PDA

View Full Version : Какво да правя?



missa
12-26-2011, 21:44
Искам да ви питам какво да правя защото в последно време много се притеснявам относно един въпрос. Аз съм близо 16 години а още не съм имала сериозна връзка с момче. Страх ме е че ще стана голяма а още ще съм девствена.

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 21:48
пиши ми на лично и ще измислим нещо

granger
12-26-2011, 21:51
Тревожи те ,че си на 16 и си девствена ...ми 1 нещо - не се тревожи. Ще намериш подходящия и ще го направиш.Ако ти е само за едното ебане - не вярвам,че липсват кандидати. Не е казано ,че има определена възраст, всеки сам си решава.Тъпо е мисленето,че айде ,хоп -щом на 16 си девствена си ебахти антиката и от теб човек няма да стане.

missa
12-26-2011, 21:54
ами не ми е само за едното е*ане дори изобщо - искам да е много специално. просто почти всичките ми приятелки за това ми говорят.

Oy7ofCon7roL
12-26-2011, 21:55
приятелките ти са малки курви, не им обръщай внимание

granger
12-26-2011, 21:59
Мда! Просто да не ти пука и тва е, и ти ще си намериш подходящие. Не е нужно другите като се разтропат да го правиш и ти просто щото така е "мудьерну".

missa
12-26-2011, 22:12
Не ми е само за секса. Моите приятелки почти всяка седмица се натискат с различни момчета, а аз дори не съм целувала момче. не мисля че съм грозна и всъщност много бих искала да имам връзка дори не интимна, а просто връзка. Да знам, че има някой до мен на който мога да разчитам имам предвид не ми е изобщо за секса. Една приятелка преди време си беше оставила фейсбука включен и аз от любопитство реших да й видя личните съобщения. Винаги тя беше писала първа на момчета а мен ме е срам. Може би заради това не мога да си намеря някой? имам чувството, че никога няма да се получи, а много бих искала да имам приятел ...

granger
12-26-2011, 23:19
Ще се получи. Заеби ги другите , гледай си живота!

musshy
12-27-2011, 07:31
Като чета и си изградин мнение за приятелките ти, че са курвички. Не се води по тях, ама изобщо. Ще намериш правилния човек и за секс, и за дълга връзка. Всичко ще стане без да разбереш даже. Не се притеснявай, че си девствена или нещо подобно. Не трябва да мислиш по този начин. Щом пеиятелките ти се натискат с всеки, не означава, че и ти трябва да го правиш.

chereshkaaa
12-27-2011, 08:40
просто чакай подходящия..

anonymous708973
12-27-2011, 09:14
Прати ми снимка на лично и ще видя какво мога да ти кажа.
(Момиче съм и не те свалям :) )

smile12345
12-27-2011, 13:55
Имам абсолютно същия проблем...да и аз съм забелязала че от почти всичките ми познати момичетата пишат на момчетата първи,а не обратното...мисля че на такива като теб и мен им трябва малко повече самочувствие(поне от това,което съм видяла) всичките ми такива приятелки,които се натискат с момчета,правят секс те са някви много общителни..дори не мога да го опиша мисля,че за да си като тях ти трябва малко смелост и нахалство...не е само до външния вид според мен,имам много грозни приятелки които излизат с ужасно красиви момчета...смисъл всичко си е до желание забелязала съм го и в себе си и много пъти съм се замисляла дали наистина искам да има някой до мен,да искам го и още как,но може би не достатъчно силно иначе досега щях да съм си намерила някой... [=

DarkTemplar
12-27-2011, 14:18
Истината е, че по-отраканите момичета като че са по-подходящи за секс, а с по-срамежливите често се градят по-стабилни връзки. Лично аз харесвам и едните, и другите, зависи от моментната ми нагласа и това какво търся/очаквам от отношенията с конкретния човек.

Какво да правиш? - Просто бъди търпелива и когато се появи някой, който да ти харесва, намери начин да привлечеш вниманието му. Не е задължително да подражаваш на приятелките си и да се правиш на такава, каквато очевидно не си, понякога свенливостта е доста секси. ;)

Verminaard
12-27-2011, 18:14
пиши ми на лично и ще измислим нещо

Четири глави ще измислим повече нещо от две,пиши ме и мене.

anonymous708973
12-27-2011, 18:38
всичките ми такива приятелки,които се натискат с момчета,правят секс те са някви много общителни..

