PDA

View Full Version : Целулит-изпитани методи



xAddicteDx
12-26-2011, 13:11
Тооооолкова ме е яд на себе си, такова хубаво дупе имах, обаче откакто почнахме даскало всичко зарязах и ето, налице е гадният целулит.. Правя си масажи с утайка от кафе всяка вечер като си вземам душ и после измивам с контрастни душове (топла и студена вода), пия много вода, отказах се от газираното, мазното и тестеното, намалих и солта което по време на празници не е лесно, повярвайте ми, обаче като че ли все още няма ефект :( споделете какво правите вие, че е толкова грозно, че не искам и не мога да се гледам :@

3oPuTy
12-26-2011, 13:59
Пробвай с повече движение и масажи с мед.

teddybearMV
12-26-2011, 15:05
Целулит с масажи да махнеш - не ми се вярва. Може малко да позагладиш дупата, ама да махнеш целулит трайно само с масажи..не мисля.

myHeartIsOnlyForYou
12-26-2011, 17:05
Е не може веднага да видиш резултати. Не се отчайвай!
Според мен най-доброто средство срещу целулита е спорта. Мисля че с повече движение ще видиш резултат.
Успех :*
Ще следя темата, защото и мен ме интересува :-D

xAddicteDx
12-26-2011, 18:21
е, да ясно ми е, че трябва и спорт. само да се поизлекувам и започвам.. да предложите някакви упражнения, които мога да правя и вкъщи? :)

Rebirthing
12-27-2011, 09:41
Спорт, масажи с мед, масажи с вендузи, антицелулитни кремове, билкови диуретици за изхвърляне на излишната вода от тялото.