PDA

View Full Version : Форона толко замря, че...



Wax
12-27-2011, 05:02
Админите взеха да правят фейк акаунти за да поддържат посещаемостта и количеството на постовете :lol:

pitfall
12-27-2011, 06:12
хахах ... тъжната истина ...

M214
12-27-2011, 06:56
Даже вече мислят да оставят глобала да пише, за да им движи форома.

yakuza_
12-27-2011, 07:00
най - забавно беше: ще свикнат с новия форум и ще се върнат :lol:

възхищавам се на човека "измислил" този сложен, но някак скучен, тъп, ограничен, дебилен, еврейски дизайн за тийн форум.

Eos
12-27-2011, 09:04
Кирилицата е задължителна!

awerw
12-27-2011, 09:20
то си има и анкета, 50% си искаме стария, даже 53%, обикновено щом има повече от 50% решението трябва да се приеме

Ashenvale
12-27-2011, 09:37
ти спри да мислиш

EinGutesKind
12-27-2011, 11:23
Няма да върнат стария форум ако ще трета световна да стане :lol: бяха толкова ентусиазирани горките

burpp
12-27-2011, 12:54
Кой ще ми купи баничка?

Shines
12-27-2011, 13:05
Пораснаха всички :D

Wax
12-27-2011, 13:51
http://i.imgur.com/Ox31v.jpg

NightGuardian
12-27-2011, 15:26
направо ме е яд. :D

ThEKiNgG
12-27-2011, 15:43
Ще ми платят ли ако пускам още теми за часа?

M214
12-27-2011, 17:28
Ще каже човек, че нямате алтернатива.

Wax
12-27-2011, 18:14
Ще каже човек, че нямате алтернатива.

Посмъртно няма да се регна във форум, в който ти имаш каквито и да е правомощия.

M214
12-27-2011, 18:25
Защо, смяташ, че ще те цензурирам ли?

vankovvv
12-27-2011, 19:53
Scumbag teenproblem
/thread

NaOH
12-28-2011, 02:52
http://i.imgur.com/Ox31v.jpg

ахахаха браво :Д

Wax
12-28-2011, 05:26
Ще предоставя оригинала без текста на глобала да си го сложи за лого на неговия форон :lol: :lol: :lol:

Mi6inka
12-28-2011, 10:31
поне мое си псуваш на воля :D

4o4ina
12-28-2011, 11:18
сад стори.

NarutoShippuuden
12-28-2011, 11:27
Кой ще ми купи баничка?
Аз аз аз
/десет букви/

PainMonopoly
12-28-2011, 11:52
Мен ме е яд, че всички излязоха толкова ограничени и наистина заебаха форума...

M214
12-28-2011, 12:14
Ще предоставя оригинала без текста на глобала да си го сложи за лого на неговия форон :lol: :lol: :lol:
Но ти така и не отговори защо няма да се регнеш - заради очаквана цензура ли?

M214
12-28-2011, 12:15
Мен ме е яд, че всички излязоха толкова ограничени и наистина заебаха форума...
А мен ме е яд, че всички излязоха толкова ограничени, че не отидоха във форума на глобала.

Wax
12-28-2011, 13:07
Щот не ме кефиш пич ;)

DjBaloon
12-28-2011, 15:36
Всяко ново нещо се приема така
след месец няма да си спомняте за стария вид на форума
или форона?!

M214
12-28-2011, 15:50
Аха, и тези повече ли те кефят:

http://hronolog.net16.net/wp-content/uploads/2009/09/i_krasteva.jpg

http://www.razkritia.com/wp-content/uploads/peevski-300x2251.jpg

http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/lifestyle/life/PublishingImages/653/11-06-27-36643_1.jpg

или machoka?

Wax
12-28-2011, 15:55
Твоя снимка не съм виждал.
По личност съдя.

M214
12-28-2011, 16:27
Щом като съдиш по личност, значи не ти трябва снимка.
И какво значи по личност? Ковчежникът на ДПС повече ли те кефи като личност?
http://www.youtube.com/watch?v=CL-EwSFwDfg

Wax
12-28-2011, 16:29
Отношението към "грешниците" от твоята гледна точка примерно.
Аз лично не бих нарекъл мачока "форумен кадафи" и да направя живота си фикс идея в тва да го злепоставям, ако не го харесвам.
По-скоро бих го съжалил.

