PDA

View Full Version : Как да го направя?!



Anonimys
12-28-2011, 22:39
Е време беше и аз да се появя във форума с дилемата си.А, ето я и нея: Бях с едно момче 10 месеца, но се разделихме поради поредната глупост, която направих, но нали знаете осъзнаваме какво сме загубили чак когато го загубих. Та, с въпросното момче да го наречем А. не сме заедно от доста време, но все пак наистина ме е грижа за него и си го обичам. Миналата нощ след дълго писане и скука отидох у тях, говорихме си с часове, аз си мислех, че това ще е момента когато ще се съберем, но уви. В началото на вечерта той ме режеше, аз започнах да се убеждавам, че съм си губела времето, но после като гръм от ясно небе А. от тотален идиот отново се превърна в готиното момче, с което бях преди. От дума на дума и се стигна до секс. Всичко супер, но нали съм си чувствителна натура и като за 10 месеца не го бяхме правили, а години след това го правим и се разчувствах и му казах, че го обичам, излях си душата. Той не иска нищо. Харесва ме, приятели сме, но секса за мен промени нещата. И така нека навляза вече във въпроса.Та, може да прозвучи глупаво, но искам да сме приятели с взаимна изгода, секса ни хареса и на двамата, той ми изясни напълно, че не можем да сме повече от приятели, но все пак знаем от къде минава любовта на мъжа. Имам два въпроса:
1. Как да му предложа да сме секс приятели?
2. Как да го накарам да иска повече?

Ще се радвам да чуя различни мнения, както и от хора които са преминали през нещо такова.
Благодаря предварително :)

BornToRaiseTheHell
12-29-2011, 05:20
М, първо, бих те посъветвала да почакаш ден-два на разстояние от него. Да помислиш дали наистина искаш само секс и нищо повече, защото ако в крайна сметка станете "приятели с привилегии", а ти имаш чувства , излизащи извън обсега на тези, които могат да се опишат с "О,да" , става лошо.
Иначе, как да му кажеш. Ами, просто, при следващата ви среща ,вероятно нещата ще се наредят от самосебе си. Щом ти е обяснил, че сте само приятели, харесва те и секса никак не е бил лош, едва ли ще откаже, но няма и да си помисли, че си влюбена в него , ако ти пак не му го кажеш и тогава рискуваш да загубиш и секс приятел. Затова, първо проверяваш как се чувстваш, после секс. ;д
Успех :)

TheBeliever
12-29-2011, 08:36
Златното правило на секса без ангажименти е нито един от участниците да не се надява на нещо повече.

В случая ти искаш да използваш секса като примамка, чрез която да го накараш да иска връзка с теб. А това просто няма да се случи. Той ще приеме секса, но за него ти няма да си потенциално гадже, а "оная дето я таковам". Защото за този номер, който се надяваш да му извъртиш, се изискват опит и маневриране, които не смятам, че наивно момиче като теб може да има.

anonymous708973
12-29-2011, 08:41
Смятам, че е доста възможно чрез секс да го накараш да иска нещо повече, при това без молене, обяснения в любов, досадни истории етц., но съм съгласна с TheBeliever - иска се опит, който ти нямаш :)

Как да му предложиш да сте секс приятели? Разкопчай му колана. Достатъчно дебел намек е.

Irti
12-29-2011, 09:11
Как да му предложиш да сте секс приятели? Разкопчай му колана. Достатъчно дебел намек е.

Мани колана.. хвани го там с ръка и леко го стисни и ще разбере, ако не е някоя китайска печка и не може да загрее.....

sexa_na_kompleksa
12-29-2011, 11:58
Твърде много американски филми си гледала...

eXxXciTeD
01-03-2012, 20:28
Не е трябвало да му пускаш, сега чувства че може да си му марионетка, особено след признанията. Недей да му даваш секс, ако вообще искаш да запазиш някакав шанс нещата да се оправят.