PDA

View Full Version : Търся си ...приятели



kriisskaa
12-26-2011, 21:03
Здравейте,
Търся приятели!
хора, с които да можем да си чатим, да споделяме мъките и радостите през деня, да пием кафе , да ходим на кино и т.н.
не мога да си стоя вкъщи пък и страдам от депресия.... което е още по гадно :( на 13 съм момиче ...ако има желаещи да заповядат ... оо и желателно е да са момичета и да бъдат от Варна пък за възрастта ..нека да са колкото мен може + - 1 или 2 години моля не ме критикувайте чакам ви пишете на ЛС :)

EffinSick
12-27-2011, 06:38
о, милата..
това не е начин да си търсиш приятели.
Просто излез навън или пък си намери приятели от даскало.. -.-
Тука в интернет(особено в тоя сайт) едва ли ще си намериш някой..

Vik
12-27-2011, 08:54
На 13 си, тепърва ще намериш истински приятел/и. Сега не определяй всеки познат като приятел, а изгради някакви отношения с дадения човек и не от думи, а от действия разбери дали той ти е приятел. Чрез интернет има вероятност да си намериш тук-там някой приятел, но не вярвай на всеки тръгнал да се представя за такъв. Опознай човека, виж какво той ще направи за теб, тогава го наречи приятел. От Варна съм, на 18 съм, но няма да ме приемеш за такъв какъвто съм според годините ми, предполагам.

kriisskaa
12-27-2011, 09:13
Благодаря ви много ..но вече не мога да вярвам на никого защото е пълно с лицемери и имам чувството че тези които мисля за приятели ме отбягват

SmilezZz
12-27-2011, 10:07
Благодаря ви много ..но вече не мога да вярвам на никого защото е пълно с лицемери и имам чувството че тези които мисля за приятели ме отбягват

А тогава защо си търсиш приятели от интернет ? Интернета е опасно място. Пък и си на 13 , по дяволите. Тепърва ще се сблъскваш с предателство , но и ще намериш истински приятели. Но в никакъв случай не си мисли , че приятелството се гради за дни или седмици. . . За нея са нужни месеци , години. Така , че горе главата. Животът ти тепърва започва.

kriisskaa
12-27-2011, 10:15
Охх права си но съм направо отчаяна не спирам да плача не виждам родителите си не излизам в депресия съм

tomboy
12-27-2011, 11:04
хХей , хей , хей , успкой се де!..:)..Разбирам те , чувстваш се по-сигурно у вас , където няма ''предатели'' и тн , но ако не рискуваш няма и да спечелиш!..Излез и се поразходи на чист въздух , макар и сама .Помисли малко , успокой се , запознай се с хора. Не всички ще са приятели , някои може и да не са , но това е част от живота , ще го преживееш!..;):)

Miichelle
12-27-2011, 14:38
Като седиш депресирана в къщи, няма да намериш приятели. Намери компания от по-горни класове, други училища. Като киснеш из форума няма някой да дойде до вас и да каже "хей, искаш ли да станем приятели?".. Съвземи се малко.

kriisskaa
12-27-2011, 15:33
Даа то е лесно да се каже намери си приятели ;) и с кой да дружа цигани ли не съм в гимназията още има един 8 клас само пълен с цигани

mlakniwe2
12-27-2011, 15:41
мноо си са саднала, гледай по-оптимистично на нещата-ако искаш щи дам скайп на лс да си пишем

Zui
12-27-2011, 16:21
Познато чувство ... отбягват те защото те мислят за различна трябва да се пребориш с тях това мога да ти кажа аз нямам кураж да го направя но ти може би ще имаш Успех : )

kriisskaa
12-27-2011, 17:12
мноо си са саднала, гледай по-оптимистично на нещата-ако искаш щи дам скайп на лс да си пишем

да благодаря дай си го на ЛС :)

