PDA

View Full Version : Трябва ми кученце :P



kukuku
12-27-2011, 23:13
Значии..успях да убедя наще да ми вземат куче за Нова Година ,но сега незнам каква порода да е.Можете ли да ми дадете някакви идеи за куче,обаче да е мини порода,да не трябват много особени грижи и да е възможно най-сладко.Мерси предварително!! :))

iwwo
12-28-2011, 12:30
мопсче или мини пинчер

Reenata
12-28-2011, 16:59
Aз си имам йоркширски териер,но моето е show class . Aко искаш да е просто домашен любимец си взимаш pet class . Препоръчвам развъдник York Anastasia. Mного ресане и грижи трябва за show class.

Но каквото ли куче да е , ЗАДЪЛЖИТЕЛНО от легитимен развъдник. Недей от Магазин , защото полсе ще има много сълзи!

PlayLife09
12-28-2011, 23:07
мопс <3, френски булдог

Violenza
12-29-2011, 07:35
Aз си имам йоркширски териер,но моето е show class . Aко искаш да е просто домашен любимец си взимаш pet class . Mного ресане и грижи трябва за show class.

к*р class няма ли?

Авторке, не си взимай куче, не можеш да се грижиш за него.

Reenata
12-29-2011, 08:43
к*р class няма ли?

Авторке, не си взимай куче, не можеш да се грижиш за него.

Ами НЕ , няма. Много оригинално от твоя страна. И да се погъделичкам няма да се засмея. Авторката иска куче и и седават предложения за порода,не виждам смисъл на я разубеждаваш !

Forest_girl
12-29-2011, 17:09
Само да ти кажа, че животните не са играчки, защото като гледам май за това искаш куче...

Reenata
12-29-2011, 17:23
Само да ти кажа, че животните не са играчки, защото като гледам май за това искаш куче...

+1 ..........

RainBerry
01-02-2012, 00:31
Мдаа, трябва ти, защото ще е мега сладинкуу, мама ще го разхожда, тати ще му дава храна и вода, а ти само ще си го галиш, докато порасне или поне започнат да му се чешат зъбките и после ще го зарежеш, ще го пуснеш на улицата, където ще го блъсне кола или ще умре от глад, или ще го подариш на непознат, който ще го направи храна за някое от питбулчетата си, които ги готви да разкъсват други кучета.. ^^ Мдаа, трябва ти!

OnlyGirl
01-02-2012, 00:44
Вие са прекалявате.. Момичето иска куче и пита за порода, тва че иска да е сладко означава че няма да се грижи за него и ще го зареже на улицата ли? От мухата слон правите. Естествено, авторката трябва да е наясно със себе си дали иска кученце за да го мачка или за да се грижи за него.
Все една.. Аз й препоръчвам мопс или пинчерче. Изключителни сладури са Пекинезите и Помераните, ама за тях ще искат майка си и баща си ( ако имаш голяма финансова възможност лошо няма :) ). Иначе не се сещам за куче за което не трябва да се грижиш. Като се решиш каква порода куче искаш потърси малко информация преди да си вземеш. :)

PullMeCloser
01-02-2012, 00:51
Той териер,чихуахуа,Йоркширски териер, Джак-Ръсел териер. Супер сладури са всички. Аз лично пинчери не харесвам.

Violenza
01-02-2012, 11:45
Ами НЕ , няма. Много оригинално от твоя страна. И да се погъделичкам няма да се засмея. Авторката иска куче и и седават предложения за порода,не виждам смисъл на я разубеждаваш !
Не я разубеждавам, казвам й истината, че е неспособна да се грижи за животно - не го иска, за да го гледа, а за да е многууу сладкууу. След месец ще й писне и ще го зареже на улицата, затова по-добре да си вземе една плюшка.

mlakniwe2
01-02-2012, 11:47
аз имах преди чихуахуа, но то умря-много яки кученца са

ADMIRALKA14
01-02-2012, 11:48
Джак ръсел териер.

Djenka
01-03-2012, 23:02
Вземи си кокер! Супер добри души имат и са много предани!

И кой каза, че не трябва да си вземаш куче от магазин? Моето куче е от там и всичко си му е наред. ;) А като не купувате домашни любимци от магазините, какво мислите, че ще стане с тях? Ще ги заведат в някой приют и после ще ги приспят. По-добре ли е това от това да си има любящ дом и стопани?

bijou
01-28-2012, 18:26
За едно куче се изискват много грижи. Първо добре си помисли дали ще можеш да се грижиш за него, защото доколкото разбрах си ученичка и прекарваш повечето време от деня в училище. Ти искаш куче за да можеш да си играеш с него, да го галиш, глезиш и т.н. Дойде ли ти в главата обаче, че това куче трябва поне два пъти на ден да се разхожда за поне 20 минути, да се храни, ако има дълга козина да се реше всеки ден, да се мие, да се къпе...
Наистина съвсем сериозно си помисли, защото хората на твойта възраст често правят така. Взимат си куче, първите няколко семдици се грижат за него и след това го зарязват и го трупват на родителите си.
Иначе за порода ти препоръчвам ши тцу, малтийска болонка или бишон фризе. Може също и шар пей :)