PDA

View Full Version : Разбрах нещо което не ми хареса и сега какво???



NIKZnikz
12-27-2011, 09:53
Здрасти! Разбрах нещо което е правила сегашната ми приятелка когато е била на 16

BaffaLsc
12-27-2011, 09:57
Как може да се сърдиш за нещо, което е станало преди 2 години ?
Тогава дори не сте се познавали, направила го е - така е преценила за добре, не я съди.
Всеки греши, а и не е като да не ти е обяснила, въпреки че не е длъжна да дава обяснения за свои минали действия, които отдавна са приключили.
Всеки си има глава на раменете, за да разсъждава, 'що за филми са т'ва, все едно тя да ти се сърди,
че преди си ходил и с други, а и още нещо.. свирката не прави момичето курва.

xoxi
12-27-2011, 09:57
Знаеш ли значението на думата 'курва'? Със сигурност не е момиче, което прави свирки.
Ако имаш силни чувства към нея, дай й втори шанс. Всеки човек прави грешки, породени от глупост, недорасли мозъци и т.н.

bootyboy
12-27-2011, 09:58
BaffaLsc пиши ми в скайп

BaffaLsc
12-27-2011, 09:59
К'ъв скайп те гони, бе, аз дори ти го нямам :D

bootyboy
12-27-2011, 10:00
сега ще ти го кажа на лично ама да го видиш и да ме намериш сега

TheBeliever
12-27-2011, 10:02
Ти не си добре. Да не би да си мислеше, че преди да те срещне е живяла в манастир? И от кога свирката е нещо мръсно и курвенско?

По-добре се стегни и престани да правиш скандали за минали неща защото ще загубиш момичето и после ще съжаляваш. Миналото си е минало.

NIKZnikz
12-27-2011, 10:11
Как може да се сърдиш за нещо, което е станало преди 2 години ?
Тогава дори не сте се познавали, направила го е - така е преценила за добре, не я съди.
Всеки греши, а и не е като да не ти е обяснила, въпреки че не е длъжна да дава обяснения за свои минали действия, които отдавна са приключили.
Всеки си има глава на раменете, за да разсъждава, 'що за филми са т'ва, все едно тя да ти се сърди,
че преди си ходил и с други, а и още нещо.. свирката не прави момичето курва.


Моля??та аз не я мислех за такава...наистина за това съм с нея...боли ме много за това. НЕ МОЖЕ ДА ПРАВИШ СВИРКА НА 4ОВЕК КОЙТО ПОЗНАВАШ ОТ 1 МЕСЕЦ...И да ми казваш 4е го оби4аш...това ме подразни много.

SmilezZz
12-27-2011, 10:13
Как може да се сърдиш за нещо , което се е случило преди две години , когато все още не сте се познавали ? Тя е имала и други преди тебе , да не си мислиш , че си единствения на този свят ? Постави се на нейно място и си помисли ти как би се почувствал ако тя се сърди за предишните ти момичета или за някаква твоя "грешка" в миналото ?

Имай й малко повече доверие и престани да се сърдиш , и да се държиш по такъв детски начин , буквално ! Обичаш ли я ? Ако отговорът ти е да - продължавате напред и преставаш да занимаваш мислите си с това.

NIKZnikz
12-27-2011, 10:13
Знаеш ли значението на думата 'курва'? Със сигурност не е момиче, което прави свирки.
Ако имаш силни чувства към нея, дай й втори шанс. Всеки човек прави грешки, породени от глупост, недорасли мозъци и т.н.

Да обичам я много....тя ми каза че сега е друг човек....но не знам дали да вярвам.та на мен ми отне близо година за да излезе с мене на кафе.а на ония само един телефонен разговор.и веднага на среща с него тва много ме боли...

TheBeliever
12-27-2011, 10:17
та на мен ми отне близо година за да излезе с мене на кафе.а на ония само един телефонен разговор.и веднага на среща с него тва много ме боли...

Това би трябвало да ти доказва, че се е променила и вече не е онова наивно момиченце от преди две години.

Или просто те е яд, че някой някога е успял да я спечели по-бързо от теб? Вземи поработи малко над самочувствието си, че започва да намирисва на комплексарска история.

NIKZnikz
12-27-2011, 10:24
Това би трябвало да ти доказва, че се е променила и вече не е онова наивно момиченце от преди две години.

Или просто те е яд, че някой някога е успял да я спечели по-бързо от теб? Вземи поработи малко над самочувствието си, че започва да намирисва на комплексарска история.

