PDA

View Full Version : Голям срам...



SMALLVILLE
12-27-2011, 22:20
Днес бях в приятелката ми и правихме секс. Кофтито в случая беше, че техните се прибраха по едно време, а не се очакваше никой да си дойде в следващите 3-4 часа и ни хванаха. Ние не ги усетихме кога са влезли и беше много гадно. Сега, ми е много тъпо пред родителите й. Та въпроса ми е случвало ли ви се е и на вас такава издънка и как след това сте се гледали дето се вика с родителите/и/му в очите. Те по принцип са много готини хора, но все пак като се сетя и.....

DragonLady
12-27-2011, 23:46
На калъп не са ме хващали, но един път майка му ни беше видяла забравената в банята, и пълна с вече превърнали се в боклук презервативи, кутиика и по никакъв начин не си е променила мнението или отношението към мен. Приема го като нещо, нормално което младите хора правят.

Licker
12-28-2011, 00:06
Е, нормално е откъм майката на момчето да няма проблем! Наще примерно съвсем спокойно си го приемаха и знаеха като бюхме у нас, че го правим, та дори и не изпитвахме срам така да се каже! Ама друго си е при нейните родители, особено ако баща й е полицай :X!

SisiStrange
12-28-2011, 04:30
Мен майка ми ме е хващала с един бивш.
Имаше малко остра реакция в началото, но много бързо свикна.
Те са наясно, че не се държите за ръчичка по цял ден. Вярно се е получило конфузно, но ще отмине бързо.

dimitar_ak
12-28-2011, 07:07
Не са ме хващали. Едно от условията за хубав секс е да си сигурен, че няма да те прекъснат. Ако родителите й са нормални, ще го приемат за съвсем нормално и естествено нещо между млади хора.

musshy
12-28-2011, 08:30
Aко родителите й са печени, няма за какво да се притесняваш. Бързо ще им мине, но явно ти имаш проблем. Не го мисли толкова и ще спре да те е срам.

anonymous708973
12-28-2011, 10:45
Бе, положението далеч не е толкова розово, колкото всички тук се опитват да те убедят. Ще те е срам известно време, а и гледай да не се навърташ много у тях, докато им мине...

Emilen
12-28-2011, 10:50
Какво казва момичето? Каква е реакцията им? От това ще се ориентираш как да се държиш. На колко сте години?

DisappointedDreamer
12-28-2011, 11:15
Е, нормално е откъм майката на момчето да няма проблем! Наще примерно съвсем спокойно си го приемаха и знаеха като бюхме у нас, че го правим, та дори и не изпитвахме срам така да се каже! Ама друго си е при нейните родители, особено ако баща й е полицай :X!

Или ако баща и е нещо по-лошо и висшо от полицаи :lol:

На колко сте междудругото?

Не се притеснявай, известно време ще те е срам, а те пък сигурно няма да са очаровани, но всичко ще мине с времето.

SMALLVILLE
12-28-2011, 11:19
Аз съм на 19, тя е на 20. Ами ние не сме останали с убеждението, че правим нещо лошо, просто беше много гадна самата ситуация. Иначе днес се видях с майка й, и всичко си беше нормално. По-скоро аз се чувствам гадно заради случката.

BornToRaiseTheHell
12-28-2011, 11:28
Просто не се навъртай около техните поне месец, докато не им мине малко. Знаят, че правите секс,да не са расли в саксия, но една ли имат нужда от ъ... визуално показно на вашите креватни подвизи.

BornToRaiseTheHell
12-28-2011, 11:29
Аз съм на 19, тя е на 20. Ами ние не сме останали с убеждението, че правим нещо лошо, просто беше много гадна самата ситуация. Иначе днес се видях с майка й, и всичко си беше нормално. По-скоро аз се чувствам гадно заради случката.

Е, то не се очакваше да те посрещне с точилка.. , надявам се :D Щом не сте на по 14, страшно няма. :)

Shturrrche88
12-28-2011, 11:52
У нас проблеми не съм имала. Родителите ми са достатъчно културни и знаят, че не се влиза в стаята без покана.
У тях майка му е влизала в стаята, докато правим секс, в 3 през нощта. Изобщо не съм се чувствала неудобно от това. В крайна сметка сме големи хора и е логично, че след като спя в техния дом, най-вероятно правим и секс. Жената се извини на следващия ден, че е влязла в стаята, и че не е знаела, че ще спя у тях, та проверявала дали брата на мъжо се е прибрал. От тогава не е имало такива нахлувания.

Emilen
12-28-2011, 12:02
Очевидно проблемът е, че се чувстваш неудобно. При така описаните обстоятелства, мисля че е най-добре да продължите все едно нищо не се е случило. Ще ти е неприятно, няма начин(аз това го изпитвах дори само като ме засечеше бащата на бившата, че се изнизвам сутрин от тях), но ако се дръпнеш, ще е грешка. В крайна сметка, отстоявате правото си да сте заедно. Така че - "сложи дебелите очила" и се опитай да не се свиваш при всяка среща с техните.

DisappointedDreamer
12-28-2011, 12:35
Големи сте, родителите ви трябва да са наясно с това, така че няма лошо. Всичко ще се забрави скоро.

