PDA

View Full Version : Огромно желание за секс



niq17
12-27-2011, 13:39
Момиче на 15 съм, нормално ли е прекаленото желание за секс..постоянно мисля за това и си преставям разни неща..въпросът е там, че не мога да се задоволя..по-скоро незнам как..страх ме е да не се отворя сама, но не получавам никакво удоволствие с търкане на клитор или подобни..единственото удоволствие е когато вкарам пръсти..но не мога да се насладя напълно от притеснение да не се отворя..предпочитам да го направя с някой (разбира се не съм тръгнала да го правя...искам подходящ човек) но понякога толкова много ми се прави, че не мога да се контролирам.Има ли някакква опасност ако вкарвам пръсти (да си навредя по някакъв начин като изключим да се отворя) кажете някой техники как да си доставя удоволствие...

DarkTemplar
12-27-2011, 14:23
Нормално е да имаш такива мисли и желания, все пак си в пубертета и хормоните ти бушуват. Почти всички сме били така. Може би клиторът ти не е чак толкова чувствителен или просто не си го стимулирала по точния начин (тва са само мои догадки де), затова предпочиташ вагиналните усещания. Все пак за задоволяването трябва да получиш мнения от женската част, аз не съм достатъчно компетентен. :)

Басирам се, че след тази тема ще те залеят лични съобщения от кандидат-задоволители. :D

musshy
12-27-2011, 18:19
И аз мисля, че е нормално желанието ти. Пробвай мастурбиране под душа. Водата много помага за тея неща :D

anonymous708973
12-27-2011, 18:36
Не си се научила да си докосваш клитора правилно. Ако се научиш, няма да си махнеш ръката от там за известно време :д

Добре де, дори да се "отвориш" - тоест, да си скъсаш няква част от ципата и да има малко кръв... какво от това, защо да е толкова ужасно? Пак ще те боли първия път, спокойно :д

toad
12-27-2011, 19:44
Защо просто не отидеш на дискотека и не си решиш проблема :) . Колко батковци се оглеждат за такива да знаеш . Просто си намери някой .

antar33
12-27-2011, 19:45
Басирам се, че след тази тема ще те залеят лични съобщения от кандидат-задоволители. :D

BuapHo.. :)

asasfdf
12-27-2011, 20:13
като си отгоре, пружинираш. аналният зависи какво разбираш под болка, но може да оцапаш момчето : D

toad
12-29-2011, 10:46
Авторке , не си ли реши проблема ? Ще се изненадаш колко услужливи младежи склонни да помагат в подобни ситуации има тук :D

bootyboy
12-29-2011, 10:48
малкаааа сиииии

Concussion
12-29-2011, 10:59
Е, трябва ли да се отваряш, че да мастурбираш?! Търкай си клитора, доволна 'ш останеш.

Forever666
01-01-2012, 14:05
и ас съм така! НВе мога е два дни без секс или мастурбиране

Bastard
01-01-2012, 19:28
малко е шибано да видиш как 13/14 годишни ДЕЦАА пишат че не могат да издържат без секс и интимни игрички..... не че нещооо ама вместо да се радват на живота да се забавляват и да се образоват на тях им е само СЕКС В ГЛАВИТЕ...

toad
01-02-2012, 10:26
малко е шибано да видиш как 13/14 годишни ДЕЦАА пишат че не могат да издържат без секс и интимни игрички..... не че нещооо ама вместо да се радват на живота да се забавляват и да се образоват на тях им е само СЕКС В ГЛАВИТЕ...

По-скоро са спамери брат :)

krmd
01-02-2012, 10:46
Накъде отива света .. 13 14 годишни деца,които не знаят какво означава думата секс да коментират подобни неща :x Осъзнайте се малко и прочетете някои неща,които ще са ви от полза ;)

GrEeNgIrL21
01-03-2012, 15:25
Еми да ти кажа и на мен последните месеци доста ми бушуват хормоните и доста си мисля за секс/е аз съм малко по голяма от теб/.Фантазиите-са добро решение/според мен/,ръката между краченцата и фантазирай на воля.Колкото до номера с душа и водата е доста приятно,особено ако душа има различни вариации на струята ;)

Dahlback
01-10-2012, 09:19
Влез по чатовете, там има много ослужливи момчета, но май ти е рано

Girl_piece
01-12-2012, 14:10
и аз съм така почти постоянно мисля как да се задоволя особено като си лягам вечер и направо мастурбирам яко.... :DDD

Girl_piece
01-12-2012, 14:12
аз мисля, че това си е нужда, а пък и съм на 16 разбираемо е да ми се прави секс!!!

Dahlback
01-12-2012, 14:49
аз мисля, че това си е нужда, а пък и съм на 16 разбираемо е да ми се прави секс!!!

Напълно разбираемо е, само не трябва да се издаваш

toad
01-12-2012, 20:47
и аз съм така почти постоянно мисля как да се задоволя особено като си лягам вечер и направо мастурбирам яко.... :DDD

Daaaamn girl give me ur number :D

djipsito
01-13-2012, 01:36
Кви са тия моралисти по-горе, бе... Деца били, нам кви били, вие пък сигурно не сте се докосвали до 18 годишна възраст, аре моля ви се. Апф. Аман.

