PDA

View Full Version : Как да постъпя?!



elitovt
12-26-2011, 20:38
Ами моята е история е такава:
Аз съм момиче на 15 години и си харесвам едно момче което сега е в 12-ти клас. С него даже сме си писали във facebook и най-вече той ми писа.Когато се видим се поздравяваме и си мислих че може нещо да се получи, но това беше до едно време...! :( За жалост. Сега не знам какво стана дали той искал просто да си поиграе с мен или нещо такова, но започна да търси други момичета, даже сега е обвързан с едно момиче, но постоянно когато се видим и винаги много ме гледа ей така влюбено ... може и да ми е внушение може би не,но това са моите наблюдения. С 4-ри от неговите приятели сме си писали, но нищо, просто ей така... нищо лично. Но дори обвързан не спирам да мисля за него. Не ми се избива от главата. Ако може дайте някои предложения как да го впечатля, по какъв начин да стана специална за него, може да ви се струва глупаво всичко това,но това е ...!!! :):) (h)

Missmarch
12-26-2011, 20:44
ами няма как, освен ако той не го почувства, че ти си специалната за него ... :) успех

SisiStrange
12-26-2011, 20:45
Според мен си въобразяваш, че те гледа влюбено.
Това, че си е писал с теб през компа не значи нищо.
Явно си е харесал друга.

elitovt
12-26-2011, 20:48
SisiStrange Да в това може и да си прав/а в това че не ме гледа влюбено, но просто така си го мисля.

Missmarch
12-26-2011, 20:49
Мацка , работата е там че когато сме влюбени в някого всеки негов малък жест ни изглежда като нещо огромно за самите нас ..

conyay
12-26-2011, 21:56
Според мен си въобразяваш, че те гледа влюбено.
Това, че си е писал с теб през компа не значи нищо.
Явно си е харесал друга.
и аз мисля така . всичко е в главата ти

RainBerry
12-27-2011, 08:47
Не мисля, че си е играл с теб, а просто ти е писал като на приятелка, наистина два-три чата през ФБ нищо не променят. А както другите казаха, влюбените погледи, засрамени изражения или стъписвания (най-често) са неща, които започваме да си въобразяваме. Аз, ако тръгна да си мисля, че всеки, с който съм си писала съвсем обикновени неща, а после се е обвързал с друга, ме е изиграл, то просто.. :D Спокойно, дай си седмица, отдай се на нещо друго, освен следене на статусите и коментарите по снимките му и ще утихне. Това е някакво временно влечение, което си си "изградила" сама. ^^

anonymous708973
12-27-2011, 08:53
Момчетата в 12 клас често се опитват да си вдигат акциите, поддържайки някакви отношения с влюбени осмокласнички, за да имат резервни варианти, ако нещо стане. И го казвам като човек, който има страшно добри впечатления от момчетата на тая възраст. Този просто не е стока.