PDA

View Full Version : Това нормално ли е?..



missmee
12-27-2011, 20:53
Такаа, вчера излязох с едно много готино момче и той ме беше поканил да излезем.. Като излязохме всичко беше наред, през цялото време си говорихме и след това той ме изпрати до вкъщи като се има предвид, че живее доста по - далеч от мен.. Стояхме 15 - 20 мин пред нас и си говорехме, след което той ме целуна и то два пъти и като се прибра ми писа и си говорихме.. До тук добре.. Днес му писах към обяд и той не ми отговори и днес цял ден изобщо не се е сетил за мен.. Просто не мога да разбера къде ми е грешката и защо става така след като всичко беше наред.. Някой бил ли е в такава ситуация и защо според вас стана така?

Luidgie
12-27-2011, 21:07
Не ти пише ЕДИН ден и ти си се панирала като пилешко крилце на КФС?!

missmee
12-27-2011, 21:08
Ами сега му писах и смс какво прави и т.н и той не ми отговори... явно наистина не иска да говори с мен

Luidgie
12-27-2011, 21:22
А ти продължавай да му пишеш и да се унижаваш и ще станеш "досадницата дето ми пише цял ден защото съм я целунал, хаха колко жалка картинка, хаха"

Meoww
12-28-2011, 19:37
Съгласна съм с горния коментар. Той това е и очаквал от теб...да се панираш, да види колко си разтревожена и как с нетърпение го очакваш в скайпа или да звънне :D Не му пиши, остави го той сам да те потърси. Не му искай никакви обяснения къде е бил, що не ти е отговарял, просто стой и гледай к'ви ще ги измисли... Писнало ми от пикльовци

fenasf
12-28-2011, 20:15
Не спичай ве...бил е зает или си е чесал гъза

BornToRaiseTheHell
12-29-2011, 05:49
Остави човека да диша. Като реши, ще пропише, ти ако му се увиеш като дъждовен червей, няма особено да си помогнеш.

LofYou
12-29-2011, 07:10
Според мен е твърде рано да съдиш дали му пука за теб или не. Всичко се случва и може точно в този ден да е бил зает.

LeprikonA
12-29-2011, 08:26
ъъъ, това е само един ден.. да ти минава през ума, че човекът не е вързан за компа и телефона си, още повече, че едва вчера сте се целунали и ти почваш с драмата?

balu4ka
12-29-2011, 08:39
ъъъ, това е само един ден.. да ти минава през ума, че човекът не е вързан за компа и телефона си, още повече, че едва вчера сте се целунали и ти почваш с драмата?

~Точно.Сега илиза,че си супер хлътнала и на всичкото отгоре си и досадна.Може и хич ,да не те огрее.Спри да се вкарваш във филма,спри да му пишеш.Изчакай,той да го направи!

Missmarch
12-29-2011, 08:46
Мда съгласна съм с другите мнения, но си мисля че и той не знае какво иска

LeprikonA
12-29-2011, 08:49
^не знае какво иска, защото не и е писал цял ден? доообре.

DisappointedDreamer
12-29-2011, 08:56
Не ти пише ЕДИН ден и ти си се панирала като пилешко крилце на КФС?!

:lol:
Момчето може да е заето, все пак не всеки кисне пред компютъра и телефона си по цял ден. Остави го на мира, остави го да диша. Едва те е целунал, сигурно официално още не ходите, а ти вече си почнала да си скубеш косите, защото е пропуснал да угажда на капризите ти цели 12 часа!

umri
12-29-2011, 09:21
ъъъ, това е само един ден.. да ти минава през ума, че човекът не е вързан за компа и телефона си, още повече, че едва вчера сте се целунали и ти почваш с драмата?

Така е.

Изчакай. Писала си му вече, потърсила си го. След няколко дена най-вероятно щи се обади. Едва ли да си е пъхнал езика в уста, в която не иска да си го пъхне пак.

L.o.G
12-29-2011, 14:15
Не се привързвай толкова бързо. Ти го познаваш само от един ден. Дай му малко време!

FuCKkK13
12-29-2011, 14:46
1во. как да ти кажем какво си направила ??? .. може да си му написала нещо,което не му е харесало или т.н. 2ро това е ЕДИН ден бе момиче ;х 3то може човека да има работа - успокой се.. изчакай още 2-3 дни и ако не ти пише може да го попиташ защо,но до там,иначе ставаш досадна.. айде успех :)

FuCKkK13
12-29-2011, 14:49
:lol:
Момчето може да е заето, все пак не всеки кисне пред компютъра и телефона си по цял ден. Остави го на мира, остави го да диша. Едва те е целунал, сигурно официално още не ходите, а ти вече си почнала да си скубеш косите, защото е пропуснал да угажда на капризите ти цели 12 часа!
да..представям си ако ''тръгнат'' какво ще му е на горкия ако не и отговори 5 мин. ;х.. авторката да не ми се сърди ама..

ilikeitdirtyX
12-29-2011, 14:52
Ами има една поговорка, бъди недосъпен, за да бъдеш желан!

