PDA

View Full Version : На път да се побъркам...има ли причина за притеснение



Fantomche
12-27-2011, 21:15
Така аз съм малка тоест на 18- 19. Повечето ще кажете да си се пазила, говори с майка си или нещо от сорта, но просто искам съвет защото почвам да откачам. Принципно миналия месец ми доиде на 24 и продължи 5-6 дена, този месец с приятеля ми имахме малък празник на 20 и го направихме но скъсахме 2 презерватива....на втория той не се спря и каза че е свършил извън мен...не знам вече дали да му вярвам само дето всеки ден по 5 пъти ме пита дали ми е дошло...напряга ме. По принцип не ми е точен, но искам да питам има ли защо да ме е страх. Преди малко когато се къпах усетих че като ли съм доста подута отвътре. Стените ми на матката ми сякаш са набъбнали (леле колко лапешки звучи) но се чудя това защото ще ми идва ли е или по друга причина. Вече от всичко изчетено почвам да се обърквам дали само по време на овулация можеш да забременееш/ Помощ ще откача. утре ще си взема тест :с.

п.с копирах си темата от друг форум, в който я пуснах затова съм писала, че съм малка ...но в крайна сметка не съм и голяма така че... благодар за отзивчивоста предварително

tomboy
12-27-2011, 21:21
Не се панирай и кажи на приятеля си да не те напряга допълнително!..Никога не съм водила полов живот , но в училище са ни казвали , че винаги при такива обстоятелства има шанс за забременяване , така че изчакай и ако не ти дойде до 2-2,5 седмици , си направи тест !..:)..Късмет ! :)

ImmortalSportFreak
12-27-2011, 21:22
Купи си тест,направи си.. А що се отнася до това,че се чувстваш подута,имаш дискомфорт-консултирай се със специалист.

Успех и не се панирай толкова. (:

Fantomche
12-27-2011, 21:28
не то не е дискомфорт просто това усетих с пръст... и си мисля, че точно преди цикъл е така или се лъжа

kalpazanka
12-28-2011, 08:27
Сметни си опасните дни и виж дали 20-ти като дата е сред тях.

Fantomche
12-31-2011, 07:31
Дойде вече съм дива и щастлива :)

Concussion
12-31-2011, 16:55
Аман от чурки.

Fantomche
12-31-2011, 17:12
? имаш нещо да кажеш ?

kalpazanka
01-16-2012, 06:58
В такъв случай заключвам.