PDA

View Full Version : Липсват ми...



_bmw_power_
12-29-2011, 08:02
Привет на всички, днес за втори път посещавам форума и разгледах няколко теми , някой ми станаха доста интересни и така се реших и аз да се регистрирам и да потърся съвет от вас.
От година и малко съм женен въпреки че съм на 22 години, но се чувствам малко кофти, смисъл такъв жена ми е хубав човек , много мила и грижовна , доста сладка и всички хубави качества които може да притежава една жена на 24 год. С нея сексът е що годе хубав, въпреки това на нея ие все тая дали ще го правим или не....(разбирасе ме натиска много за дете , но пък като чели аз още не го искам)....Но ми е кофти за някой неща от моето минало , когато ходех на сам на там имаше разнообразие.... липсват хубавите френски ласки , спонтаните изживявания, тя винаги се опитва да ми достави удоволствие дори не мога да се оплача всяка вечер иска да ми бъде хубаво , но не мога да кажа че свирките са стрхотни,-- Първо винаги накрая трябва да си сложа шапчица, второ - не е така хубаво , както едно време са ми правили , страстни , със смучене , с техники, просто като чели сега е ей така да мине и това е... не знам как да ви го опиша.... много ми е тъпо на 22 пък се чусвтам толкова зле и някък си тъпо...Говорили сме с нея , казва че и е гадно , щяла едва ли не да повърне и така нататък.Дайте ми съвет какво да направя , защото не искам много, искам просто поне френските ласки да са добри ....липсват ми когато бях на 14 год. или 15 .тогава бяха по хубави и страсттни пък сега. :(

П.С моля да ме извините ако съм допуснал правописни грешки.
Човек е човек, тогава когато греши.

marilyn
12-29-2011, 10:49
Ти сериозно ли? Това е тийн проблем, тука не сме брачни консултанти. Не е готино ако жена ти ти пуска секс само ей така.. заради това, че много искаш и че ти прави свирки по задължение. Пробвай да поговорите.. и все пак ако виждаш, че не си щастлив с нея си търси щастието другаде. :)

thelover3
12-29-2011, 10:56
Поговори си с нея, обесни и как стоят нещата. Питай я защо и е гадно, дали има конкретна причина за това. Обесни и, че не си готов за дете все още. Ти си само на 22, тя на 24- ако не изпитваш нищо към нея няма смисъл да се мъчиш. От това, което прочетох разбирам, че интересите ви са доста различни. Тя иска дете, ти не, ти искаш секс, свирка, тя не иска. Нормално е на 22 да искаш такива неща, но не можеш да накараш жена си насила. Ако я обичаш наистина, трябва да уважиш решението и. Успех:)

FuCKkK13
12-29-2011, 11:11
^ на същото мнение съм... а и ако искаш добър съвет по-добре посети някой друг сайт.. годините не са ти много за тоя сайт,но пък положението ти е друго.. т.е. ние не можем да ти помогнем кой знае колко.. айде успех :)

_bmw_power_
12-29-2011, 11:18
Благодаря Ви , искрено . Проблемът със секса не е голям , тя иска секс разбирасе , но секса как да кажа ми е скучен вече , пък и със свикрите нещо не я бива много много , аз като чета тук , а пък и като се сетя като по-малък на по 15-17 год. какви съм ги вършил и какви свирки са ми правили сега като се сетя ми е мъка мъка направооооо .....и гледам тук по форума и на сам на там . няма почти момиче или жена да прави свирка с презерватив , а пък при мен нещата са коренно различни. не знам как ще е . Колкото до дете ,разбирасе че и аз искам един ден да съм родител , но поне за сега не ми се струва точното време пък и завършвам вече вишето имам държавни , после мисля магистратура нещо ... с една дума ми е рано за детенце. БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СЪВЕТИТЕ :)

Concussion
12-29-2011, 11:21
Е к'во, бе, пич, намери си някоя, разнообрази си малко животеца, пък жена ти не е нужно да разбира.

