PDA

View Full Version : Обувки за абитуренската



flyleaf
12-27-2011, 09:41
Много хора смятат, че е по-добре и по-лесно да се купят първо обувките за да се избере подходяща рокля, която да отива, особено за тези които ще ти шият роклите по поръчка.Дайте ваши свежи педложения.

И една лична молба, след седмица ще ходя по работа в София и много моля да ми кажете магазини ,които да посетя .
Търся високи обувки класически модел,но да са ярък цвят, даже нещо по нестандартно,но изчистено.Благодаря ви много предварително.((:

BonnieandClyde666
12-27-2011, 12:19
Пиротска :D :D :D

titinkaa
12-28-2011, 17:08
Изобщо не е редно да се купуват първо обувките и после роклята.Първо роклята,а после според нея се взимат обувките.

didenceeto
12-28-2011, 17:14
Значи аз сега си шия роклята, обувки още не съм избрала. Като ми направят роклята, като се видя в нея ще търся обувки, но не и преди това.

FuCKkK13
12-28-2011, 17:25
мен ми е рано още за бал,но и аз съм на мнение,че първо трябва да се избере роклята,а после обувките :)

mynichkaTanq
12-28-2011, 17:29
роклята си изберии първо и следователно ние ще ти помогнем и за обувките.

millmii
12-28-2011, 17:59
Твоя начин, всъщност е много интересен!

Тя иска да заложи на обувките .. и защо не? Ако намери нещо нестандартно и интересно и после само една по - семпла рокля.. Момичето вече е решило, че иска да бъде така, просто иска да и кажете в кои магазини има хубави (и нестандартни, може би) обувки .. :)

Sintya
12-28-2011, 19:49
Всичко си зависи до вкус и предпочитания. Ако искаш нестандартни можеш да посетиш от Мис Сиксти до Пиротска или квартална уличка.
Можеш да си ги поръчаш, за да ти ги направи обущар, ако роклята ти е семпла.
Помисли си какво ТИ би носила, защото всеки тук има различен вкус и мнение, които на теб може да не допаднат.