Прост си.

M214
12-28-2011, 23:06
Направо си кажи, че го защитаваш и, че те кефи. Аз си го съжалявам, то е ясно, че е нещастник и от нещастие прави това, което прави, но все пак го прави. И тези от ДПС-то са нащастници. И Гоце. И какво - да ги оставим да газят другите ли? Защо да не го наричам форумния Кадафи като е точно това? Тези в Либия ако не бяха направили революция да си го свалят, само със съжаляване доникъде нямаше да го докарат.
Ако ти беше баннатия какво щеше да направиш, нямаше ли да се разправяш?
Представи си, че всеки ден като излизаш и се прибираш от вас до училище, те спира някой или някаква групичка и те джоби. Ти какво ще направиш - ще търпиш ли или ще свикаш ударна група да ги биеш?
Това ми напомни една истинска случка - като бях малък, имаше един тип в квартала и като ходех да си купя шоколадче, знаех, че на връщане ще ме види и ще ме спре и ще иска да ми го вземе. И един път стана въпрос вкъщи да ходя да си купя шоколадче, но аз не исках заради тази причина и стана въпрос и казах на бащата какъв е случая. И той каза - "Аз ще го причакам - отиди и си купи". Аз отидох да си купя шоколадче и оня на връщане ме спря и ми го взе. Да, ама бащата беше там. И оня си отнесе боя! И знаеш ли още какво стана - след години оня същия се самоуби! Аз жив, а оня цял живот - мъртъв! Абе, така става с всеки, който се е заял с мен!

Та, не е въпроса аз харесвам ли го админа или не - ако си беше обикновен юзър без да има идиоти да го направят админ, наистина щях да го съжалявам сигурно. Ама има една поговорка - "пази боже сляпо да прогледне" - получи власт и си показа истинския характер.

Защо да ми е живота фикс идея да го злепоставям - аз се разправям с десетки като него - започнал съм от преди него и ще продължа и след него. Злото трябва да се бори, а не като, както предлагаш ти ако те джобят - да заобикаляш.

Wax
12-28-2011, 23:16
А защо според тебе той е олицетворение на злото?
Защо сравняваш виртуалния с реалния живот?
Защо имаш толкова голямо его?
Защо не приемаш "не" за отговор?
Защо си мислиш, че без революцията Либия нямаше да се оправи?
Защо си мислиш, че само ти си баннатия?

Абе въобще много въпроси, на които може би само на 2-3 ще отговориш подобаващо.

ledenakrasota
12-28-2011, 23:24
Защо на такива се обръща внимание?
Защо влагате такива емоции в интернет пространството?
Защо някой, който си върши работата във форума, трябва да бъде набеждаван за проблемите на всички?
Защо е нужна такава агресия към дадена личност в интернет пространството?
Защо съдиш? :)

M214
12-28-2011, 23:36
Въпроса за доброто и злото е дълга тема - философска - много ще се разпрострем. Но аз примерно, ако видя някой да си върви, не го спирам без причина да го бия или да го джобя. А има някои хора, които го правят. Според мен тези, които правят такива неща, вършат зло.

В днешно време виртуалният живот заема много важно място. Няма ли го едно нещо в Интернет като линк, снимка или в медиите - не се е случило. Истинската битка в обществото и политиката отдавна не е в реалния живот, а в Интернет и медиите. Ако беше някакъв маргинален форум, нямаше да се занимавам - но те сами се хвалят, че били големи. Е, щом са големи - така не може! Представи си - всички други във форума, а ти - вън. Ами ти и в реала ще си си така ако това е така.

Нямам идея голямо ли ми е егото или не. Даже въобще не знам точно какво значи тази дума и трябва да се замислям. Но смятам, че оня не е повече от мене, та да се държи така. По-добре го питай него за неговото его, защото в момента него виждаме да се проявява.

Защо не приемам "не" за отговор - защото всичко е конкуренция и интереси - ако приемаш "не" за отговор, това означава да си останеш без нищо. В случая даже този, който отговаря не е никакъв авторитет, че мнението му да е меродавно. Той просто казва "не", за да има за него. Не, защото това е справедливо, правилно от някаква гледна точка, демократично и т.н. Ами ако аз съм отговарящия, другите ще приемат ли "не" за отговор, особено ако е неоснователно?

