PDA

View Full Version : Моля за съвет..



rafaelostz
12-27-2011, 21:15
Здравейте..Весели празници на всички..Преди да задам въпроса си, ще помоля тези които смятат, че коментара им ще се сметне за малоумен да пропуснат...Въпросът ми е следния: С приятелката ми правихме секс и в една от позите презервативът отиде да се измъква.Никога до сега не ми се беше случвало това, но ето че и за това си дойде първият път..Точно над края на презерватива ( не се беше измъкнал на цяло) имаше бяла течност..най вероятно предеякулационна, защото не бях свършил..На някой случвало ли се е , и има ли опасност от това да се стигне до нещо кофти..разбирате ме..Веднага прекратих естествено,и проверих презерватива..Не беше скъсан...

SisiStrange
12-28-2011, 04:40
Според мен по-скоро течността е от нея.

Sh@d0w
12-28-2011, 06:42
Мда и аз съм на мнение като Сиси, че най - вероятно бялата течност е от нея. Нали не се е изхлузил целия, значи няма проблем.

musshy
12-28-2011, 08:32
Според мен по-скоро течността е от нея.

подкрепям мнението ..

rafaelostz
12-28-2011, 08:43
Благодаря много за мненията...Питам понеже обръча на презерватива се беше сякаш обърнал...Весели празници .

oH3u
12-28-2011, 09:35
Аз пък съм на мнение че бялата течност е от самият презерватив,защото на мен ми се е случвало милион пъти още като го слагам да има някви бели течности по него ;)

Licker
12-28-2011, 21:35
Аз пък съм на мнение че бялата течност е от самият презерватив,защото на мен ми се е случвало милион пъти още като го слагам да има някви бели течности по него ;)

Това е защото някой презервативи се тестват, преди да се опаковат!

xD