Както каза пантерата, явно не знаеш как точно да стимулираш клитора. Като се възбудиш го навлажнявай и се пипай. Пробвай различни движения, за да разбереш как ти е най-хубаво. Не вярвам да не усещаш нищо и да не те възбужда...
За пръстите няма страшно, експериментирай си, стига да не ти се приискат някви бруталности, че да се "нараниш".

Опознавай тялото си, ерогенните си зони, няма нищо лошо в тва, тъкмо като почнеш със секса, ще знаеш къде ти е най-готино да те пипат/целуват.. И, да, не бързай за никъде.

Girl_piece
01-13-2012, 12:19
точно така

Ronnan
01-13-2012, 13:50
Кви са тия моралисти по-горе, бе... Деца били, нам кви били, вие пък сигурно не сте се докосвали до 18 годишна възраст, аре моля ви се. Апф. Аман.

Както каза пантерата, явно не знаеш как точно да стимулираш клитора. Като се възбудиш го навлажнявай и се пипай. Пробвай различни движения, за да разбереш как ти е най-хубаво. Не вярвам да не усещаш нищо и да не те възбужда...
За пръстите няма страшно, експериментирай си, стига да не ти се приискат някви бруталности, че да се "нараниш".

Опознавай тялото си, ерогенните си зони, няма нищо лошо в тва, тъкмо като почнеш със секса, ще знаеш къде ти е най-готино да те пипат/целуват.. И, да, не бързай за никъде.

Подкрепям напълно.

bijou
01-14-2012, 16:44
Ще ти кажа един начин да се задоволиш,който аз понякога правя. (:
Отиваш в банята,ако имаш вана ще е по-добре, но и без вана също става, взимаш душа, отвинтваш и махаш слушалката (тоест горната част) , настройваш си силата и топлината на струята (гледай да не е прекалено силна и водата да не е нито прекалено топла, нито прекалено студена) и насоваш към клитора.

toniiiiiiiii
01-14-2012, 17:30
Върви играй пред блока заеби тези търкания.

baby07
01-14-2012, 17:54
Кви са тия моралисти по-горе, бе... Деца били, нам кви били, вие пък сигурно не сте се докосвали до 18 годишна възраст, аре моля ви се. Апф. Аман.

Както каза пантерата, явно не знаеш как точно да стимулираш клитора. Като се възбудиш го навлажнявай и се пипай. Пробвай различни движения, за да разбереш как ти е най-хубаво. Не вярвам да не усещаш нищо и да не те възбужда...
За пръстите няма страшно, експериментирай си, стига да не ти се приискат някви бруталности, че да се "нараниш".

Опознавай тялото си, ерогенните си зони, няма нищо лошо в тва, тъкмо като почнеш със секса, ще знаеш къде ти е най-готино да те пипат/целуват.. И, да, не бързай за никъде.

Подкрепям.

sashko705
01-14-2012, 18:11
Кви са тия моралисти по-горе, бе... Деца били, нам кви били, вие пък сигурно не сте се докосвали до 18 годишна възраст, аре моля ви се. Апф. Аман.

Както каза пантерата, явно не знаеш как точно да стимулираш клитора. Като се възбудиш го навлажнявай и се пипай. Пробвай различни движения, за да разбереш как ти е най-хубаво. Не вярвам да не усещаш нищо и да не те възбужда...
За пръстите няма страшно, експериментирай си, стига да не ти се приискат някви бруталности, че да се "нараниш".

Опознавай тялото си, ерогенните си зони, няма нищо лошо в тва, тъкмо като почнеш със секса, ще знаеш къде ти е най-готино да те пипат/целуват.. И, да, не бързай за никъде.


На 12......засега само с двама... Quote същата тая малка.... Pathetic на 12 все още гледах Cartoon Network...

L0li_
01-14-2012, 19:36
пипай си клитора, няма как да се отвориш сама, а иначе да нормално е да ти се прави секс, ударил те е хормона

Grassh0pper
01-14-2012, 20:05
Кви са тия моралисти по-горе, бе... Деца били, нам кви били, вие пък сигурно не сте се докосвали до 18 годишна възраст, аре моля ви се. Апф. Аман.

Както каза пантерата, явно не знаеш как точно да стимулираш клитора. Като се възбудиш го навлажнявай и се пипай. Пробвай различни движения, за да разбереш как ти е най-хубаво. Не вярвам да не усещаш нищо и да не те възбужда...
За пръстите няма страшно, експериментирай си, стига да не ти се приискат някви бруталности, че да се "нараниш".

Опознавай тялото си, ерогенните си зони, няма нищо лошо в тва, тъкмо като почнеш със секса, ще знаеш къде ти е най-готино да те пипат/целуват.. И, да, не бързай за никъде.

+1

Моралният тип е девственият пичага на 19 , който чакаше принцесата със обувчицата за сефтето :]]]