И кога щеше да се оправи Либия без тази революция - докога Кадафи щеше да ги тъпче? Той даже и нашата страна беше хванал за топките и толкова зло и нанесе, но ти явно си търпелив.

Горе-долу само аз съм баннатия - може да има и други, но виждам, че и най-големите гадове са се върнали. Може да има и други баннати - аз не мога да отговарям те защо приемат това - може бановете им да са с основание.

Wax
12-28-2011, 23:48
1во - Fail. Пак примесваш реалния с виртуалния живот.
2ро - Fail. Как тогава са правили новините в БНТ преди появата на интернет? Преди 1990 да кажем.
3то - Acceptable.
4то - Fail. Макар стара поговорка - за твоя случай важи с пълна тежест - "По-умния мълчи" Затова мачока рядко се изказва относно тебе.
5то - Fail. Как е хванал България за топките по точно? Според тебе интересуват ли ме негрите в Африка?
6то - Acceptable.

2/6 - като за тебе не е зле...

D1esel
12-29-2011, 00:01
http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/lifestyle/life/PublishingImages/653/11-06-27-36643_1.jpg

или machoka?
Този пич ли е Мачока? :D Сладур е! :D

shadow4e
12-29-2011, 00:03
Не, това е alex.

D1esel
12-29-2011, 00:07
Не, това е alex.

ООо значи, щом не е Мачока, си връщам думите назад! Не е сладур пък!

M214
12-29-2011, 00:40
1. Примесвам го и обясних защо - за мен виртуалният живот отдавна е по-реален от реалния и не само за мен. Ако някой те спъва във виртуалния - бъди сигурен, че това ще се случва и в реалния. Всяко по-голямо и значимо събитие първо започва във виртуалния, а после става в реалния живот. Последният пример са протестите срещу циганите. Който не го оценява - негова си работа.

2. Нещо не ти схванах мисълта - как са правили новините в БНТ ли - ами така - показват това, което искат, а това, което не искат - не го показват. И то "не се е случило", защото никой не го е видял по телевизията и не знае за него.

4. Той се прави да изглежда важен и по-умен. Ако мълча, това значи да го търпя вечно. Той точно това и иска - да мълча. Както диктаторите искат опозицията да мълчи. Ама опозицията, понеже е по-умна, не мълчи.

5. Беше я хванал като държеше около 8 медици в затвора без да са виновни и заплашваше да ги обеси. И така принуждаваше страната ни да прави всичко, каквото той поиска - да му опрости дълговете, да му уреди като член на ЕС в Европа да стане, каквото той иска, въобще и да не споменавам, че децата в Индиго загинаха като следствие на това, защото не мога да го докажа. Накара страната ни да лази пред него - натрупа я с мръсотия.

Concussion
12-29-2011, 10:03
А, аз забравих че е с нов дизайн, вие още го мислите...

yakuza_
12-29-2011, 10:21
Илко вземи се кастрирай, че да не вземеш някак си случайно да се размножиш.

Afternoon
12-29-2011, 11:39
Всъщност, човекът който наричате Илко, е донякъде прав. Инвестор.бг отдавна падна в ръцете на медийната мафия на Ирена Кръстева и Делян Пеевски, които са доста приближени до ДПС. Чрез Ирена Кръстева ДПС контролира медийно 2/3 от страната, включително и този форум. Има ли някой заблуден, който да го отрече това?

NaOH
12-29-2011, 12:15
И аз съм съгласен с Алекс, той има типичното анархистко мислене. Ако нямаше такива хора като него, досега целият свят щеше да е още с двата крака в комунизма и тоталитаризма. Той желае пълна свобода за всички и си доказва идеята като прави всеки, който е влязъл във форума му, модератор, както трябва да стане и навсякъде. Хората трябва да имат равни права, не може някой да е над друг. Затова смирено се молим над Алекс да ни даде на всички администраторски права върху домейна му, за да направим всички заедно един по-добър свят и една по-добра държава, изкоренена от Турция и Кадафи :)

LadyDi
12-29-2011, 12:31
Всъщност, човекът който наричате Илко, е донякъде прав. Инвестор.бг отдавна падна в ръцете на медийната мафия на Ирена Кръстева и Делян Пеевски, които са доста приближени до ДПС. Чрез Ирена Кръстева ДПС контролира медийно 2/3 от страната, включително и този форум. Има ли някой заблуден, който да го отрече това?
Как по точно смяташ, че се контролира този форум?
Ти чувстваш ли се контролиран?
И какво значи да контролираш тийн сайт и форум? Да не би да има някакви политически статии или някаква пропаганда?
Ставате смешни понякога...

