PDA

View Full Version : Оправдано притеснение или вкарване във филма



DragonLady
12-28-2011, 21:41
Привет, преди около месец и нещо попаднах на ето тази статия:
http://news.bgnes.com/view/968529 - кратка е, отнема 1 мин да я прочете човек
И тогава я прочетох ей така, да убия времето, но сега попаднах в тази ситуация: приятелят ми е с брада ( не много дълга към 4 -5 мм някъде ) и пуши, а всеки път като правим секс има и френска любов. Започнах бая да се притеснявам да не хвана рак ... Знам, че е доста пресилено опасение от моя страна, но искам да чуя и вашето мнение.
пс споделила съм тези си опасения и на него и той го прие добре, не ми се е обидил и не е дигал скандали, но сигурно му е станало гадно, макар и да не го показа пред мене, а наистина му харесва да ми прави френска ( както и на мен разбира се ) ...

RageAgainstTheMachine
12-28-2011, 21:52
Според мен това е тъпо. Все пак след като свършиш да пушиш е нормално да се измиеш. Малко преувеличена ми се струва тая статия...

kalpazanka
12-29-2011, 06:26
Ами ти изследвала ли си се за HPV? А той чист ли е откъм тая гадина?
Дай, като издребняваме за канцерогенеза, поне да го правим като хората. :D
;)

SisiStrange
12-29-2011, 07:44
Накарай го да се избръсне.

anonymous708973
12-29-2011, 07:47
^А, да бе.

Моят също е пушач и има брада - малко е, къса е, но я има. И ако тръгна да се притеснявам за такива неща... ми дай въобще да не излизам с него, щото пуши и трови не само себе си, но и мен.

bratignat
12-29-2011, 08:32
Малко ми стана смешно - ако брадата верно задържа толкова лесно, то при френска сигурно и отработни газове от aвтомобили се вкарват...считай ако имаш гадже монтьор или в сервиз...ето това е истинска дилема - с брада винаги връзват без проблем, обаче голобрад е полезно. Няма пълно щастие на тоя свят.

Не съм много сигурен дали има резон статията - всякакви учени, различни теории изкарват, а може и да е антиорална конспирация :D

Done
12-29-2011, 11:47
а всъщност що питаш тук ? искаш да оборим или потвърдим теорията на "учените" провели изследването !?
или може би търсиш някоя твоя съмишленичка разболяла се от рак по описания в статията начин...

DragonLady
12-29-2011, 18:45
Done просто търся и чуждото мнение по темата ;)

пс мерси на изразилите мнение