PDA

View Full Version : ангина



InsertDumbNickHere
12-26-2011, 12:58
Здравейте :) Честита Коледа :) Честита , честита ама на 25 Декември се събудих с невероятните болки в гърлото. Смуча хапчета , пия чай , правя гаргари и всякакви такива работи.След като продължи да ме боли се обадих на личната си лекарка и тя ми кажа да смуча ''Тантум Werde Пи '' . Понеже е Коледа и никoй не работи , личната ми каза да отида на 27-ми за да ме види. Мисля си , че е ангина . До сега не съм имал подобдно нещо. Цяла нощ не съм спал , не съм ял от 2 дена ( просто не мога ) (едвам едвам изядох една ябълка ) Дайте някакви съвети какво да правя ... Не мога да издържа така още 1 ден... просто е ужаснооо.

granger
12-26-2011, 16:00
Ракия ,мед и олио или зехтин си направи - много е гадно ,ама при мен помагаше. Ако е гнойна нагина си провери дали нямаш едни бели петна или ивици по гърлото.Пий много чай и си смучкай хапчетата и парецетамол + витамин ц . Освен това,ако е ангина след като се оправиш в близките седмици забрави да пиеш газирано!

ThomasCook
12-28-2011, 09:40
Умкалор на капки и чай от лайка. Умкалора спира разрастването на инфекцията а с лайката ще лекуваш пораженията. Това е което можеш да направиш без рецепта и то гарантрам че е 100% здравословно. Умкалора също е растителен продукт - прави се от корените на някакво растение.

Barcalevski
12-30-2011, 04:30
И аз съм така... Точно на вечерта на 25 невероятни болки в гърлото и 3 бях на гаргара с лайка и сода за хляб и трахизан ( най - силните хапове за болки в гърлото ) Обаче накрая си отидох на лекар и ми изписаха антибиотик ... Тъкмо се стабилизарах и вчера направих простотията да пия едно кенче кола .... И към 3 през нощта се събудих с наистина невероятни болки всяко преглъщане си беша истинска мъкаи щом дори пуснах няколко сълзи от болки си представете за какво става дума ... Много е гадно ! Прави си гаргата пий си трахизана ако се наложи и антибиотик и в никакъв случай не пий газирано !

Rallie
01-09-2012, 18:02
Ооооооох..аз имах миналата година :ххх..Наистина беше ужаасно... Пий много чайове.. При мен помагаше когато си намокрех пръса, и го намажа със сода.. след това си търкам гърлото с пръста..не е много приятно, но не боли.. А гадния вкус на содата се отмива веднага с вода.. Пожелавам ти бързо оздравяване !