PDA

View Full Version : Бретон и акне :)



crazyfrog
12-28-2011, 19:17
Една приятелка ми каза че когато отишла на дерматолог и казали 4е трябва да си махне бретона заради пъпките. И тъй като аз си направих цял бретон днес и се сетих за слу4ката искам да попитам дали има връзка между двете,защото аз попринцип имах ама се махнаха и по4ти нямам . Но има ли шанс да се появяват на челото пак! Нищо не можах да намеря в интернет!

kalpazanka
12-29-2011, 06:42
Идеята е да не запарва, може би. Ако се грижиш правилно за кожата си, ще предотвратиш появата на акне.

Reenata
12-29-2011, 06:52
Аз имам цял бретон,но ми помага да срие някои пъпка,но от него не ми излизат,а и попринцип нямам !! Зависи от кожата ти и естествено как се грижиш за нея. ;)

eminemfenka
12-29-2011, 09:20
ако запарва.. да ! но полагай възможно повечко грижи за кожата си и няма да имаш проблеми :)

smile12345
12-29-2011, 13:46
Моята козметичка също казва,че косата по лицето пречи и ще ти кажа защо...бретона поема мръсния въздух и така го пренася върху кожата,а и също така разнася себума по лицето и кожата се омазнява още повече,което подпомага за образуването на акне...не е до грижата за кожата,зависи от типа кожа! И аз имам бретон,и пъпки имам,ако ти харесва с бретон остани си с него,със или без разликата не е голяма,а и бретона наистина скрива част от акнето! [=