Done
12-29-2011, 11:28
ама за кво иска да слагаш презерватив ? щото я е гнус ли ?

anonymous708973
12-29-2011, 11:29
Свирка с гума?

Пич, оженили сте се рано, явно голяма любов е било или все още е, но сте избързали. Пък и е нямало дете... Както и да е, не е моя работа защо сте се оженили толкова млади.

Седни и поговори със съпругата си. Щом само сексът е проблем, нещата са поправими с един сериозен разговор и малко интерес от нейна страна - дали ще са опити върху теб, четене из сайтове, гледане на клипчета... Важното е да гледате в една посока и да имате общи цели, идеи, виждания.

_bmw_power_
12-29-2011, 11:30
Е к'во, бе, пич, намери си някоя, разнообрази си малко животеца, пък жена ти не е нужно да разбира.

Кажи речи на това съм се спрял , ама да изневерявам на жена си , де да знам все пак , венчавки , пръстени вричаници , де да знам гузно ще ми бъде в началото и ме е страх да не ми стане навик и след това край с всичко.А колкото до мен след всички тези години имам чувството че съм загубил тренинг да свалям жени, и се опасявам че няма да имам успех, но и времето ми е доста ограничено не знам как ще се получи.

_bmw_power_
12-29-2011, 11:32
ама за кво иска да слагаш презерватив ? щото я е гнус ли ?

да , само на края да сложа. било много гадно.. не знам защо, до сега тя не е правила свирки пък и аз на нея съм и 2 ри в този аспект.

Concussion
12-29-2011, 11:39
Кажи речи на това съм се спрял , ама да изневерявам на жена си , де да знам все пак , венчавки , пръстени вричаници , де да знам гузно ще ми бъде в началото и ме е страх да не ми стане навик и след това край с всичко.А колкото до мен след всички тези години имам чувството че съм загубил тренинг да свалям жени, и се опасявам че няма да имам успех, но и времето ми е доста ограничено не знам как ще се получи.

Няма нужда да слагаш край на нищо, т'ва са ни някакви наложени стереотипи, не знам ако си вярващ, но за мен това са пълни глупости и няма лошо мъжа понякога да си ляга и с други... Ти си решаваш, това е твоят живот, твоята ценностна система, ако ще ти е гузно след това и ще се чувстваш зле, по-добре недей да го правиш!

anonymous708973
12-29-2011, 11:42
Ако си с нея, защото те е страх, че не можеш да свалиш и вържеш с нея, много лошо.
Ако искаш да си с нея, сядай и говори като зрял, женен мъж.

Mi6inka
12-29-2011, 12:40
Да не си бързал да се жениш. Сега или ще си преглъщаш гузната съвест, за да си галиш мъжкото его, или ще се примириш със скучния секс..Де да знам..

Concussion
12-29-2011, 12:56
Да не си бързал да се жениш. Сега или ще си преглъщаш гузната съвест, за да си галиш мъжкото его, или ще се примириш със скучния секс..Де да знам..

Е... "да не си, да не си", ама е.

Oy7ofCon7roL
12-29-2011, 13:04
Всъщност секса е един от най-важните елементи за една здрава връзка
Аз няма да давам акъл как да си решаваш сексуалните проблеми с жена си, но ще ти дам съвет да не бързате да си правите дете. Имам няколко познати, които и те се изпожениха на по 20 -22 години и след време разбраха, че не са един за друг и знаете какво следва. Като имаш дете нещата стават къде къде по сложни, общо взето предполагам ми разбра мисълта

dimitar_ak
12-29-2011, 13:06
Приятелю, няма да получиш това от жена убеждавайки я колко ти липсва това усещане и колко ти е гадно. Дори и да го направи то ще е от чувство за вина. Усещам, че сте се вкарали в монотонността на семейния живот. Променете нещо. Накарай я да те пожелае, да лети от чувства, стани отново онзи когото е харесала. Ще видиш как тя сама ще ти даде страхотен секс без да си го искаш.

anonymous708973
12-29-2011, 13:11
Митко, не мислиш ли, че ако вече няма тръпка след няма и две години, просто не е трябвало да става работата...

dimitar_ak
12-29-2011, 13:15
Митко, не мислиш ли, че ако вече няма тръпка след няма и две години, просто не е трябвало да става работата...

