PDA

View Full Version : Противозачатъчни.



ShinySmile
12-28-2011, 22:28
Здравейте. Тъй като имам по-силно окосмяване реших да започна да пия противозачатъчни. Четох в интернет и това се оказа единственното решение, тъй като не мога да епилирам цялото си тяло, за мен това не е вариант. Не искам да ги махам, а просто да ги накарам да намалеят ли някак си. Та ако може да ми препоръчате ще ви бъда много благодарна. :)

kalpazanka
12-29-2011, 06:33
Няма как да стане, без да ги изтръгваш/третираш с лазер или светлина.
Нали знаеш, че никой няма да ти даде в аптеката тежката артилерия без рецепта от гинеколог?
Естрадиол изследвала ли си? А ЛХ и ФСХ? Прогестерон на 21-вия ден изследвала ли си? Ехо на малък таз правила ли си?
Запозната ли си със страничните ефекти на ОК? Пушиш ли? Фамилна анамнеза за рак имаш ли? Патология в кръвосъсирването да имаш? Бучки в гърдите? Смущения в МЦ? На колко си и от кога менструираш?
Къде е окосмяването? Акне имаш ли?

ShinySmile
12-29-2011, 16:17
Няма как да стане, без да ги изтръгваш/третираш с лазер или светлина.
Нали знаеш, че никой няма да ти даде в аптеката тежката артилерия без рецепта от гинеколог? Предположих, не бях сигурна.
Естрадиол изследвала ли си? А ЛХ и ФСХ? Не. Майка ми не взима това на сериозно, исках да ги махна с епилатора, но родителите ми са прекалено консервативни.
Прогестерон на 21-вия ден изследвала ли си? Не.
Ехо на малък таз правила ли си? Не.
Запозната ли си със страничните ефекти на ОК? Не.
Пушиш ли? Не.
Фамилна анамнеза за рак имаш ли? Не.
Патология в кръвосъсирването да имаш? Не.
Бучки в гърдите? Смущения в МЦ? Не.
На колко си и от кога менструираш? На 15 съм, от 3 години.
Къде е окосмяването? Ами навсякъде. Просто гърбът, корема и ръцете ми са малко по-окосмени, а както вече казах не мога да махна космите.
Акне имаш ли? По деколтето, лицето, гърба и ръцете над лакътя.