не нчма нищо такова,имах друго предвид ама ...

crowberry
12-27-2011, 10:32
Просто си ограничен. Не виждам защо се ядосваш. За 2 години човек може да се промени коренно. И копче не можеш да и кажеш за това, което е правила преди. Вземи поживей в настоящето..няма да ти се отрази зле.

BaffaLsc
12-27-2011, 10:32
Бе, оставете го, ще порасне един ден. :)

SmilezZz
12-27-2011, 10:37
Да обичам я много....тя ми каза че сега е друг човек....но не знам дали да вярвам.та на мен ми отне близо година за да излезе с мене на кафе.а на ония само един телефонен разговор.и веднага на среща с него тва много ме боли...

В момента просто се чудя дали й имаш доверие или дали въобще мислиш ? Това трябва да ти доказва , че тя се е променила , просто излез от своята си черупка и махни собствените си ограничения и погледни реално на нещата. Защото ще загубиш момичето и след това много ще съжаляваш за действията ти в момента.

anonymous708973
12-27-2011, 10:37
Това би трябвало да ти доказва, че се е променила и вече не е онова наивно момиченце от преди две години.

Или просто те е яд, че някой някога е успял да я спечели по-бързо от теб? Вземи поработи малко над самочувствието си, че започва да намирисва на комплексарска история.

Точно.
И не знам в кой век живееш, но ако си срещнал някого преди 1 месец и този някой ти харесва, защо да не си легнеш с него? Частта със снимането не я одобрявам, ама наистина не разбирам какъв ти е проблемът.

NIKZnikz
12-27-2011, 10:55
Точно.
И не знам в кой век живееш, но ако си срещнал някого преди 1 месец и този някой ти харесва, защо да не си легнеш с него? Частта със снимането не я одобрявам, ама наистина не разбирам какъв ти е проблемът.

Ако ти "цъфне" Клип с човека който обичаш да прави такова нещо ,какво?? ще ти е много приятно нали???АЗ ЩЕ ОТКАЧЪ НАПЪЛНО АКО Г О ВИДЧ ТОЗИ КЛИП ,И ЩЕ ИЗБЯГАМ В АФРИКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIKZnikz
12-27-2011, 10:57
В момента просто се чудя дали й имаш доверие или дали въобще мислиш ? Това трябва да ти доказва , че тя се е променила , просто излез от своята си черупка и махни собствените си ограничения и погледни реално на нещата. Защото ще загубиш момичето и след това много ще съжаляваш за действията ти в момента.

Знаеш ли какво , можеби става така защото много я ревнувам,и искам да съм бил единствения за нея за това е......

BaffaLsc
12-27-2011, 10:58
Вече ме разсмиваш ..

NambyPamby
12-27-2011, 11:23
Тая е нЕква много ненормална обаче. Седи, реве и ти се обяснява, а всяка друга на нейно място щеше да ти отвърти два шамара и да си замине след това.
Изключително много ми се ще да ти насипя(и най-вероятно ще го направя, когато темата чукне втора или трета страница), но ще се въздържа и ще запитам най-възпитано: как, аджеба, хем я обичаш ужасно много, хем не можеш да я приемеш с недостатъците й? Ква любов е тва изобщо? Всеки си има минало и всеки си има трески за дялане - когато започваш връзка трябва да си наясно с това.
Какво е правила или не е правила девойката с бившия си, не е твоя работа. Харесали са се, поискала е - правила му е разни неща. И за да се комплексираш още повече - не, надали е било насила. Никой не може да я накара насила да му слезе в скута и да извършва определени дейности, ако няма желание и от нейна страна.
Въобще, чиста комплексарщина. вЕрно се дразниш май от факта, че на тоя му е пуснала след 1 месец, а теб за едното кафе те е въртяла на шиш цяла година.
Не прави глупости и я дръж тая мома, че друга толкова отчаяна не мож' да намериш по света необятен.
Още не мога да повярвам - някакъв пикльо ще седи, ще ми търси сметка за неща, които съм правила преди 2 ГОДИНИ, 2!, ще се цупи, ще ме обвинява, ще ме унижава пред маса народ, а аз ще роня крокодилски сълзи и ще му се обяснявам. Тва е ... наистина нереално ниско самочувствие има тва момиче.

