PDA

View Full Version : Кандидатстване след 7 клас



ralinka17
12-27-2011, 21:11
Здравейте ,чудя се къде да кандидатствам след 7 клас - живея в Пловдив и се чяда между езикови . Коя е според вас по-добра гимназия ЕГ Пловдив или ЕГ Иван Вазов ? Искам да уча английски където и да ме приемат , но руския ме притеснява леко , смятате ли че е интересен и си заслужава или по-добре немски ??

STAMINA
12-28-2011, 10:12
Здравейте ,чудя се къде да кандидатствам след 7 клас - живея в Пловдив и се чяда между езикови . Коя е според вас по-добра гимназия ЕГ Пловдив или ЕГ Иван Вазов ? Искам да уча английски където и да ме приемат , но руския ме притеснява леко , смятате ли че е интересен и си заслужава или по-добре немски ??

Cпоред мeн ЕГ Пловдив.Пo-eлитнa e и препoдaт на нивo.A и немскят e по-тъpceн oт руския, но избoрът cи e твoй. :)

rome0
12-31-2011, 13:58
И немския и руския ще ги научиш толкова, че след като завършиш за 1 година всичко ще забравиш... Иначе ЕГ "Пловдив" се води по-елитна, но и в двете училища нивото е по-ниско отколкото си мислят хората, както казах и в другата тема...

ADMIRALKA14
12-31-2011, 14:03
.A и немскят e по-тъpceн oт руския, но избoрът cи e твoй. :)
Не съм съгласна с това твърдение. Руски език говорят над 250 милиона души за разлика от немския говорен от около 120 милиона души. С две ръце съм за руският език!
пс: Руският език е и официален език в ООН