Има нещо вярно. Като започнеш да правиш секс, целият механизъм на действие на света ти се изяснява, виждаш как във всяко действие на хората има сексуален подтекст. От това знание идва самочувствието и умението да го използваш под формата на намеци, палави реплики, физически контакт и т.н. Нормално е да са по-общителни. И при мен се получи така :)

mlakniwe2
12-27-2011, 19:11
И кво-голяма работа? Аз съм на 18 и съм нямал никва връзка до ся и мисля, че още не ми е времето

toad
12-27-2011, 19:39
Имам абсолютно същия проблем...да и аз съм забелязала че от почти всичките ми познати момичетата пишат на момчетата първи,а не обратното...мисля че на такива като теб и мен им трябва малко повече самочувствие(поне от това,което съм видяла) всичките ми такива приятелки,които се натискат с момчета,правят секс те са някви много общителни..дори не мога да го опиша мисля,че за да си като тях ти трябва малко смелост и нахалство...не е само до външния вид според мен,имам много грозни приятелки които излизат с ужасно красиви момчета...смисъл всичко си е до желание забелязала съм го и в себе си и много пъти съм се замисляла дали наистина искам да има някой до мен,да искам го и още как,но може би не достатъчно силно иначе досега щях да съм си намерила някой... [=

Обикновено на този етап от живота по-отраканите и нахакани печелят повече точки , но пък стига с тези стереотипи и подръжавания . Понякога е лошо да си различен , но именно това те отличава от другите и един ден това ще буди интерес у някое момче , което ще си струва . Някои хора просто са по-различни и в това няма нищо лошо . Вероятно просто не ти идва отвътре и чувстваш , че не можеш да се насилваш , да действаш против волята си .

sapa91
12-27-2011, 20:30
О М Г ! Много филмчета на Дисни гледаш ;)

Rebirthing
12-27-2011, 21:18
Има нещо вярно. Като започнеш да правиш секс, целият механизъм на действие на света ти се изяснява, виждаш как във всяко действие на хората има сексуален подтекст. От това знание идва самочувствието и умението да го използваш под формата на намеци, палави реплики, физически контакт и т.н. Нормално е да са по-общителни. И при мен се получи така :)

Да ти кажа аз и преди да почна да водя сексуален живот виждах навсякъде сексуалния подктекст !
Навярно съм нимфоманка :D.

hollymjay
12-28-2011, 12:29
Виж, знам точно как се чувстваш повярвай ми, бях като теб преди няма и година. С една малка разлика че бях от първите (поне от компията, класа..) които решиха да се правят на яки, да правят секс и т.н. Започнах да ходя по купони, първия ми път беше в кенефа в един приятел, бягах от нас, натисках се с непознати, разказвах на приятелките си колко е яко и наистина тогава се кефех, а те бяха като теб и също искаха. Сега, не че е минало много време, се промених, осъзнах колко е тъпо и ненужно всичко което съм правила, преди ми беше яко ма сега тези приятелки си имат сериозни приятели, и те са правили секс и си им е супер, първия път им е бил специален, с човек който ги обича и така. В крайна сметка приятлките ти не са повече от теб и не печелят нищо от това че са правили секс по-рано, недей да искаш и ти, повярвай ми не ти трябва. Имай търпение, ще си намериш момче, което ще се кефи че не си била от онези дето са правили секс с първия срещнат.

Cucko0
12-28-2011, 15:31
не го мисли тв'а ще се появи момчето за теб .Сега си гледай училището и приятелите .