NIKZnikz
12-27-2011, 11:32
Тая е нЕква много ненормална обаче. Седи, реве и ти се обяснява, а всяка друга на нейно място щеше да ти отвърти два шамара и да си замине след това.
Изключително много ми се ще да ти насипя(и най-вероятно ще го направя, когато темата чукне втора или трета страница), но ще се въздържа и ще запитам най-възпитано: как, аджеба, хем я обичаш ужасно много, хем не можеш да я приемеш с недостатъците й? Ква любов е тва изобщо? Всеки си има минало и всеки си има трески за дялане - когато започваш връзка трябва да си наясно с това.
Какво е правила или не е правила девойката с бившия си, не е твоя работа. Харесали са се, поискала е - правила му е разни неща. И за да се комплексираш още повече - не, надали е било насила. Никой не може да я накара насила да му слезе в скута и да извършва определени дейности, ако няма желание и от нейна страна.
Въобще, чиста комплексарщина. вЕрно се дразниш май от факта, че на тоя му е пуснала след 1 месец, а теб за едното кафе те е въртяла на шиш цяла година.
Не прави глупости и я дръж тая мома, че друга толкова отчаяна не мож' да намериш по света необятен.
Още не мога да повярвам - някакъв пикльо ще седи, ще ми търси сметка за неща, които съм правила преди 2 ГОДИНИ, 2!, ще се цупи, ще ме обвинява, ще ме унижава пред маса народ, а аз ще роня крокодилски сълзи и ще му се обяснявам. Тва е ... наистина нереално ниско самочувствие има тва момиче.

ТИ май имаш много всоко самочувствие....едва ли си нещо особенно само тва щи кажа ,гаджето ти е с много пари нали??? или има хубава къща??? сигурно е така.Ще ти кажа че аз много я обичам и тя мене също. Явно че се мислиш за нещо голямо,ама бас даржъ че мом4етата са само с теб заради секса..еми честито ще го разбереш от мене.А Мене ме е яд щото Момчето и е казало Че ще бъде пребита ако не го направи,ето това е на сила....Сега ще ми кажеш че си щяла да обършеш шамар и на този ли ?? хаха еми к тогава........И още нещо моми4ето изобщо не е с ниско самочувствие,има красива е и има много момчета които искат да са с нея,за това я ревнувам толкова....замисли се какво пишеш...

shokoladchety
12-27-2011, 11:55
Пич,ходи са гръмни.Заслужаваш някой да та убие.Как ще я обиждаш така?Какво значение има какво е правила пред толкова много време?Ти не си ли правил глупости,за които съжаляваш?Помисли си хубаво.Какъв си ти,че да я обиждаш така?Постави се на нейно място...

NambyPamby
12-27-2011, 11:58
Душицо, не са ми нужни 5-етажна къща и богато гадже, че да си имам високо самочувствие. Нямам нужда от някого другиго и неговите успехи, за да се чувствам значима, както прави, например, приятелката ти. Обикновено такива елементарни особи като теб си мислят, че жената служи единствено да виси бременна и боса пред печката, и да реже салатата и че трябва да е послушна и покорна. Много се гордееш с такава девойка, ама само търсиш повод да плакнеш око по някоя такава, дето "не е нищо особенНо", но понеже нямаш потенциал да направиш нещо, да бъдеш някой и да ти обърне внимание някоя по-сносна, дето разсъждава и има мнение по даден въпрос и си го отстоява, ти стигаш до гениалния извод, че всички жени са пропаднали развратници, дето, видиш ли, са и нечия държанка, 'щото все пак, не може така - хем жена, хем пък и мнение да има.

Момчето и е казало Че ще бъде пребита ако не го направи,ето това е на сила....Сега ще ми кажеш че си щяла да обършеш шамар и на този ли ?? хаха еми к тогава........
Не, нямаше да му обърша шамар. Аз такива индивиди не допускам в обкръжението си, камо ли в леглото си, благодаря. http://www.pic4ever.com/images/305.gif

NIKZnikz
12-27-2011, 12:08
Душицо, не са ми нужни 5-етажна къща и богато гадже, че да си имам високо самочувствие. Нямам нужда от някого другиго и неговите успехи, за да се чувствам значима, както прави, например, приятелката ти. Обикновено такива елементарни особи като теб си мислят, че жената служи единствено да виси бременна и боса пред печката, и да реже салатата и че трябва да е послушна и покорна. Много се гордееш с такава девойка, ама само търсиш повод да плакнеш око по някоя такава, дето "не е нищо особенНо", но понеже нямаш потенциал да направиш нещо, да бъдеш някой и да ти обърне внимание някоя по-сносна, дето разсъждава и има мнение по даден въпрос и си го отстоява, ти стигаш до гениалния извод, че всички жени са пропаднали развратници, дето, видиш ли, са и нечия държанка, 'щото все пак, не може така - хем жена, хем пък и мнение да има.

