PDA

View Full Version : ..ревност



S7enli
12-26-2011, 19:58
Здравейте тийнове :)
Момче съм на 16. Преди седмица някъде тръгнах едно момиче година по-малко от мене. Всичко си е наред.. супер даже. Супер съм щастлив, защото момичето дойде точно като коледен подарък :).
Не съм от най-хубавите, но тя ме смята за точния. А тя е суууупер яка, всички искат да са с нея и именно заради това не мога да повярвам, че съм с нея.
Казах ви че е от най-сваляните момичета които познавам... и именно това ме дразни. Хора които знаят, че ходим продължават да и пишат.. виждам как я гледат. Направо полудявам.. Моя си е пък :D
И аз и казах туй-онуй за това което мисля по въпроса.. нищо не ми каза... и сега веднага конкретен случай гледам преди малко на стената във фейсбук един от нейния клас и пише "Искам да излезем {{}}}".. викам й прати му поздрави от мене като излезете ;)
Много се дразня.. направооо незнам какво да правя

SisiStrange
12-26-2011, 20:17
Не обръщай внимание на някакви си хора, които се опитват да я свалят. Ако тя те харесва и иска да е с теб, няма да им обръща внимание. Притеснявай се само, ако им отвръща на намеците.

dalitooo
12-26-2011, 20:17
Щом я ревнуваш, значи я цениш. Просто и показвай че значи много за теб, но разбира се недей да я спираш и да или да и забраняваш да излиза с някой. Ако значиш достатъчно за нея, няма за какво да се притесняваш :)

LeprikonA
12-26-2011, 20:26
явно така си ги е научила тя. нали си наясно, че с подобен тип коментари и намеци, които и на най-търпеливия човек не се нравят, може и да не искарате нова година двамцата. просто говори с нея. виж, вече, ако тя си е свикнала така оправия няма - или търпиш или си търсиш друго коледно чудо.

musshy
12-26-2011, 20:33
и аз мисля, че трябва да говориш с нея. Ако много се дразниш на момчетата им покажи, че е твоя, нямам предвид да ги биеш или някви глупави заплахи :D

umri
12-27-2011, 00:53
неме да се дразниш копеле.

Щом е с теб , значи е стеб.

and the words to desctibe it, in french or in english, diamonds ain't fake flowrs they bloom, these feelings wont go away they knocking em sideways they be knocking me on lately, these feelings wont go away they been knocking me sideways keep tjese feelings won't go way..... ain't it easy for these thoughts here to leave me and the words to describe it, in france or in engaldn .................................................. ..........

Тъп си, неесе подценявай. Мен ме гонят кат копелдак, но съм само с една.

diamonds they fade, flowres they bloom, i'm telling you, flowers they bloom i'm telling you..

umri
12-27-2011, 00:54
dgddddddddddddddddddddddddd

anonymous708973
12-27-2011, 08:49
С грешна нагласа си. "От най-сваляните е, не мога да повярвам, че съм с нея." - Избрала е да бъде с теб, значи сте на едно ниво. Това е правилото, затова не спирам да се учудвам като видя по улиците суууупер якия пич с няква пълна мухла до себе си. Партньорите трябва да са на едно ниво. Физически и психически. Точка.

Нищо не можеш да направиш. Хвърляй по едно око, но не се изкушавай да й вдигаш скандали или да й забраняваш да се вижда с някого, няма да постигнеш нищо добро.

BaffaLsc
12-27-2011, 10:03
Ако й имаш доверие, намали малко ревността.
И аз съм така, полудявам от най - малкото и много се дразня заради т'ва..
Но пък тя трябва да се радва, защото така показваш, че наистина ти пука,
иначе ако не ти пукаше, щеше да я оставиш да си прави к'вото иска. :)

SmilezZz
12-27-2011, 10:27
Наистина престани да си мислиш , че не си за нея , че си еди-какъв си. Тя е избрала теб, значи има защо , нали ? Не обръщай толкова внимание на другите. Ако тя не им обръща внимание на намеците , няма защо да се притесняваш. Намали мааалко ревността и се радвай на миговете, в които си с нея.

musS
12-27-2011, 11:32
наистина не им обръщай внимание, ако те дразни чаак толкова много, говори с нея.. но недей да й правиш скандали, нищо не е направило момичето, нормално е да ревнуваш, тва значи,че я харесваш и че ти пука , само не прекалявай ;)

djipsito
12-27-2011, 13:42
Уверените момчета се кефят, че приятелката им е харесвана. Харесва им да знаят, че излизат с хубаво момиче и виждат погледите на другите момчета. Тва колкото е хубаво, толкова и не е. Кажи й, че не ти е приятно, ама до там. Не й дръж сметка и не я обвинявай. На нея ако й пука за теб, ще им каже на тези, които са й досадни да не я притесняват.

