PDA

View Full Version : Искам сериозни отговори защото съм наистина отчаяна..



LolaBunnyyy
12-27-2011, 18:48
Знам,знам че е поредната съща тема на която няма да получа отговор, но съм толкова отчаяна че не знам какво да правя вече. Изобщо ама изобщо не съм по подаръците и на идея си нямам какво да му подаря. Знам че ще почнете "има толкова такива теми" повярвайте ми изчела съм всичко. Затова ще ви го опиша малко че горе долу да ви стане ясно за какъв човек става дума. На 18 е, романтичен е, харесва различните неща, обожава всичко свързано с "скорпиончета" ;д свири на китара, интересува се от коли. Мислех да му взема, "плочица" онези върху които е написано някакво пожелание ... заедно с някаква кутия бонбони добре украсена и... дотук ми спират идеите. Ама ми се струва страшно тъпо .. някакви идеи? Наистина всичко което ми предложите би ми помогнало. Просто толкова съм се спекла че не мога да мисля ;х А наистина искам да му хареса. Весели празници ^^

GShock
12-27-2011, 20:44
До какви пари?

Traum.
12-28-2011, 07:55
РОмантичен казваш, може да му подариш някоя ваша снимка в по-интересна рамка или някакъд предмет, свързан с интересите му с някакво послание към него.
?
Не знам и аз не съм много по подаръците.

Reenata
12-28-2011, 08:12
нали харесва скорпиони, всеми му. Ще го зарадваш мн0го. :D

SisiStrange
12-28-2011, 08:21
На животинския пазар има скорпиони.
http://www.tarantulas-bg.com/node/256

Ако 25 лева са добра цена... :) Трябва му само малко терариумче или кутийка и се храни г/д рядко.

anonymous708973
12-28-2011, 08:23
Смятай колко си познаваш момчето и колко си го слушала, когато е казвал какво иска.

Иска татуировка? Завеждаш го в студиото, казваш да си избере и да си помисли няколко дена какво точно ще е, но ти ще я платиш.
Портмонето му е пред разпадане, но той си го обича и се кълне, че няма друго такова? Излизаш, намираш му подобно, подаряваш го (с паричка вътре, задължително е).
Винаги можеш да му вземеш някаква сребърна или стоманена висулка за врата, която да е китайски символ, имащ сантиментално значение за вас. Не знам с какви пари разполагаш, но ако можеш да отделиш повече, поръчай или иди до магазин Морелати.
Има нужда от нови маратонки? Гледаш кой номер са неговите, отиваш, купуваш му с уговорката да се сменят за друг номер, ако не му стават.
Ваучер за масаж/Хеликон-а/любимият му спортен магазин също е добра идея.
Билет за мач/концерт (Red Hot Chilly Peppers, например) също е готина идея.

В смисъл... наистина не можеш да се сетиш за нищо от това?

Azoria
12-28-2011, 08:23
Както казаха по-нагоре снимка в рамка е добра идея.
Може и някаква гривна с гравиран надпис на нея.
Плюшената играчка си остава най-старото отбиване на номер и все пак е вариант .. :D

Парите също имат значение иначе щом свири на китара може и това да му подариш :lol: / всъщност недей ,ако сте си казали ,че няма да си подарявате скъпи неща /

DesireToFire
12-28-2011, 09:11
На PinkPan7her идеите.
+ ако искаш наистина практичен подарък винаги можеш да му подариш струни за китара, които със сигурност ще ползва, но трябва да знаеш каква му е китарата, а и не е особено романтично.
+ може перце за китара да го направиш като медальон или да му вземеш готов такъв.

anonymous708973
12-28-2011, 10:05
Само покрай китарата колко глупости можеш да му вземеш - столче за крака, метроном, усилвател...
Ама то се иска да си включиш акъла малко.