Не, нямаше да му обърша шамар. Аз такива индивиди не допускам в обкръжението си, камо ли в леглото си, благодаря. http://www.pic4ever.com/images/305.gif

На нея съм и казал че ч искам единствено до мене,казал съм и че вси4ко си правя сам,и за мене жените не са само за да си стоят в къщи и да готвят...казал съм и че не я искам до пе4ката...ако ме разбираш ,ама ти явно слагаш си4ки мом4ета под общ знаменател..както или да е...

NIKZnikz
12-27-2011, 12:11
Пич,ходи са гръмни.Заслужаваш някой да та убие.Как ще я обиждаш така?Какво значение има какво е правила пред толкова много време?Ти не си ли правил глупости,за които съжаляваш?Помисли си хубаво.Какъв си ти,че да я обиждаш така?Постави се на нейно място...
аЗЍ
Кой я обижда бе??? Казах че ме боли от това което е правила,и че не е било редно...да го прави на човек който познава едва от месец бе...ти го правиш на секи а??? имал ли си връзка до сега?? държал ли си на 4овека до тебе???? не нали

Biskfitka
12-27-2011, 12:29
Даже и от 1 ден да го е познавала и да му е направила свирка не е курва...Ти добре ли си ?!
Решила е-направила го е.Това е личен избор.Ако я обичаш,ще я приемеш такава,каквато е.Всеки прави грешки (а според мен грешката на момичето е,че е позволила да я снимат просто...)

NIKZnikz
12-27-2011, 12:35
Даже и от 1 ден да го е познавала и да му е направила свирка не е курва...Ти добре ли си ?!
Решила е-направила го е.Това е личен избор.Ако я обичаш,ще я приемеш такава,каквато е.Всеки прави грешки (а според мен грешката на момичето е,че е позволила да я снимат просто...)

Тя не е позволило,опитала се е да махне телефона ма той я одарил.....искам да го убия (cry)

TheBeliever
12-27-2011, 12:42
Ако нещата са се случили наистина така, както ти ги описва момичето то ти си невъобразимо просто парче. Приятелката ти споделя за насилствени действия спрямо нея, а това, което ти, тиква такава, правиш е да блъскаш по масата и да я наричаш курва. Мижитурка.

Макар че може и да си е измислила цялата тая история със заплахите и боя, за да се изкара жертва и да те омилостиви. Но това ние няма как да го знаем.

При всички положения ти нямаш право да й държиш сметка за миналото й. Каквото правила - правила. Важното е каква е днес.

SisiStrange
12-27-2011, 14:19
И аз мисля като Namby Pamby.
Уау, преди 2 години била направила свирка, айде да я обесим сега... Ти искаш момиче, което никога не е имало друг живот преди тебе ли? Искаш да е седяла и да си е играла с кукли и плюшени меченца в очакване на твоя милост? Ми момичето си е имало някакъв живот, мечтания, харесвала си е някого, поискала го е и му е направила свирка. Голямото чудо.
И какво като е било след един месец "само"? Откога пък е задължително да седиш със стиснати колене минимум 2-3 години, за да не би случайно някой комплексар реши, че си "ку*ва". 1 месец си е напълно нормално време, особено, ако го е харесвала.
А, ако това с насилването и заплахите е истина, ти си най-гнусното леке за тази си реакция. Момичето не заслужава такъв нещастник. За момент си представих, че аз съм момче и приятелката ми ми каже нещо такова. Единствено бих я гушнал с все сила и да не я пускам. Не да се държа като настъпен котарак, на който някой му е излизал млякото преди да му го сипят в паничката. Егоист.

SmilezZz
12-27-2011, 15:07
ТИ май имаш много всоко самочувствие....едва ли си нещо особенно само тва щи кажа ,гаджето ти е с много пари нали??? или има хубава къща??? сигурно е така.Ще ти кажа че аз много я обичам и тя мене също. Явно че се мислиш за нещо голямо,ама бас даржъ че мом4етата са само с теб заради секса..еми честито ще го разбереш от мене.А Мене ме е яд щото Момчето и е казало Че ще бъде пребита ако не го направи,ето това е на сила....Сега ще ми кажеш че си щяла да обършеш шамар и на този ли ?? хаха еми к тогава........И още нещо моми4ето изобщо не е с ниско самочувствие,има красива е и има много момчета които искат да са с нея,за това я ревнувам толкова....замисли се какво пишеш...

