PDA

View Full Version : Талант+ ? = ЗВЕЗДА



kisskata1807
12-26-2011, 14:58
Така, като за начало, не знам дали темата е в правилния раздел.Значи, имам талант.Мога да пея прекрасно, мога да се разплача при даден знак, мога да позирам, да танцувам изобщо като за кариера си имам всичко.Но едно нещо не знам.Какво трябва да правя, къде трябва да отида.....Искам да стана певица, асктриса или модел, а може направо и четирите..Но не знам..да ходя да се записвам някъде ли..да ме прослушват ли...не знам откъде да започна.Знам, че съм малка - 12 години, но искам още от сега да започна да развивам талантите си, за да като порасна да имам повече шанс за успех.Моля ви, дайте ми съвет какво трябва да правя, къде да ходя...Ще съм ви МНОГО благодарна!!!!!!Моля ви, ако някой знае нещо, нека сподели!!

P.S.=Знам, че не става току-така, но нали и световно известните някога са били обикновени, пък....са правили нещо и са успяли.Моля, споделете, ако знаете нещо по темата!!!

thegreenzombie
12-26-2011, 15:19
а всъщност, кой ти каза, че имаш талант... мама ли? ... не е съвсем сигурно, че не те е излъгала... но.. може и да греша... тамм, ако наистина имаш какво да покажеш на света, защо не запишеш нещо и не го пуснеш в темата, за да предценим правилно.... мдам...
иначе, "талант+пари=звезда" .... или "талант+връзки=звезда" , или в най-добрия случай, "талант+късмет=звезда"

ако имаш по-силно влечение само към един от талантите си, добре ще е да се стремиш да го развиеш... да потърсиш разни школи или специализирани училища, например.... какво те влече най-много?

kisskata1807
12-26-2011, 15:20
Пеенето най-много ме влече.И не, не ми е казала мама.Всички мислят така.Всички ми казват, че имам невероятни таланти.И след като се уверих и аз, че притежавам талант....който наистина според мен е много хубав...искам да го покажа на света.Наистина смятам, че имам възможности.

thegreenzombie
12-26-2011, 15:23
е да де, ам какво пеене точно... джаз, народно, scream, поп .... и мен ме влече пеенето, амм под душа, така че има значение 8-)

kisskata1807
12-26-2011, 15:29
Ами, поп. Чалгата я мразя.Много обичам да пея песни на чужди езици.

thegreenzombie
12-26-2011, 15:40
в твоя случай имаш хипер много възможности... живеем в столицата все пак ;д ... има си школи за подобни занимания... ако се поразтърсиш малко из интернет, няма как да не намериш... тамм.. стана ми интересно, дали наистина имаш талант.. дали не можеш да запишеш нещо във Vocaroo? :)

Blab
12-26-2011, 15:45
подкрепа/продуцент и/или пробивност/стабилен гръб;

kisskata1807
12-26-2011, 17:56
Ммм, не мисля.Иначе обожавам да пея главно корейски песни.Не знам, привличат ме като магнит.Умея добре да имитирам гласовете на хората, че един път докато пях в клас, мой съученик ми каза "Зад теб да няма колона?" :D
Ами има ли някакъв начин, да си намеря продуцент след две-три години?Не ми достига смелост да ходя на телевизионни конкурси, защото още не съм пяла пред такава голяма публика, и ще ме е срам, защото ако не спечеля, след това ако имам кариера на певица ще ми е неловко...
Охх.. толкова много искам да пея.Това е единственото нещо, което правя с желание.Понеже сега уча в гимназия леко в провинцията...и няма май да имам възможността да уча в друго училище.Бих искала да уча в моето си училище и пак да се прочуя...Знам твърде много искам но....Дори и да пея в школа ,кой ще се заинтересува от мен....Дали ще кажат "Тя ще е певица".....Стана малко объркано...Дали няма някоя компания, в която да ме прослушат и ако ме одобрят.......

Colouring
12-26-2011, 18:41
Първо-има доста талантливи хора в България,които просто няма никога да пробият,защото всеки търси комерсиалното,защото е най-продавано и народът се интересува от него.
Второ-много хора искат да са известни,да станат 'звезди'(колко я мразя тази дума...),да бъдат обожавани от хората и пр.,но с искане нищо не се постига.Трябва ти и много работа,пък и ужасно много късмет,защото в днешно време всеки се бута и се мисли за повече,отколкото е.
Трето-Изречението 'мога да пея прекрасно' определено ми заби вниманието,а след това това,че искаш да станеш певица,актриса или модел,а може и всичко изброено.Оставам с впечатлението,че единственото ти желание е да станеш известна,независимо с какво.Мда,нормално е.. 12 годишно момиче,което мечтае да пробие в целия свят и да има милиони обожатели...Доста изтъркано,но и доста желано.Насочи се към това,което те влече най-много.И го прави заради таланта си(ако го имаш,естествено),а не за облагите,които ще ти донесе.