EinGutesKind
12-29-2011, 12:39
Ама моля ви бъдете по-кратки, нямам намерение да ви чета романите :(

M214
12-29-2011, 13:33
Как по точно смяташ, че се контролира този форум?
Чрез банване на неудобните.


Ти чувстваш ли се контролиран?
Аз - да. Доколкото го позволявам обаче.


И какво значи да контролираш тийн сайт и форум? Да не би да има някакви политически статии или някаква пропаганда?
Не знаеш ли, че си има цял раздел за политика. А точно идеята, която може да се справи с ДПС и нейният автор са цензурирани. Дори да нямаше раздел за политика, пак не е нужно да се говори само за политика, за да се контролира едно общество. Това си е цяла наука, но няма да те обучавам.

LadyDi
12-29-2011, 13:59
Момче, теб природата достатъчно те е ограничила умствено...

Oy7ofCon7roL
12-29-2011, 14:14
http://media.scout.com/media/forums/emoticons/125/popcorn.gif

M214
12-29-2011, 14:27
...
Аз права мога да ти дам, но като знам как ще ги употребиш - точно, за да си ти над другите.

Искате ли да направя shadow4e-то модератор?

EinGutesKind
12-29-2011, 14:29
Саше, ти девствен ли си ?

M214
12-29-2011, 14:36
Ми не знам, как да разбера?

Afternoon
12-29-2011, 14:37
Как по точно смяташ, че се контролира този форум?
Ти чувстваш ли се контролиран?
И какво значи да контролираш тийн сайт и форум? Да не би да има някакви политически статии или някаква пропаганда?
Ставате смешни понякога...

Не приемай думите ми буквално. Казах, че въпросните персони контролират Инвестор.бг, а щом контролират Инвестор.бг е ясно, че контролират и целия сайт Тийнпроблем.нет. Не е ли така? Не съм казал, че се контролират потребители. Парите от смс-ите за Др.Тийн в чии джоб мислиш, че отиваха? Да, точно в джоба на приближени на антиконституционната, етническа партия ДПС. Имаше протурска пропаганда от страна на един потребител, който дълго време не беше закачан, а пускаше на ден по няколко теми. Даже не знам дали въобще е изтрит или някой хора удобно са си затворили очите...

yakuza_
12-29-2011, 14:39
някои хора от обяд май разравят амфетамина с нос

Afternoon
12-29-2011, 14:41
luda4et0o е ника му, сега се сетих. Който иска може да прегледа мненията му и да види с очите си дали не става въпрос за чиста турска пропаганда...

M214
12-29-2011, 14:47
Не приемай думите ми буквално. Казах, че въпросните персони контролират Инвестор.бг, а щом контролират Инвестор.бг е ясно, че контролират и целия сайт Тийнпроблем.нет. Не е ли така? Не съм казал, че се контролират потребители. Парите от смс-ите за Др.Тийн в чии джоб мислиш, че отиваха? Да, точно в джоба на приближени на антиконституционната, етническа партия ДПС. Имаше протурска пропаганда от страна на един потребител, който дълго време не беше закачан, а пускаше на ден по няколко теми. Даже не знам дали въобще е изтрит или някой хора удобно са си затворили очите...
На нея не и е изгодно да разбере, че контролът се осъществява чрез избора на админите, защото и тя е една от избраните и не иска да и стане ясно, че ако не са тези собственици, тя няма да има никаква власт, както и останалите сегашни админи.
За това при кого отиват парите въобще и не се замислят.

LadyDi
12-29-2011, 16:24
На нея не и е изгодно да разбере, че контролът се осъществява чрез избора на админите, защото и тя е една от избраните и не иска да и стане ясно, че ако не са тези собственици, тя няма да има никаква власт, както и останалите сегашни админи.
За това при кого отиват парите въобще и не се замислят.
Толкова си зле, че няма на къде...