Ето го проблема на съвременното общество. Няма тръпка айде да късаме/развеждаме. Да не мислите, че във всички семейства мъжът и жената са влюбени като при запознанството си? Просто периодично огънят трябва да се подклажда. Виж, ако вече няма желание той да гори е страшно и трябва да се разделят.

anonymous708973
12-29-2011, 13:23
Съгласна съм, че едно семейство не трябва да се разпада при първата трудност, но пропускаш важна част от поста ми - авторът е женен от няма и две години и вече му писва. Естествено, че огънят се подклажда... но не се предполага подклаждането да започва след мизерно кратко време.

DiabolicalSoul
12-29-2011, 14:13
за тоя форум си е момчето... с тва мислене, на 15 как ги порих, пък то бракът къф е скучен ;)
аз съм на 23, почти и 4, и даже не помислям за брак, но явно хората са безсилни пред любовта :D:D

пп братле, сори, че ти го казвам, ама разведи се или ще имаш суууупер мизерен брак. Ще и изневериш, щее го направиш 2-ри път, ще видиш, че минаваш метър ище ти стане навик, тя ще разбере, съмнения, скандали, позорене на момичето и или мнооооого дълга агония след това или бърз развод и всеки да си търси щастието...

SisiStrange
12-29-2011, 15:03
ХЪх. А ти не знаеше ли за тези и недостатъци ПРЕДИ да се ожените?

Concussion
12-29-2011, 15:49
ХЪх. А ти не знаеше ли за тези и недостатъци ПРЕДИ да се ожените?

Ми явно не е знаел за тях. Много от отрицателните качества се открояват след брака, като поживеете заедно. К'во се правиш на отворено, бе, антисоциалче?

bootyboy
12-29-2011, 16:03
да не си се женил бе мен, но има и разводи нали знаеш. Възползвай се сега още докато нямате дете.

SisiStrange
12-29-2011, 16:09
Ми явно не е знаел за тях. Много от отрицателните качества се открояват след брака, като поживеете заедно. К'во се правиш на отворено, бе, антисоциалче?
Това последното към мен ли беше? о.О

ПП. Не е хубаво да се жениш преди да си поживял с даден човек някоя и друга година. Така все ще се откроят недостатъците и ще знаеш.

therichbitch
12-29-2011, 16:58
По-добре първо поговори с нея или се опитай да разнообразиш брака ви и след това тичай по други фусти.

Emilen
12-29-2011, 17:04
Де да беше бракът само секс и удоволствия... Не знам откъде да започна. Бяхте ли заедно преди брака? Вероятно -да. Което значи, че си знаел за непоносимостта й към свършването. Имал съм различни ситуации, включително момиче, което буквално ме изтръгваше от кожата, но беше предупредило, че прекият контакт директно я кара да повръща. Специфика. Трябва да се съобразява човек и с партньора си. Ако не си любител на rimjob-а, представи си, че тя НАСТОЯВА да й лижеш ануса. Ама така, малко след като е била(с извинение) по голяма нужда и то преди да се е измила, естествено. Някои минават определени граници, други - не могат. Хората могат да се променят, но когато се свързваш с някого, трябва да приемеш, че е такъв, какъвто е и да не разчиташ непременно на коренни промени в своя полза. Не я карай да се чувства виновна. Това няма да помогне, само ще влоши нещата. Имай предвид и друго: когато престане да те обича, директно ще започне да ти отказва. За съжаление, силната страст в една връзка трае около 2 - 3 години. После доста намалява. Това съвсем не значи, че е край на секса.
Какво мога да ти предложа, за да разнообразите: за начало НАМАЛЕТЕ секса два-три пъти. После може да опитате следното: възбужда те, но не свършваш. Ще си наложиш и да не се усамотяваш, разбира се. Ако го направите два пъти последователно, третия път, когато стигнеш до края, ти гарантирам, че хич няма да ти е скучно.