Verminaard
12-27-2011, 17:42
Ахахахахахах.
Браво бре,принцеске,'ем на ръба на "отчаяна депресия",'ем пък и претенциозна до границата на смехотворното.Вместо да бъде благодарна,че някой въобще и обръща внимание...
А вие,драги колеги,кога ще се научите,че хора с толкова ужасяващи социални умения че са паднали до нивото да се молят на колене за приятели по форуми,са за психотерапевти.
В гугъл има достатъчно материали и наръчници за създаване на начални умения в базова човешка комуникация и социално поведение.
Сега бай-бай,че достатъчно стана за смях за двадесет часа в ЕДИН форум.

kriisskaa
12-27-2011, 17:52
Ахахахахахах.
Браво бре,принцеске,'ем на ръба на "отчаяна депресия",'ем пък и претенциозна до границата на смехотворното.Вместо да бъде благодарна,че някой въобще и обръща внимание...
А вие,драги колеги,кога ще се научите,че хора с толкова ужасяващи социални умения че са паднали до нивото да се молят на колене за приятели по форуми,са за психотерапевти.
В гугъл има достатъчно материали и наръчници за създаване на начални умения в базова човешка комуникация и социално поведение.
Сега бай-бай,че достатъчно стана за смях за двадесет часа в ЕДИН форум.
Ето за такива хора говоря като не ти харесва по добре не казвай нищо ;) ако ти беше на моето място и ти така щеше да постъпиш айде БАЙ БАЙ ;) благодаря че ме развесели

Verminaard
12-27-2011, 18:04
Никакво развеселяване няма тук.Компактно съм разглобил проблемът ти на съставните му части и съм ти дал съотвените им решения.
Вайкаш се по форуми че нямаш приятели -> липсват ти необходимите социални умения за адекватна комуникация с други хора.
Щом си социален инвалид -> гугъл ще ти каже как да коригираш този ГРУБ дефект на поведенческият ти орган.
А,и като си търсиш приятели по интернет - кажи здрасти на 50 годишният зачервен чичка,който рано или късно ще ти откликне на позивните и положението ще стане неловко.

kriisskaa
12-27-2011, 18:24
Виж съжалявам че те нападнах........имам приятели но те ме отбягват или просто аз така си мисля незннам.............току-що плаках слушах тъжни песни пях си и гледах снимка на майка си и все още го правя........... така че моля те не ме китикувай..... ;(

Verminaard
12-27-2011, 18:31
Помисли върху следното -> имаш 'приятели' и те те отбягват.
1) защо
2) може ли да се коригира
3) има ли смисъл да се опитваш

След като намериш адекватен отговорш на тези три точки,ще си проличи дали пак ще си киснеш със старите 'приятели' или ще търсиш други хора.
А,и един съвет,по форуми е слабо вероятно да намериш нещо повече от познати за пиене,не се изхвърляй чак с приятели.

Miichelle
12-27-2011, 21:29
По мненията ти усещам, че сама се навиваш, че няма да намериш приятели. Казаха ти по-горе, че по форуми е супер малко вероятно да завържеш приятелства. Ако искаш ще ти дам скайп на лично, да удавиш малко мъката -.-

kriisskaa
12-28-2011, 09:25
По мненията ти усещам, че сама се навиваш, че няма да намериш приятели. Казаха ти по-горе, че по форуми е супер малко вероятно да завържеш приятелства. Ако искаш ще ти дам скайп на лично, да удавиш малко мъката -.-

Да моля те :) ако не приятели то поне да си пиша с някой дори непознат просто ......казах на майка ми за депресията а тя вместо да ве успокои ми се разкрищя ;(

thelover3
12-28-2011, 12:31
А има ли конкретен човек, с когото искаш да сте приятели? Иначе просто излизай повече, дори и сама. Запознай се с нови хора и действай. :). Ако искАш пиши на лично:)

ImmortalSportFreak
12-28-2011, 13:09
Аз не съм от Варна,но ако искаш пиши на лично за скайп. (:

