PDA

View Full Version : Моля помогнете(не е за учене)



thelover3
12-28-2011, 09:21
Реших да пусна нова тема, понеже не намерих друга подобна на тази. В моя клас има 1 момие, с което искам да станем приятелки. Но проблемът е там, че не знам какво да правя и как да действам :Д(звучи малко тъпо, но не намерих по- подходяща дума). Значи от скоро започнах да общувам повече с нея(говорим си в училище, пишем си по скайп) и да ѝ поиказвам, че не ми е безразлична. Моля ви дайте ми съвет как да продължа и как да се държа. Благодаря предварително.

Concussion
12-28-2011, 10:53
Е няма лошо. Тя как реагира на това? По принцип по-отворена ли е към общуване или по-срамежлива и пасивна? Ако и на нея й допадаш значи супер, нямате проблеми щом си говорите и пишете, а голямото приятелство става постепенно, с времето. Ако е от по-затворените може да й харесва да сте заедно, но да не може да го покаже, а може и да не е от този тип хора, които обичат много да споделят неща за себе си. Продължавай в същия дух, пишете си, говорете си, дружете си, водете се заедно насам-натам и всичко ще е ОК.

slicky
12-28-2011, 11:05
Е няма лошо. Тя как реагира на това? По принцип по-отворена ли е към общуване или по-срамежлива и пасивна? Ако и на нея й допадаш значи супер, нямате проблеми щом си говорите и пишете, а голямото приятелство става постепенно, с времето. Ако е от по-затворените може да й харесва да сте заедно, но да не може да го покаже, а може и да не е от този тип хора, които обичат много да споделят неща за себе си. Продължавай в същия дух, пишете си, говорете си, дружете си, водете се заедно насам-натам и всичко ще е ОК. Един път да не си нахранила някого :D :D
Иначе по темата-покани я да излезете и отидете на кино,по магазините и т.н. Ако се навие значи работата е точна.

Concussion
12-28-2011, 12:24
Един път да не си нахранила някого :D :D
Иначе по темата-покани я да излезете и отидете на кино,по магазините и т.н. Ако се навие значи работата е точна.

Който ме ядосва че му казвам че има шкембак. :( Ама виж колко свястна мога да бъда.

thelover3
12-28-2011, 13:27
Ами попринцип ние се закачаме и преди няколко дни ме беше прегърнала и се оивам да разбера дали на не наисин а и допадам като човек. Мерси много за съветите :). Значи да продължавам да и показвам, че не ми е безразлична?

Concussion
12-28-2011, 18:55
Ама ти какво точно искаш - да сте си приятелки, дружки, нали? С това "да й покажа че не ми е безразлична" ми звучиш сякаш желаеш нещо повече от обикновено приятелство. Продължавайте да си дружите, но не ставай досадна и натрапчива, какво значи да й показваш, че не ти е безразлична? Това е форум и всеки е анонимен, сподели ако изпитваш нещо повече към това момиче, за да ти дадем коректен съвет.

thelover3
12-28-2011, 19:52
Не мисля, че изпитвам нещо повече към нея, просто ме кефи като човек и искам да сме по-близки. Била съм влюбена и знам какво е, не мисля, е изпитвам нещо подобно към нея. А всъщност може ли малко повече информация как да не се натрапвам и да не бъда досадна. мс мн за отговорите

Concussion
12-28-2011, 20:04
Първо уточни - тя какъв тип момиче е, от по-срамежливите и пасивните или отворените към общуване, прегръдки, закачки и т. н.? Ами, не се натрапвай, например ти тук споделяш колко много тя ти харесва и колко много искаш да й станеш по-близка, но недей да го показваш дотолкова пред нея, защото това може да я отблъсне, особено ако е от първия тип. Дръж се нормално, не я задушавай, защото наистина може да не е от хората, на които това им допада.

thelover3
12-28-2011, 20:08
Ами според мен тя е от по-общителните. Смисъл тя си е общителна, няма проблем с прегръдките и закачките.

Concussion
12-28-2011, 20:25
Е, ми всичко е ОК тогава, не виждам причина да се притесняваш. :)

thelover3
12-28-2011, 20:32
Добре. Благодаря ти МНОГО за съветите. Определено ще ми бъдат полезни :)

Concussion
12-29-2011, 08:49
Моля, няма за какво. :)

SmilezZz
12-29-2011, 15:55
Продължавай по същия начин. Общувай те си , излизайте и разни такива. Приятелството не се гради току - така , нужно е време , докато се опознаете и си имате взаимно доверие.