Butteerflyy
12-29-2011, 15:04
Не се притеснявай, това е най-важното. Съгласна съм с всички преди мен, че трябва да се успокоиш, поеми си дълбоко въздух и помисли реално. Едва ли и ти самата винаги си отговаряла на секундата когато някой ти пише, или ще ми кажеш, че никога не си имала пропуснато обаждане или непрочетен смс ? Едва ли. Все пак никой не стои по цял ден пред компютъра или не носи телефона навсякъде със себе си. Може просто момчето да има някаква работа и да те потърси още довечера или утре примерно. Ти вече си му писала, вижда, че имаш интерес - успокой се сега, всичко ще бъде наред. Късмет, мила !

FuCKkK13
12-29-2011, 15:27
^ аз имам хубавия навик да си нося навсякъде с мен телефона и пак съм имала случаи да не го чуя и т.н. .. така че спокойно

п.с. това към авторката :)

missmee
12-29-2011, 21:36
Мда само, че този път както и много други пъти не сгреших. Днес ми каза, че иска да сме само приятели и точно заради това не ми е отговарял и така нататък.. така, че не ми казвайте, че бил минал 1 ден..аз си знам кога нещо не е както трябва, просто исках да чуя и други мнения.

Luidgie
12-29-2011, 21:55
Като си знаеш. Друг път не си прави труда да пишеш - ок. :)

missmee
12-29-2011, 22:03
Ами не, не е ок. Ще пиша каквото си искам, по - скоро ти не си прави труда да ми отговаряш на темите, ок? ;)

Luidgie
12-29-2011, 22:13
Ми не, не е ок! Ще пиша каквото си искам, по-скоро ти не си прави труда да постваш тъпизми на които знаеш отговора, само и единствено с цел да затъпиш малко малоумното си очакване на връзка след целодневен тормоз на невинно момче. Мдам...

aikinoodles
12-29-2011, 22:22
не явно просто му се е играело you know? т'ва правят момчетата, обръщат ти внимание,правят така че да изглежда все едно те харесват етс..и после ти вкарват игнора. т'ва е супер често срещано ,просто след срещата трябва да изчакаш ТОЙ да се обади и нито да пишеш etc,може да го направи след месец ,но ще го направи trust me.:)

bogzfaggot
12-29-2011, 23:10
Ми не, не е ок! Ще пиша каквото си искам, по-скоро ти не си прави труда да постваш тъпизми на които знаеш отговора, само и единствено с цел да затъпиш малко малоумното си очакване на връзка след целодневен тормоз на невинно момче. Мдам...

Страшен тормоз да пишеш по скайп и да пратиш смс.Момичето си е право-темата си е нейна.Когато някой е на линия и не ти отговори,е нормално да се панираш.

Ема12
12-30-2011, 07:30
Аз също мисля, че е твърде рано да предполагаш нещо. Пък и за момчето една целувка може и да не означава нищо. Помисли си дали го харесваш наистина, и дали той те харесва. Ако не просто няма смисъл да се занимаваш с някой, който не ти обръща внимание :)

Bomber
12-30-2011, 10:15
Не се впрягай толкова само,защото не ти е отговорил карай по-кротко с нещата нека той те потърси

Sanguis
12-30-2011, 12:17
Девойко,аз съм същата като теб:D Важното е да не се впрягаш ;) Има как да се свърже с теб - ако иска,ще го направи,ако не иска - много важно,ще си намериш друга риба :Р

Luidgie
12-30-2011, 12:19
Страшен тормоз да пишеш по скайп и да пратиш смс.Момичето си е право-темата си е нейна.Когато някой е на линия и не ти отговори,е нормално да се панираш.

А замисляли ли сте се, че случайно може да си е оставил скайпа включен? Примерно. Аз си го оставям включен и каот седна 15 хиляди души са ми писали и ме питат защо им се сърдя защо не им отговарям и т.н. Айде моля ви се - тормоз си е. А и тя е глупава, панира се след 1 целувка. К'во ли ще стане ако има гадже и то не и отговори на смс-а след 1 минута. Сигурно ще почне да му звъни и да го пита защо й изневерява.

elysunny
12-30-2011, 12:32
нормалността, е относително понятие

Astray
12-30-2011, 12:43
Недей да безпокоиш много момчето .. не в лошия смисъл, просто от личен опит знам, че ако някой ти се прави на недостъпен интересът ти към него се засилва .. прави се и ти на по-разсеяна да видим кой ще се панира после :D :)

extreme16
12-30-2011, 12:57
Да не би да очакваш съчувствие от нас? Трябва да имаш достойнство, ако сега показваш такава слабост, след като те потърси ще е изгубил уважението си към теб, това ли искаш? Продължавай да му пишеш отчаяно и сигурно ще започне да ти се подиграва зад гърба пред приятели си.
Да, и да отговоря на въпросът ти.. ако е несериозен, необещаващ, "сваляч" и т.н, това е съвсем нормално, а може и да си е помислил, че след като на първа среща те е целунал си.. лесна. :)) Може и да греша, все пак не знам много за мъжката психика. :д :)

LeprikonA
12-30-2011, 13:32
а може би иска да сте само приятели, защото още след първата целувка и среща не си мирясала ? и това е вариант. станалото, станало. има хора които чакат цяла седмица преди следващата среща да се уговори изобщо, а ти още на другия ден - тормоз.

0bsessi0n
12-30-2011, 14:24
Добре бе, стига сте повтаряли едно и също. Момичето да си вземе поука и друг път за твое добро се прави на недостъпна, поне няма да си прецакана.