Sh@d0w
12-29-2011, 17:17
Ми явно не е знаел за тях. Много от отрицателните качества се открояват след брака, като поживеете заедно. К'во се правиш на отворено, бе, антисоциалче?

Пълни глупости. И винмавай с определенията.

DisappointedDreamer
12-29-2011, 17:24
Ми явно не е знаел за тях. Много от отрицателните качества се открояват след брака, като поживеете заедно. К'во се правиш на отворено, бе, антисоциалче?


Пълни глупости. И винмавай с определенията.

Напълно възможно е, Sh@dow. Ако не сте живеели заедно преди да се ожените, може даже да се нарече факт. Затова е хубаво двойките да живеят заедно преди да се оженят, а след като се оженят, да изчакат малко преди да имат деца, за да се уверят, че са един за друг, и за да няма такива случаи.

Sh@d0w
12-29-2011, 17:30
Щом е стигнал до там да се жени, занчи се предполага че познава жената с която смята да прекара живота си добре. Като е избързал, проблема си е негов, нека мисли сега за изневери и да си скубе косата.

Такива избори, определящи живота ти от тук нататък не се вземат просто така от днес за утре на 22 съм и айде да се оженя.

На автора хич не му прави чест, даже да вади подобни мисли за изневяра. Честно казано, горкото момиче, не и завиждам.

umri
12-29-2011, 22:15
да , само на края да сложа. било много гадно.. не знам защо, до сега тя не е правила свирки пък и аз на нея съм и 2 ри в този аспект.

Как въобще свършваш като спре и тръгне да ти слага презерватив накрая? Първо, от психологическа гледна точка е гадно. Тя се гнуси от хуя и спермата ти, отделно спира за да сложи гадния презерватив... смятай, че ми е умряло сякво настроение, ако ми се случи. Тва е г/д все едно ти да я лижеш през чаршаф, щото те е гнус от pussy juice-a. Нелепо е.

Ти секс със нея не си ли правил преди да се ожените? Не си ли видял, че не става в леглото? Кой те накара толкова рано да се ожениш и то за жена, с която очевидно не си пасвате?

Бракът ти е обречен, пич.. Или тя ще си превъзмогне всичките предразсъдъци и ще си поразкрепости крайно странното и консервативно мнение по тоя въпрос или не виждам оправия. Просто един ден няма да се усетиш как ще почнеш да й изневеряваш.

Не избързвай с децата. Първо си млад. Второ, бракът не е толкова обвързващ, колкото е едно дете. Винаги можеш да се разведеш без излишни драми и отговорности, но детето... дете+брак е много голяма отговорност, и ако й направиш едно дете, тогава си юридически и морално завързан за тая жена. Не, че пак не можеш да се разведеш, но става много по-сложно.

Животът си е твой, ти решаваш, но моето мнение е, че трябва още няколко месеца или година да правите опити, тя да има желание да се промени и, чак когато си сигурен, че тя е едната за теб, сексът се оправи и всичко е 6, тогава прави дете. Не забравяй, че колкото е нейна отговорността, толкова е и твоя. Твоето мнение е много важно по въпроса и не се поддавай тя да те изманипулира да й направиш дете. Тя сега не го осъзнава, но ако й направиш дете и след това нещата продължават да не вървят, тогава ще сте нещастни и двамата.

Ако смяташ, че бракът ти е грешка, поправи грешката, докато най-голямата отговорност не се появи - детето. Бракът е просто юридическа подробност. Без дете е общо взето нищо.

И все пак.. как можа да се ожениш толкова млад? Какво стана? Интересно ми е. Най-малкото пък за човек, с който явно не ти върви секса и други неща покрай него?

anonymous708973
12-30-2011, 07:42
...трябва още няколко месеца или година да правите опити, тя да има желание да се промени и, чак когато си сигурен, че тя е едната за теб, сексът се оправи и всичко е 6, тогава прави дете. Не забравяй, че колкото е нейна отговорността, толкова е и твоя. Твоето мнение е много важно по въпроса и не се поддавай тя да те изманипулира да й направиш дете. Тя сега не го осъзнава, но ако й направиш дете и след това нещата продължават да не вървят, тогава ще сте нещастни и двамата.