Thundarr
12-28-2011, 13:06
Интересно ми е реакцията на баща й! :D:D

DiabolicalSoul
12-28-2011, 23:36
абе майка й по става, ама баща й да те подпука със шутове как си по пишка :D:D
споко, на тая възраст е ок, щом не сте на по 15
бтв каква поза бяхте... смисъл тя доста ли е видяла майка й или просто е придобила обща представа какво правите??? :D

anonymous708973
12-29-2011, 08:00
бтв каква поза бяхте... смисъл тя доста ли е видяла майка й или просто е придобила обща представа какво правите??? :D

И на мен ми е интересно. :Д

Concussion
12-29-2011, 08:51
Не са ме хващали. Едно от условията за хубав секс е да си сигурен, че няма да те прекъснат. Ако родителите й са нормални, ще го приемат за съвсем нормално и естествено нещо между млади хора.

Съгласна съм. :)

Mi6inka
12-29-2011, 12:45
Абее..каквото и да е, сигурно си е гадно да завариш собствената си дъщеричка докато я оправят.. Не искам да имам момиче :D

pifiella
01-01-2012, 21:07
Абее..каквото и да е, сигурно си е гадно да завариш собствената си дъщеричка докато я оправят.. Не искам да имам момиче :D

Аз не искам момче, защото с моето обсебващо поведение ще го направя обратен или в най-добрия случай ще го ревнувам от гаджетата му и ще съм като бабичката от реклама за жилищните кредити: "Моят Жорко иска да се изнесe, цял живот се грижа за него, а сега тези лоши жени, кой ще ги спира.........." Сещате ли се? :D
А по темата: ако е бил "нормален" секс, така както аз разбирам думата нормален не е срамно, но ако си я завързал с белезници, бил си я с камшик и си и викал "по-бързо кучко", тогава по-добре изчезни за известно време от полезрението на родителите й..... :D

DarkTemplar
01-01-2012, 21:09
Щом още е жив, а баща й не е в ареста, сексът е бил нормален.

time2rock
01-02-2012, 01:10
За вагинален секс не са ме хващали(може би защото правим от доста малко време), но при оралния винаги мама се прибира 1 мин. след като свърши 1 от 2ма ни...

TheSunshine01
01-02-2012, 20:31
Няма вечно да те е срам, а на мене не ми се случвало точно такова нещо.

Bixel
01-02-2012, 22:38
Що не ги попита да се присъединят? Щеше да получиш безценна реакция :D

patence92
01-05-2012, 15:07
Ами на мен ми се случи. (Аз съм на 19 в момента, той също). Та с приятеля ми сме в тях и баба му беше излязла при една съседка за нещо и трябваше да си дойде след 2-3 часа :D, обаче си дойде по-рано, а аз бях отгоре му и до половина покрита с одеяло и както си правим кефа .. тя изведнъж нахлу в стаята погледна ни и се изниза .. и ние естествено спряхме каквото правехме, на мен ми беше много неудобно след това, но отидох при нея в кухнята и и казах да дойде при нас да си говорим :), тя не дойде :D :D :D. След една седмица пак така бях при него и баба му пак я нямаше и му казах, сигурен ли си, че няма да си дойде пак по-рано като предния път и той да бе спокойно :).

patence92
01-05-2012, 15:07
И пак се бяхме награбили, пак аз отгоре, обаче този път нямаше никакво одеяло около нас.. не чухме кога баба му влезна в стаята, но само видях как си оставя чантата най-спокойно и в следващия момент ни вижда, стресна се и пак се изниза .. :D голям срам си беше цели 2-пъти ни завари .. после не се появявах у тях повече от 2 седмици :D:D:D. Така че, спокойно щом само 1-път са ви заварили :D, случва се ;), вдигни глава и не се отдалечавай от тях, само защото са те заварили :)

Wax
01-05-2012, 15:09
Ох, за щастие не са.
Иначе биха изпаднали в шок или нещо подобно.

DiabolicalSoul
01-07-2012, 20:31
За вагинален секс не са ме хващали(може би защото правим от доста малко време), но при оралния винаги мама се прибира 1 мин. след като свърши 1 от 2ма ни...

С пълна устичка хващала ли те е мама :D :D :D
или на коленца... ужс, ако един ден видя някой кретен как си е седнал с омекнал пенис, a пред него щерка ми се облизва и преглъща, ще ги убия и после ще се гръмна :D

fanimarkuchosezavrushta2
01-07-2012, 21:54
Днес бях в приятелката ми и правихме секс. Кофтито в случая беше, че техните се прибраха по едно време, а не се очакваше никой да си дойде в следващите 3-4 часа и ни хванаха. Ние не ги усетихме кога са влезли и беше много гадно. Сега, ми е много тъпо пред родителите й. Та въпроса ми е случвало ли ви се е и на вас такава издънка и как след това сте се гледали дето се вика с родителите/и/му в очите. Те по принцип са много готини хора, но все пак като се сетя и.....

Здрасти Смолвиле,
и при мен имаше подобна ситуация, бехме у приятелката ми и правих масаж да срамните усни с уста когато на майка и са прибра и баща и беше майка, голяма любов въртяхме, и нали тя влиза и аз без гащи, оная другата гола и третия подава на бербатов и си викам ба ко стаа тука, кви са тез глупости не моа са запра, и те са много готини хора ама като се сетя, така некво кофти ми става и получавам разтройство

mynichka
01-08-2012, 08:18
Хахах тъкмо снощи си говорихме на тая тема- преди може би 1 година приятеля ми ме караше да правим секс на дивана в хола, понеже така искал (техните ги нямаше няколко дена и това беше последния ден и уж трябваше да си дойдат вечерта) това беше може би към 12 на обяд. Нв знам защо явно съм усещала и не се съгласих и си останахме в неговата стая :Д и както нещо си викам чувам на вратата как се чука :Д много се зарадвах, че не сме в хола