PDA

View Full Version : Варицела



InsertDumbNickHere
12-28-2011, 10:35
Здравейте , на 15 години съм - момче . Прихванах Варицела от братовчедите си , които са на 2-3 . На 25-ти ме заболя много гърлото и си мислех , че е някаква ангина.На 26-ти ми излезнаха 10-тина пъпки които докато съм си лежал .. явно .. съм истискал ( 4-5 ) . На 27-ми отидох на доктор и ми казаха , че съм болен от варицела + гнойна ангина (покрай варицелата) . Днес 28-ми си УМИРАМ от сърбежи . Мъка се с някакъв спирт . Имам супер много пъпки по лицето и бая по гърдите . Проблемът е това , че тези пъпки които съм ровичкал в началото са по-различни някак по-черни и много ме е страх да не останат белези :X Напразно ли се тревожа или :X ? Това е 1вият въпрос.
2-След като от 25-ти съм болен а чак на 28-ми започна да ме сърби - колко време ще продължи сърбежа г/д .

mariana90
12-28-2011, 15:20
около 1 седмица ще те сърби питай доктора за нещо по силно не излизай навън защото ще заразиш някой друг и успех до нова година да се оправиш

vpowerrr
12-28-2011, 15:55
Мен ме държа 8 дни. Яко сърбежи, не можех и да ям заради пъпките в гърлото. Ужас е като цяло. Ако обаче не вдигнеш температура ще ти се размине леко. Аз 4 от 8 дни бях с 38-39 температура.
Пожелавам ти скоро да се оправиш ; )