Супер съгласна съм с това. Тя си мисли, че едно дете ще ви реши проблемите, ако изобщо осъзнава, че имате такива. Няма да стане и не е редно да натоварване малка душичка с такава отговорност. Ако почне да мрънка, сядаш и говориш с нея като мъж, казваш и честно в очите, че не си сигурен, че мислиш, че може да сте направили грешка и че искаш да имате дете едва след като сте изчистили всички недоразумения.

Не разбрах обаче дали само сексът ли е проблем в цялата ви връзка.

Oy7ofCon7roL
12-30-2011, 07:48
Най ме кефи, когато някой постне някое мнение в форума и после още 20 човека напишат същото нещо....



Не разбрах обаче дали само сексът ли е проблем в цялата ви връзка.

Малко ли е

anonymous708973
12-30-2011, 07:50
Не, сексът е изключително важна част от една пълноценна връзка между зрели личности. Но ако само това е проблемът, нещата са поправими с усилия от двете страни.

BgHtH
12-30-2011, 10:28
...

Всичко вярно само ", тогава си юридически и морално завързан за тая жена. Не, че пак не можеш да се разведеш, но става много по-сложно.Не, че пак не можеш да се разведеш, но става много по-сложно." не е точно така.
Никакви проблеми няма,подаваш си документите и се развеждаш. В най-лошия случай ще те осъдят да плащаш символична издръжка (~100лв, че и по малко) и семейното жилище остава за родителя отглеждащ децата.На тея години не ми се вярва да имате семейно жилище така че спокойно си я пращаш с детето и пръст в устата при майка й.
Морално задължен си не към нея а към детето.За мене няма по гнусна постъпка от тва да направиш дете и да го оставиш.Иначе съм съгласен с всичко останало/

_bmw_power_
12-30-2011, 14:53
Всичко вярно само ", тогава си юридически и морално завързан за тая жена. Не, че пак не можеш да се разведеш, но става много по-сложно.Не, че пак не можеш да се разведеш, но става много по-сложно." не е точно така.
Никакви проблеми няма,подаваш си документите и се развеждаш. В най-лошия случай ще те осъдят да плащаш символична издръжка (~100лв, че и по малко) и семейното жилище остава за родителя отглеждащ децата.На тея години не ми се вярва да имате семейно жилище така че спокойно си я пращаш с детето и пръст в устата при майка й.
Морално задължен си не към нея а към детето.За мене няма по гнусна постъпка от тва да направиш дете и да го оставиш.Иначе съм съгласен с всичко останало/

Много точно ,съгласен съм с теб и с "UMRI" --А преди да станем семейство сме били 5 години заедно...--- иначе наистина детето идва в повече и ако има скандали и се стигне до развод ще са грозни сцени.
Колкото до семейно жилище , тя живее при мен в моята къща - без никакви родители ,сами сме на двата етажа.--това поне съм го осигурил. Мисля че най-добре ще бъде ако поговорим за тези неща като големи хора. Само че ме е страх да не я засегна или обидя с нещо...де да знам ще е гадно някой ако ти каже-- " не ми харесват свирките които правиш"
Благодаря ви инак за така добрите съвети. Ще са ми от полза.:)


П.С Ако не успея да влезна повече до края на тази година , утре ви желая от сърце една страхотна новогодишна нощ, с много приятни емоции и новата 2012 дано да не бъде последна за никой , а да бъде по-добра, по-успешна и пълзотворна от сегашната 2011. :) :)