Наистина първо трябва да намериш къде е проблемът,защо "приятелите" ти те отбягват и дали има смисъл да си с тях.Съдейки по годините ти си 7клас.Скоро ще отидеш в гимназия и там ще се запознаеш с доста нови хора и 100% ще завържеш поне 1-2 приятелства.Но важното е да са истински. :)))
Good luck! Be happy! :]

kriisskaa
12-28-2011, 15:30
Да но аз ще уча в Германия след 1 месец

SmilezZz
12-28-2011, 16:09
Охх права си но съм направо отчаяна не спирам да плача не виждам родителите си не излизам в депресия съм
В това ти е грешката. Стига си се жалвала и плакала , а се вземи в ръце и започни да излизаш. Престани да бъдеш претенциозна - роми , българи , турци , арменци , ирланди - всички сме хора. Постави се на тяхното място - добре ли щеше да се почувстваш. Вярно е , че на ромите не им се носи добра слава , ама ми повярвай има супер готини такива. Просто излез от собствените си ограничения и погледни реално на нещата.
Окей. Имаш приятели , но те отбягват - не се занимавай тогава с тях. Намери си нови , запознай се с други. Запиши се на някакъв спорт, курс , група. Но не си мисли , че някой ще ти почука на вратата и ще ти каже "искаш ли да станем приятели ? ".

mimicman
12-28-2011, 16:53
Виж си ЛС бе... Криске :Д

SpIdeR628
12-28-2011, 22:19
Не се садвай за хора, които не заслужават.. ; ) Пиши на Л.С ако искаш. :))

scrooper
12-28-2011, 23:35
Да но аз ще уча в Германия след 1 месец

Супер, бре! Промени си настройката и започни начисто там

kriisskaa
12-29-2011, 09:08
Супер, бре! Промени си настройката и започни начисто там

да прав/а си там поне знам че са по мили и приятелски настроени :)

SmilezZz
12-29-2011, 15:52
да прав/а си там поне знам че са по мили и приятелски настроени :) Включвам се за пореден и за последен път. ;dd
Но всъщност ти сама ни разкриваш откъде възниква твоя проблем. А той е именно от нагласата ти: "Тук не са мили и приятелски настроени". А с този негативизъм - другите го усещат и е нормално да нямаш приятели. Или поне не истински. Мисли позитивно. Когато постоянно повтаряш - *нямам приятели ,нямам приятели* нищо не променяш.

thelover3
12-29-2011, 19:36
В това ти е грешката. Стига си се жалвала и плакала , а се вземи в ръце и започни да излизаш. Престани да бъдеш претенциозна - роми , българи , турци , арменци , ирланди - всички сме хора. Постави се на тяхното място - добре ли щеше да се почувстваш. Вярно е , че на ромите не им се носи добра слава , ама ми повярвай има супер готини такива. Просто излез от собствените си ограничения и погледни реално на нещата.
Окей. Имаш приятели , но те отбягват - не се занимавай тогава с тях. Намери си нови , запознай се с други. Запиши се на някакъв спорт, курс , група. Но не си мисли , че някой ще ти почука на вратата и ще ти каже "искаш ли да станем приятели ? ".
Абсолютно съм съгласна!!! Единственият начин да имаш приятели е да бъдеш приятел! Това май беше за лю

бовта, ама и за приятелството е вярно. И стига си се депресирала, защото човек е направен, за да живее живота си, а не за да го избира. Така че... просто се опитай да бъдеш щастлива. Айде успех:)

kriisskaa
01-02-2012, 12:17
моля модераторите да заключат или изтрият темата

have_fun
01-06-2012, 12:21
Бях в почти същото положение за 2 седмици (за депресията говоря). И моята приятелка го е преживявала. Наистина е много гадно! Чудя си се как съм могла да се държа толкова песимистично.. Поплачи си, ако това не помогне - говори с някой... При мен се стигна до психолог, но той ми помогна и вече съм добре! Намирай светлата страна на нещата... Или поне се опитвай. А колкото до приятелите - не е задължително да са от училище... Запиши се на спорт, който ти харесва и там ще се запознаеш с много хора, с които имате еднакви интереси :) Знам че вмомента всичко ти изглажда ужасно, но се опитай да се стегнеш и да си щастлива на пук на тези, които искат да си нещастна! :) Пожелавам ти успех във всичко!

psychopath
01-06-2012, 15:59
имаш ли пари? по-голяма яка сестра? майка?