Оправия нямаш , братче.. В един момент твърдиш , че те боли , че тя е била еди - каква си и не знам си какво , в друг я защитаваш. Въобще още съм на мнение , че въобще не разсъждаваш , както трябва или си някакъв пикльо , дето си мисли , че света се върти около него. Излез от черупката и собствените си ограничения , повтарям ! Вярно е , че на никого няма да му е приятно да види подобен клип, ама чак пък да създаваш интриги , да се сърдиш и разни подобни ... Е , не. Било е , каквото е било. С тебе е , вече не е онова наивно момиче. Пък и какъв ти е проблема на тебе ? Харесали са се и го е направила , няма значение дали насила или не. Макар , че се съмнявам доста. Но това не е моя работа , нито пък твоя.

Сега си с нея и вместо да се радваш , че сте заедно и до това време щастливи - ти си измисляш някакви причини , поради които си на път да съсипеш връзката ви. То бива , бива ревност - ама ти прекаляваш вече. И повярвай ми , колкото и търпелива да е - в един момент ще й писне и ще си замине. Та , даже аз да съм го направила до сега.

Разбери , че нямаш правото да я съдиш за действията й в миналото. Животът си е неин , тя решава как да постъпи в даден момент - не ти или някой друг. Осъзнай се. Порасни , най - важното !

Biskfitka
12-27-2011, 15:46
Тя не е позволило,опитала се е да махне телефона ма той я одарил.....искам да го убия (cry)

И кво ти е виновно момичето?

ShadyStyle
12-27-2011, 17:28
Ти си мега тъп върви го пребий оня кво стоиш и обвиняваш момичето ве боклук смешен

BornToRaiseTheHell
12-27-2011, 17:37
Господиииииииииии, ела и ме вземи!
Добре бе, момичето е правило каквото е правило преди 2 и канче години. Първо, няма нищо нередно. Ако те е яд, че на онзи пич му е коствало само едно обаждане, за да излезе с нея, ми вземи се гръмни или си избий комплексите. Иди на психолог. Медитирай. Шибни си главата в стоманено-бетонна колона.(Не че ако го направиш, ще има особен ефект за разбъркването на тия и без това странно подредени чаркове в тавана ти).Кво, да я обесим, защото, видиш ли, решила, че свирките са нещо законно и нормално.. Важно е каква е сега. Щом още е с теб и не ти е била шута,явно те обича, а ако ти търпи и речите,свързани с това-да й дадем Нобелова награда, щото лично аз, примерно, както и повечето момичета, предполагам, не биха търпяли някой да им държи сметка за това ,какво са правили преди 2 години, когато не сте се и познавали.. И на всичкото отгоре, стана дума и за насилие над нея, а ти си седнал да мислиш какво да правиш и дали е курва. Ми, като толкова си се замислил за миналото й, иди му счупи на оня муцуната е така, профилактично и си гледай момичето, вместо да параноясваш с кого какво е правила
Успех в умственото израстване! ;)

ICanSeeTheFireBurning
12-27-2011, 17:57
Дай ми един пищов да те застрелям, авторе! За убиване си, сериозно! Как може да й го причиняваш това?!? Обичаш я дръжки... И к'во - ако вземе, че и на теб ти направи свирка някой път, пак ли ще й кажеш, че е курва?... В кой век живееш?

anonymous708973
12-27-2011, 18:22
Противоречиш си, драги.

Първо, си ядосан на момичето, защото му била правила свирка.
После казваш, че си ядосан, защото са я принудили.

Е, айде обясни ми, как ще си ядосан на нея, ако е била принудена. И преди да кажеш нещо, да ти обясня някои работи - НИКОЙ, ама НИКОЙ не може да я накара да му духа насила, щот му държи мръвката между зъбите си, сеш' се? Една грешна стъпка да направи и е можела да го кастрира. Така че е пълен абсурд да я е ударил и/ли принудил.

Да предположим, че видя клип, на който моят чука няква/няква му прави свирка/лиже няква. Хммм. Честно ли... ще му гледам физиономията. Дори няма да ревнувам, което, признавам си, е странно. Но как ще ревнувам, знаейки какви ги правим с него в леглото... Точно по тази причина си комплексар. Защото истинската причина да си ядосан е, че мадамата не ти е пуснала толкова бързо колкото на оня. Интересно ми е само как си видял клипа.

Biskfitka
12-27-2011, 20:45
Дори и да не я е принудил,авторът пак няма право да се сърди :)

Luidgie
12-27-2011, 21:01
АХАХАХАХА! Колко си тъп! Малее!
Гадно ти е защото тя е излязла с друго момче за кратко време, а ти си се мъчил цяла година! ПХАХАХАХА СМОТАНЯК!

Missmarch
12-28-2011, 09:40
Просто вие мъжете искате да сте ни първи ...