sexobeaat
12-28-2011, 18:59
Не ми е само за секса. Моите приятелки почти всяка седмица се натискат с различни момчета, а аз дори не съм целувала момче. не мисля че съм грозна и всъщност много бих искала да имам връзка дори не интимна, а просто връзка. Да знам, че има някой до мен на който мога да разчитам имам предвид не ми е изобщо за секса. Една приятелка преди време си беше оставила фейсбука включен и аз от любопитство реших да й видя личните съобщения. Винаги тя беше писала първа на момчета а мен ме е срам. Може би заради това не мога да си намеря някой? имам чувството, че никога няма да се получи, а много бих искала да имам приятел ...
напълно те разбирам,мъжко съм ....
до преди 2 сед. и аз бях като тебе...малко съм затворен...абе 1:1 сме с тебе..и мен ме беше срам да им пиша на мацките.На 17 съм и както писах по горе..преди 2сед..тръгнахме с една...буквално тя ме намери т.е аз бях се отказал и отчайвал че няма да си намеря...викам ебал съм ги курвите(нищо лично) отдавам се на учене и тренировки иии тъкмо когато и най-малко си мислех за връзка...хоп :) получи се.Та исках да кажа не се отчайвай и ти ще си намериш подходящия,няма смисъл да бързаш..нито с връзка нито с секс-а....даже като бях сам беше по добре ;) аиде успех и да си намериш :)

bratignat
12-28-2011, 19:06
ами не ми е само за едното е*ане дори изобщо - искам да е много специално. просто почти всичките ми приятелки за това ми говорят.


T.e. силен социален натиск, на който лабилната ти психика не издържа. И за да затвърдя, че се държиш, като овца в стадо - питаш за решение на проблема не себе си, а другите. Причината за пушенето е същата - понеже приятелчетата за това говорят. Замисли се - нямаш ли себе уважение, че да позволяваш да те водят? Ако ти се чука - супер, но го направи защото ти го искаш, а не за да си в копито със стадото.

anonymous708973
12-28-2011, 21:13
Да ти кажа аз и преди да почна да водя сексуален живот виждах навсякъде сексуалния подктекст !
Навярно съм нимфоманка :D.

Аз също, но говорех попринцип. Пък и не можеш да отречеш, че откакто правиш секс си е променила поне малко, нали?

thelover3
12-29-2011, 11:04
Абе не се води по другите. Ще срещнеш правилния човек и ще го направите. Всяко нещо с времето си. На 16 още си малка. Споко :)

RageAgainstTheMachine
12-29-2011, 15:07
Кво ти пука кво мислят кифленските ти приятелки ? Правиш го тогава когато се чустваш готова , за да не съжеляваш после :)

FuCKkK13
12-29-2011, 15:23
спокойно.. за всичко си има време.. ще го направиш, когато ти решиш и с когото ти искаш.. още си на 16.. колко по 16 ще изживееш още и колко връзки ще имаш не ти е на акъла (говоря като разорен пенсионер) .. а това с приятелките.. апф.. същата ситуация като моята,само че аз съм на 15 .. всяко 2ро изречение им е с това.. да не казвам,че са ми казвали и '' да не чакаш да се ожениш'' ама хич не ми пукаше.. 1во ме дразнеха защото си мислеха,че са първите които правят секс и че едва ли не откриват Америка,но после спрях да им обръщам внимание.. и това го е правила най-добрата ми приятелка.. за това просто спри да ги слушаш и да не ти пука.. от ей такива дето се мислят за ''вип'' щото са се проебали на по 13 да не ти пука.. не че нещо,но като правиш секс не го разпространявай на всеки втори.. най-забавно е когато се правят на много ''знаещи'' а ти всъщност знаеш повече от тях - това го дадох като пример,въпреки че наистина може твоята сексуална култура да е по-висока от тяхната,въпреки че го практикуват.. другия път просто им кажи,че още нищо не са видели от живота и това е.. айде успех и се надявам да не започнеш сексуален живот само заради тия кифли.. й не се садвай.. нито си първата,нито ще си единствената.. гледай си живота,а това само ще си дойде.. успех :)

Mynichk0t0
01-01-2012, 21:17
Знаеш ли бях като теб от срам не смеех да поглеждам момчетата...поставих си като цел да преодолея този срам и успях в момента си имам сериозен приятел с него съм от 1 година. Затова постарай се да премахнеш този срам, защото до никъде няма да стигнеш с него. Приеми го като съвет. :)

nikola1234
01-01-2012, 21:24
+1 и аз съм на 16 и аз съм не съм топвал чушката и аз не съм имал сериозна връзка. не се притеснявай. пак ако ми кажеш от каде си може и да се комбинираме :Д:Д