PDA

View Full Version : Несподелена любов



Desiii_99
12-27-2011, 15:23
Имам нужда от съвет! Влюбена съм в едно момче, но то в мен не. Ние дори не сме добри приятели. Обичам го с цялото си сърце от една година насам. Много ме боли незнам какво да правя. Той изобщо не ме забелязва да не говорим, че е влюбен в една моя приятелка. Благодаря за мненията предварително!

SisiStrange
12-27-2011, 15:30
И защо реши, че си влюбена? Вие дори не сте приятели. Не го познаваш наистина отблизо, за да знаеш дали си пасвате.
Щом харесва друга и не ти обръща внимание, няма какво да направиш.

Verminaard
12-27-2011, 17:52
Първо - не си влюбена.
Второ - свиквай.

SmilezZz
12-27-2011, 18:17
Приеми това , че той обича друга , не теб. Забрави го , защото и без това няма смисъл да се бориш за нещо , което няма как да стане в момента. А ако продължаваш да си въобразяваш, че си влюбена в него - единственото , което ще направиш е , че ще се самонараняваш.

dalitooo
12-28-2011, 23:31
Трябва да го забравиш.Заеми се с някакво хоби,нещо което ти е наистина приятно и му се отдай.Не миси за това момче,може да си наблежиш някой друг. Мисли си за хубави неща,излизай с приятели(но гледай да не е с него), забавлявай се!

balu4ka
12-29-2011, 08:43
Не,ти не го обичаш.Привлечена си от него ,но ти не го познаваш!?Как така ми кажи заобича човек,който дори не ти е близък (поне малко)?Много ми става интересно като чуя,подобни изцепки.Започни да се занимаваш с някакво хоби ,отдалечи се и спри да се занимаваш с глупости (;

Azoria
12-29-2011, 14:58
Как решихте ,че тя не е влюбена , не мога да разбера?

Това ,че не са добри приятели не означава задължително ,че тя не го познава.

По темата: Няма рецепта за това как да спреш да обичаш някого. Просто чакаш да мине. :(

Meoww
12-29-2011, 19:26
Заглавието само говори по себе си. Или го забравяш или страдаш. Кое избираш? ;)