PDA

View Full Version : ПИСНА МИ!



Redcool
12-28-2011, 09:00
Здравейте!
Много съм отчаян... :(:(:(
ОТ 3-4 месеца вече имам проблем с главичката на пениса ми. Малко ми е трудно да опиша точно състоянието и но ще се опитам. Главичката е цялата набръчкана,нацепена,суха, леко зачервена. Няма го онзи нормален си вид на гладкост. Нито ме боли нито ме сърби. Използвах какви ли не сапуни.Закупих си и интимен гел с ниско PH, но и той не ми помогна. Принудих се да ида на уролог. Изписа ми едно мазило (Певарил), което въобще не ми помогна, а ми повлия зле.
Не знам вече какво да направя... Искам пак всичко да си е както преди! Ако някой ми помогне ще съм му не само благодарен, а бих му помогнал с нещо от което има нужда! Благодаря ви!

ImmortalSportFreak
12-28-2011, 12:24
Тук едва ли някой ще е достатъчно компететен,за да ти даде 100% нещо,което ще ти помогне и няма да ти навреди.Отиди пак на уролог и му обясни,че с Певарил не се оправяш,а даже се влошаваш и би трябвало да ти предпише нещо друго.. Или отиди на друг уролог-колкото повече мнения,толкова по-добре. (:

Успех!

Redcool
12-28-2011, 20:15
Ами ще трябва да ида при друг, но едва ли ще стане нещо по-различно. С тези днешни доктори....

Mi6inka
12-29-2011, 07:53
бягай при друг наистина...

Concussion
12-29-2011, 13:20
Отрежи я тая глава, бе, отрежи я...

Redcool
12-29-2011, 14:23
Отрежи я тая глава, бе, отрежи я...

Благодаря за съвета! Тъкмо това мисля да направя

DarkTemplar
01-02-2012, 12:22
Определено смени доктора. Не знам откъде си и коя болница/лекар посещаваш, но няма да е зле да отскочиш до някоя от големите болници в София - ВМА, УМБАЛ "Царица Йоанна – ИСУЛ", УМБАЛ "Александровска" и т.н. Там има доказани специалисти, които могат да ти окажат квалифицирана помощ, а и самите болници са държавни, т.е. може да си вземеш направление и няма да се налага да плащаш сума пари за прегледи. Аз не съм имал подобни проблеми, но мои приятели и познати са доволни от професионализма на лекарите във въпросните здравни заведения.

Redcool
01-02-2012, 15:35
Да сигурно е така, но аз съм от Велико Търново...

toad
01-02-2012, 15:57
Може би е нещо гъбично . Иди на частно според мен , повече внимание ще ти обърнат и задължително им кажи , че това което са ти изписали не ти помага .

DoublePleasure
01-11-2012, 10:05
Да сигурно е така, но аз съм от Велико Търново...


Най-добрия уролог и гинеколок е до пазара д-р Калейнски .. Аз при него ходя

Redcool
01-13-2012, 11:29
Днес ходих при друг уролог. Прегледа ме и ми взе проба за изследване. Във вторник ще отида да проверя резултата и ще разбера дали има някакъв вид микроб или гъбички.