ICanSeeTheFireBurning
12-27-2011, 17:26
Уверените момчета се кефят, че приятелката им е харесвана. Харесва им да знаят, че излизат с хубаво момиче и виждат погледите на другите момчета.
Проблемът ти не е, че тя е твърде харесвана, а че ти не се чувстваш достатъчно добър за нея и си мислиш, че лесно биха ти я отмъкнали поради това. А вместо да се чудиш дали няма да се изкуши да излезе с някого, се постарай с теб да се чувства най-добре. Не може да вържеш някого за себе си вечно, но можеш да се постараеш да направиш така, че да не иска да е с друг, понеже с теб му е най-хубаво. ;) Успех и весели празници!

li0n
12-27-2011, 17:32
Бившият ми беше същия като теб.. Точно заради ревността му е вече БИВШ :D Помисли над това :) Тя е с теб и те мисли за точния, нали? Тогава защо се притесняваш? Не я ревнувай толкова много, защото ще те остави. Или поне ако я ревнуваш, не го показвай.

ShadyStyle
12-27-2011, 17:36
Ти си бахти смотания тип, не те заслужава мацката ;)

anonymous708973
12-27-2011, 18:25
Уверените момчета се кефят, че приятелката им е харесвана. Харесва им да знаят, че излизат с хубаво момиче и виждат погледите на другите момчета.

Мадамата е напълно права и същото важи и за уверените момичета. Идея си нямаш колко се кефя да гледам погледите, които обира моят.

BornToRaiseTheHell
12-27-2011, 18:31
Идея си нямаш колко се кефя да гледам погледите, които обира моят.
+ 2811983
Виждаш, че няма нищо, от което да се притесняваш.Даже, би трябвало да се радваш.Щом момичето те е избрало, не се шашкай. :)

umri
12-27-2011, 21:17
неме да се дразниш копеле.

Щом е с теб , значи е стеб.

and the words to desctibe it, in french or in english, diamonds ain't fake flowrs they bloom, these feelings wont go away they knocking em sideways they be knocking me on lately, these feelings wont go away they been knocking me sideways keep tjese feelings won't go way..... ain't it easy for these thoughts here to leave me and the words to describe it, in france or in engaldn .................................................. ..........

Тъп си, неесе подценявай. Мен ме гонят кат копелдак, но съм само с една.

diamonds they fade, flowres they bloom, i'm telling you, flowers they bloom i'm telling you..

omg..

------

ShadyStyle
12-27-2011, 22:17
Кво ти става пък на тебе е брат?

ThroughStruggle
12-27-2011, 23:44
Така, както я описваш, си я представям точно като малките кифлички, които имат яки цици, хубав задник и го знаят. И съответно са надути и се мислят за райски птици. Може и да не е така, може и ти да си съчиняваш глупости.
Ревността е безсмислена в случая - ако е решила да се занимава с други момчета, ще се занимава, независимо от твоята реакция по темата. Повтаряй си, че е твоя и ничия друга. Моят съвет е да не споделяш твърде често колко ревнуваш и да не вдигаш скандали заради това, демонстрира слабост и комплекси.

Licker
12-28-2011, 00:15
Бъди над нещата и им покажи, че не ти дреме! Нали е с теб, не с тях ;) !

Traum.
12-28-2011, 07:46
Радвай се, че ти искат момичето. Пък тя, ако е решила да изневерява - един да има да я сваля, с него ще ти изневери. Ако е точно момичето няма и на 100 да обърне внимание. И мисля, че ако има нещо няма да става на стената във Фейсбук, ще бъде малко по-скрито.