have_fun
01-06-2012, 16:14
ee da bix se zapisala no lichnatta mi lekarka ne mii pozwolqwa poradi towa che iimam asttma... :( ..no puk kato otida w germaniq shte se zapisha na ioga :D kolkoto i tupo da zwuchi...iii na nqkwi tanci maiinata i na astmata tq mi minawa :D .. aa puk ..az placha dosta chesto ..kato pochna ne moga da spra towa ne pomaga ...nqma s kogo fa pogoworq shtot wsichki mi kazwat che si wuobrazqwam che az si go prawq..;xx


Не е задължително да е спорт... Може би уроци по квилинг или рисуване (ако харесваш такива неща). Ами.. училищния психолог?

Leticcia
01-07-2012, 13:45
Запиши се на някаква школа по рисуване, нещо което те влече...Така ще намериш хора, които да споделят интересите ти, а нали знаеш-които си приличат се привличат :)

have_fun
01-07-2012, 17:21
Ами не знам... струва ми се, че само си намираш оправдания... Аз казах това, с което смятах, че ще съм ти полезна - ти рашаваш :)

psychopath
01-07-2012, 22:42
хахаха много хубаво, че не иска да се занимава с пишлемета ;д
не разбрах само...майка ти готина ли е :Д

wiiwa
01-08-2012, 09:29
Тук няма да намериш истински приятели, ще дойде времето да си намериш добри приятели .. а дотогава ако искаш пиши на лично, нямам нищо против

dewil.girl
02-03-2012, 14:07
Не стой пред компютара , а вземи и търси приятели... те са толкова много ... когато търсиш-намираш ... Верно , че интернета е опасно място ... съгласна ; ]

darinnkaa
02-10-2012, 22:53
Много съм далече аз, иначе със удоволствие :)

DarkVampireAngel
02-19-2012, 13:33
Лошото е,че не става просто да търсиш приятели и да ти паднат от небето.... 1во казваш,че ще заминаваш извън България.По-добре търси хора,с които да се събираш,било то за гледане на филми,за пиене,купонясване и неща,които ти харесват.Просто се запиши да тренираш някакъв спорт,изкуство или нещо подобно.И всичко това докато не заминеш.Вече като се преместиш ще ти е по-лесно да си намериш приятели и познати на ново място ..... а докато си в депресия и не ти се излиза никъде - психолог или познат в скайп,пред който да си излееш мъката :)

bleky
02-20-2012, 19:23
И аз си търся приятели. :)

bwef
02-22-2012, 16:49
емии намерихте се ..

kris87
03-07-2013, 08:49
Здрасти на всички!Аз съм новия в този сайт надявам се тук да си намеря приятели.

kris87
03-07-2013, 08:52
Аз съм на 14 години от град Сливен но при моята регистрация се писах 2002 по погрешка.

maaarietta
03-07-2013, 19:43
Риск печели - риск губи. Само това ще ти кажа с надеждата да го разбереш..

girlwithblueeyes
03-08-2013, 05:20
Въй абе аман от такива като тебе дето търсят съжаление . Драга моя приятели няма да си намериш докато седиш у вас пред екрана на компютъра . Не сте ми ясни такива хора все повтаряте как нямате приятели но вие не правите нищо по въпроса те приятелите не падат от черешите за да си ги откъснете . И това с лицемерите супер лигаво беше това , че си срещнала такива хора в живота си 1-2 пъти , не значи , че всички хора са такива . Ама ти от къде да знаеш нали си седиш у вас и само ревеш как нямаш приятели . Я се стегни малко и престани с глупостите !

zike54
03-08-2013, 17:29
Туи не са глупости дет ги казва kriskaaa момичето си турси приятели.Както и аз.

magneticfields
03-08-2013, 19:10
Няма такива работи търся си прятели! Хубавите неща стават случайно, не защото така си го планирал.

cybercho0o
08-19-2013, 18:21
.... напълно те разбирам

Kitty Bloom
09-08-2013, 12:18
Нали заминаваш за Германия? Това е супер шанс да започнеш отначало! Гледай по-оптимистично на нещата! Ако искаш, пиши на лс ;)

fevoos
09-08-2013, 18:30
Well, I'm Batman..