_bmw_power_
12-30-2011, 14:54
Всичко вярно само ", тогава си юридически и морално завързан за тая жена. Не, че пак не можеш да се разведеш, но става много по-сложно.Не, че пак не можеш да се разведеш, но става много по-сложно." не е точно така.
Никакви проблеми няма,подаваш си документите и се развеждаш. В най-лошия случай ще те осъдят да плащаш символична издръжка (~100лв, че и по малко) и семейното жилище остава за родителя отглеждащ децата.На тея години не ми се вярва да имате семейно жилище така че спокойно си я пращаш с детето и пръст в устата при майка й.
Морално задължен си не към нея а към детето.За мене няма по гнусна постъпка от тва да направиш дете и да го оставиш.Иначе съм съгласен с всичко останало/

Много точно ,съгласен съм с теб и с "UMRI" --А преди да станем семейство сме били 5 години заедно...--- иначе наистина детето идва в повече и ако има скандали и се стигне до развод ще са грозни сцени.
Колкото до семейно жилище , тя живее при мен в моята къща - без никакви родители ,сами сме на двата етажа.--това поне съм го осигурил. Мисля че най-добре ще бъде ако поговорим за тези неща като големи хора. Само че ме е страх да не я засегна или обидя с нещо...де да знам ще е гадно някой ако ти каже-- " не ми харесват свирките които правиш"
Благодаря ви инак за така добрите съвети. Ще са ми от полза.:)


П.С Ако не успея да влезна повече до края на тази година , утре ви желая от сърце една страхотна новогодишна нощ, с много приятни емоции и новата 2012 дано да не бъде последна за никой , а да бъде по-добра, по-успешна и пълзотворна от сегашната 2011. :) :)

JamJam
12-30-2011, 14:58
Не се обиждай, ама как пък така след толкова години се сети чак сега, че секса не ти харесва с тази жена? Скучно ти е, ама май не само в леглото, а като цяло :)

adidaskataWE
12-30-2011, 19:21
Не ми допадна идеята за изневярата!Пък,че е прибързал с брака спор няма.Ако я обичаш пък толкова ли е трудно да прежалиш едната свирка?!Не на всяко момиче й е приятно и всеки базира свирката от любов.Написах моето мнение,сам прецени какво да правиш.

TheBeliever
12-30-2011, 19:38
Ти си с нея от 15 годишен, така ли? Е как на 15-17 ти е правила готини свирки, а сега след 2 години брак свирките станаха ужасни?

Аз мисля, че проблемът ти не е нито в секса, нито във френските ласки, нито в желанието й за дете. Проблемът ти е, че не си се наживял когато му е било времето. И сега, осъзнавайки каква отговорност си поел с брака и евентуалното дете, си се затъжил за свободия и ергенски живот.

umri
12-30-2011, 22:42
Вместо да правиш купони и масови оргии в тая къща, си общо 7(?) години с жена, която ти прави свирки през презерватив и нямате общи интереси и перспективи за бъдещето. 5 години са прекалено много време за да знаеш изцяло колко ти върви секса с нея. Що се ожени? Как те излъгаха? Не ми отговори на въпроса. И ти си виновен.. първо си ползвай главата, после действай. Не е късно да оправиш грешката, ако смяташ, че е грешка.

straus
12-31-2011, 12:49
Секса не те удовлетворява, не си надул корема, за чий хуй се ожени? Не можахте ли да поживеете още някоя друга годинка без брак?

Fantomche
12-31-2011, 15:40
Нямах нерви да изчета всичко ...но постовете на момчетата са типично мъжки. Гледате най лесния начин "ами разведи се" Човека се е оженил за нея сиг е имал и причина за отва. Не само ей така. Всеки брак има свойте моменти падения ... Вярно рано са се оженили но така са решили. Момче ако я обичаш истински ще седнете и ще поговорите. Най ванжното което ме е научил баща ми е, че една връзка се оповава на взаимните компромиси. Тя ще направи компромис за нещо ти за друго. ако не се получат нещата както се казва здраве да е , млади сте живота е пред вас. Но не решавай проблема с изневяра и после да се утешаваш и самозалъгваш с репликата " потърсих от друга това от което имах нужда"