсурд...една приятелка точно така го е правила и не е имало проблем
Абе слушай ся кво ти казвам. Няма да има дертове, просто не редувай от дупето в сливата.

granger
12-26-2011, 09:47
Много зле...честно. Щото мила,както знаеш(ами всъщност може би не знаеш) дупата е източник на нечистотии,които могат да доведат до инфекция ,както за партньора ти ,така и за теб ,ако след като е бил в задния ти двор си го завре и в сливката ти. Капиш. Затова е хубаво да знаеш: Използвай лубрикант , за да не те боли толкова, ползвайте презерватив , за да не си лепне той някоя инфекция и след това не му давай да го мушне в оная ти работа , за да няма шанс да ти лепне нещо на теб!

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 09:49
Впрочем понякога и мене мене ме пари оная работа като чукам някое момиче отзад , но само понякога не винаги.

sunnyday91
12-26-2011, 09:52
ясно...след като не мжое да се редува май ще се откажа...

granger
12-26-2011, 09:53
Ква е разликата ,ако не се редува?! Просто ще си купите един лубрикат... вместо естетствена смазка!

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 09:56
ясно...след като не мжое да се редува май ще се откажа...

Таа пък ще се отказва, направи му кефа на момчето бе :(
Да искаш редувай дупките твоя си работа, може пък и нищо да не ти стане

DragonLady
12-26-2011, 11:40
Ех момиче грам сексуална култура нямаш значи ... Ако го правите отзад без презерватив не е никак малък шанса, той да си лепне някоя инфекция, която после да предаде и на теб, при следващ полов акт - вагинален секс без презерватив. Колкото до редуването гъз/слива ако искаш да си лепнеш някоя инфекция давай, ако не искаш или само отзад или само отпред или 1во отпреде после отзад. Най-добре ползвайте презерватив и лубрикант.

sunnyday91
12-26-2011, 11:45
е ама защо така нападате...нали за това е тоя форум да се пита...страшна работа сте значи ..вие с вашта култура сексуална сигурно с раждането сте я предобили...

DragonLady
12-26-2011, 11:53
е ама защо така нападате...нали за това е тоя форум да се пита...страшна работа сте значи ..вие с вашта култура сексуална сигурно с раждането сте я предобили...

Никой не те напада. Опитах се да ти кажа, че преди да тръгваш да се правиш на секс богиня, е добре да се образоваш малко повече на сексуална тематика. И за твое сведение, нито деца имам, нито съм забременявала ( да чукам на дърво ).

sunnyday91
12-26-2011, 12:02
еми ето питам преди да го правя...както и да е благодаря за информацията на всички

3oPuTy
12-26-2011, 13:11
Господи,ако наистина си набор 91 ще се застрелям ... Как може някой на 20 години да има толкова ниска сексуална култура?!А и като гледам и от часовете по Биология много си бягала щом не можеш сама да си отговориш на въпроса,защо не е добре да се редуват аналния и вагиналния секс.А и к'во ще рече "Някаква бяла течност"?! ... Потресена съм!!!

sunnyday91
12-26-2011, 13:15
мерси за мнението ти :)

Audiophile
12-26-2011, 14:24
Хубаво е да използвате лубрикант и презерватив, защото можеш да изпиташ известна болка, отделно в никъв случай не си правете експерименти с редуванията на вагинален и анален секс. Наистина може да получите някаква инфекция, не е шега работа, правете първо вагинален, а после анален или просто сменете презерватива.

J&B
12-27-2011, 15:11
ясно,че не става да се редува,обаче само не разбрах.. на задна не можело да свършва вътре,ми как може?

J&B
02-06-2012, 14:46
Лубрикант задължително...а ако ще те чука отзад без презерватив, по-добре си направи клизма. Аз съм свършвал във моята,не изтича,но все пак внимавай коя ще ви е последната поза... ако си на задна,по-добре да не свършва тогава,защото ако потече ще отиде право към влагалището...схващаш ли? ;)

стана ми интересно,за тва :D

monnyyka
02-10-2012, 21:27
да редуваш анален с вагинален секс?? мен ми се повръща само при мисълта.. момиче в дупето има бактерии които могат да то донесат сериозни инфекции и по добре да си седят отзад..

trabi_bs
02-10-2012, 21:35
да редуваш анален с вагинален секс?? мен ми се повръща само при мисълта.. момиче в дупето има бактерии които могат да то донесат сериозни инфекции и по добре да си седят отзад..

напълно съм съгласен

SisiStrange
02-10-2012, 21:36
Анален с вагинален не се редува. Аз не виждам какво лошо има да мине след аналния да се измие хубаво в банята и пак.

LiliEvans
02-10-2012, 21:36
освен това и да потече...какво може да стане смисъл..бяла течност и нищо друго?!?!

<<< От тази "бяла течност" се забременява

trabi_bs
02-10-2012, 21:41
всичко се учи по биология