PDA

View Full Version : Всичко се връща ?



Missmarch
12-26-2011, 20:36
Амии да споделя..
Вече повече от година имам доста силни чувства към едно момче...
да речем първата истинска любов.. но той не ме забелязваше, странеше от мен, говореше за мен всякакви мръсотии, но в същото време ми хвърляше доста съмнителни погледчета, в които сякаш припламваше нещичко..
И аз глуповато момиченце с хиляди мечти и безброй надежди се оказах с разбито сърце... Почна и тая година и силните чувства се `пробудиха` в мен, разликата между миналата година и тази е, че сега сме малко по - близки..
Винаги са ми казвали, че след време той ще ме потърси, той ще е влюбения и той ще страда...

Искам да ви попитам случвало ли ви се е подобно нещо и дали `вашият` човек се върна някога ...

Azoria
12-26-2011, 23:24
Веднъж,но не е случка, на която искам да придам значение... :?

Според мен в това има доза истина. "Човек разбира какво е имал когато го загуби." Самата аз съм осъзнавала чувствата си към някого едва когато видя ,че този човек вече няма нищо към мен.

musshy
12-27-2011, 08:37
Не смятам, че трябва да се занимаваш. Щом е говорил глупости за теб и се е държал зле, защо не го забравиш и прав му път : )

Missmarch
12-27-2011, 08:57
благодаря : )

SmilezZz
12-27-2011, 10:34
Веднъж,но не е случка, на която искам да придам значение... :?

Според мен в това има доза истина. "Човек разбира какво е имал когато го загуби." Самата аз съм осъзнавала чувствата си към някого едва когато видя ,че този човек вече няма нищо към мен.

Така е. Аз също съм осъзнавала и съжалява , че не съм му обърнала внимание. Има логика в това , пък и наистина вярвам в , че "Всичко рано или късно се връща".

musS
12-27-2011, 11:19
Веднъж,но не е случка, на която искам да придам значение... :?

Според мен в това има доза истина. "Човек разбира какво е имал когато го загуби." Самата аз съм осъзнавала чувствата си към някого едва когато видя ,че този човек вече няма нищо към мен.
и на мен ми се е случвало, ще се осъзнае рано или късно момчето..

NambyPamby
12-27-2011, 11:38
Те такива винаги се връщат, въпросът е дали ти ще го искаш още след n-брой време и n-брой размотавания.
Нормално е да почне да те търси, като спреш да го отразяваш, ама тва е от наранено честолюбие, а не щото го е осенило прозрението колко празен и безмислен е животът му без теб.

qkakukla2
12-27-2011, 12:15
Ще се върне разбира се (казвам го от личен опит). И така беше при мене обиждаше ме, но аз не изпитвах никакви чувства към него. Накрая аз го обидих разтрои се. След време дойде при мен обесняваше ми се в любов, но в крайна сметка аз му бих шута. Все още не съжелявам. Не мисля, че човек който те харесва трябва да те обижда, а трябва да се държи добре с теб.

sladur4etyYy
12-27-2011, 13:12
че всичко се връща, спор няма. в твоя случай обаче по- скоро се филмираш. а дори и да те харесва тоя, не ти трябва такъв мишок, какъвто, разбирам, е той.

AnzaRe
12-27-2011, 13:18
Ако не е някой сексобоец ще се върне па ако ли не здраве да е :)

Missmarch
12-27-2011, 21:51
хахах, благодаря ви на всички : ))

(щях да кажа Весели Празници от учтивост ама се усетих че минаха :D:D:D )