PDA

View Full Version : Целуване



vanessahopp
12-26-2011, 16:53
Вижте ас съм на 14 г. и момиче. До сега не съм се целувала и наскоро тръгнах с едно 17 г. момче и нали ние би трябвало да се целуваме и както си е реда. Обаче след като не съм позволявала на нито едно момче да ме целуне се притеснявам, че като той ме целуне и аз няма да знам какво да правя. Смисъл ако иска да се натискаме мен ме е старх, че ще се изложа и.... За това моля ви дайде ми съвет какво да направя ако ме целуне.
Много благодаря предварително .

bootyboy
12-26-2011, 17:01
няма да се изложиш не се сковавай отпусни се ако имаш чувства към него когато те целуне ... би трябвало да ти дойде отвътре да му отвърнеш

musshy
12-26-2011, 17:06
Няма нищо страшно. Не го мисли, когато стане ще отвънеш имполсивно, не по план. Ще се нареди от самосебе си : )

Yligyfrena
12-26-2011, 17:09
Eхх..караш ме да си спомня първата ми целувка :) Сичко идва с целуването , никой не се е родил научен. Един прос съвет от мен - тръгне ли да те целува се отпусни , затвори очичките , успокой се ( което зор ще се получи ) и просто му отвърни , а след това когато почнете продължително да се целувате НЕ спирай да дишаш ( не задържай въздух ) и дишай през носа а не през устата. УСПЕХ !

mrankoniiii
12-26-2011, 17:40
Аз също не знаех какво да правя , но като момчето ме целуна сичко се нареди

FreshJuice
12-26-2011, 23:05
Като искаш пробвай с някоя приятелка първо... ако пък чак толкова се притесняваш :D

limoncho
12-27-2011, 08:02
Само споделям мнение, но не вярвам, че със 17 годишно момче да се разминеш само с НАТИСКАНЕ?!
Според мен 1-во хубаво си помисли на какво точно си готова за него, и чак тогава действай!

А по въпроса ти ... Каквото и да правиш с него за нищо на света не си мисли ,,Сега ако се изложа?? '', защото този въпрос тотално ще те разконцентрира и ще те накара да загубиш самочуствието си

anonymous708973
12-27-2011, 09:23
Хаха, може и само с натискане да се размине. Като знам съучениците ми на какво са готови за малко внимание, какво остава за цяло натискане...

Авторке, колкото и да не ти се вярва, тия неща идват от вътре. Дълбоко заложен инстинкт е. Седиш върху него, галиш го, целуваш го, дишаш тежко... нищо сложно няма.