Записваш се на нещо и почва един здрав труд.Съевяваш на различни конкурси.Срамът не трябва да те тегли назад,защото ако не го преодолееш,си за никъде.
И се бориш.Пък колко ще сполучиш вече не знам и е леко съмнителна работа по ред причини,които изтъкнах по-нагоре.Аз от 12 годишна съм сменила 4029402394023 неща,които искам да правя.Не е лошо да пробваш,просто не мисли,че в някой слънчев ден както си седиш и си пееш на пейката,примерно,някой ще те намери и ще те направи голяма звезда.Нещата не стоят така.

kisskata1807
12-26-2011, 19:10
E, не съм казала -аз съм цънтъра на света и всички ще ме обожават-.Не, не съм го казала.Единственото, което изкам, е да имам професия, която ми харесва.А и съм сигурна, че ще следвам тази цел.И всеки път, когато попитам нещо в този форум, всички казвате неща, които не са верни, че направо някои не да ми помогнат, а направо ще ме откажат от това което съм написала....Всичко което трябва да знаете е в пояснението по-горе.Искам да съм главно певица, сто пъти го казах.В темата не виждам да съм писала, че искам да съм известна.А и знам, че не е лесно.Просто написах тази тема, от любопитство, ако някой тиинейджър също има цел като моята и се среми да я осъществи....Понякога наистина не разбирам хората в този форум....Придържайте се към това да помагате, а не да разочаровате човек....Например сега като я карате така - Много малко хора успяват- и то аз съм на 12 години, пък имайте предвид, че някой ден мога примерно да бъда като Rihanna , вие сега ми изгубете мечтата и ме откажете изобщо от всичко.....Моля без такива отговори.Просто кажи направи това и онова и готово.Аз ако искам от вас да ми кажете дали ще успея, ще си кажа, но не съм го направила.Не е трудно, нали?

slicky
12-26-2011, 19:26
Измисли 1 песен,пусни я във Вибох или Ютюб и, ако те харесат ще вземат някъде.

tomboy
12-27-2011, 08:03
Ами 1 забрави за наивността ... Тя може да ти изиграе МНого лоша шега !..Не приемай ставането на звезда за фикс идея , защото гаранция никога няма и човек трябва да си има едно на ум !..Таланта далеч не е всичко .Ако искаш да постигнеш нещо и то точно от Бг да пробиеш трябва да си скъсаш гъза от работа !..Няма такова ''ама то там ще има много хора и мен ме е срам да пея пред публика...'' , отиваш и това е .Ако искаш нещо въобще да стане , прояви смелост !...:)..И не че нещо , ама предишния пост е пълна глупост !..''Постни песен в ютуб и ще те открият'' ... Това не става при всички !.Има супер много талантливи хора , които така и не ги откриват , това че Бийбър са го взели , не значи че и при теб ще стане ! :).. Може и да съм гадна като ти казвам всичко това , ама ако това не го понесеш , то как очакваш да направиш нещо в истинския свят!?... :) КЪСМЕТ !..:)..
пс:Весела Коледа на патерици ...:)

ariimeri97
12-28-2011, 08:49
със страх няма да стане.. отиваш, пееш, печелиш/губиш, това е.. ОПИТЪТ МУ Е МАЙКАТА да гледаш пред телевизора другите как пеят докато ти си стоиш няма да стане
**а за комбинацията талант+МНОГО работа=звезда, но невинаги е така
най-добрата комбинация е талант+КЪСМЕТ=звезда

Azoria
12-28-2011, 14:16
Иди на кастинги за филми щом мислиш,че имаш талант. Отиди на кастинг за "България търси талант" и "Х-фактор" . Да ,нямаш годините и няма да те вземат,но ако наистина си добра ще те покажат по телевизията и все някой може да те забележи.
Записвай се как пееш и качвай клиповете в youtube . :)

Все пак не забравяй ,че шансът нищо да не се получи е голям. Твърде малка си ,за да прецениш реалистично ситуацията ,но поне недей да се надяваш на нещо кой знае какво.

~~ Успех! :)

WPotter
12-29-2011, 17:16
Нали знаеш с какво се захващаш?! Колкото и талант да имаш,трябва много да се потрудиш...Моя съвет е да се научиш да свириш на някакъв инструмент (китара,пияно и т.н.) и се запиши на някакъв хор или музикален театър...Не избързвай с голямата сцена...

Ема12
12-30-2011, 11:43
а всъщност, кой ти каза, че имаш талант... мама ли? ... не е съвсем сигурно, че не те е излъгала... но.. може и да греша... тамм, ако наистина имаш какво да покажеш на света, защо не запишеш нещо и не го пуснеш в темата, за да предценим правилно.... мдам...
иначе, "талант+пари=звезда" .... или "талант+връзки=звезда" , или в най-добрия случай, "талант+късмет=звезда"

ако имаш по-силно влечение само към един от талантите си, добре ще е да се стремиш да го развиеш... да потърсиш разни школи или специализирани училища, например.... какво те влече най-много?
хахаха напълно вярно ;) :) това за талант+връзки и талант+пари :)