PDA

View Full Version : Оригинални игри



peychev
12-27-2011, 19:45
Каква е разликата от игрите ,който се купуват да речем от някой магазин за компютри от тези който теглим от интернет . Не мога да си го обясня . Говора за оригиналните игри незнам дали даже да оригинални тези дето в Мултирама да речем са по 10 лева . Защото се пак българите не сме големи паралий да си купуваме някой игри който има по 80-150 лв Просто ми изглежда невъзможно да събера толкова пари и то само за 1 игра . От Германия си купих ''super-bikes Riding Challenge '' .
Много съм доволен и кефа е различен . Като държиш кутийката в ръцете си е ебати кефа . Но немога да разбера кфо е различното освен че някой неща не са отключени в игрите който теглим ако може да ми обесните . Сигурно ви се струвам като ебаси тъпака . Но извинете искам да разбера.
Весели Празници от peychev

sli73r
12-27-2011, 19:58
Ако купуваш игри:
1).Поддържаш създателите на играта. (Така ще има средства за продължаване на играта. )
Ako я изтеглиш:
1). в 90% от случаите не можеш да играеш в multiplayer.

playy
12-27-2011, 20:43
Освен,че не можеш да играеш мулти,разликата е нулева.Просто в БГ както ти каза,не сме големи паралии за да можем да си позволим да играем оригинални игри и се задоволяваме с пиратски копия.

xJawz
12-27-2011, 22:15
Според мен пиратското си е кражба, пък и на новите игри тръпката е в мулти. Купих си БФ3 и сингъла го превъртях за един свободен ден докато в мултито съм сяка вечер. Също много от пиратските копия са с вируси, от коита яко те боли глава после.