PDA

View Full Version : Издирвам филм(тийн драма),но не помня заглавието?



sueno
12-29-2011, 11:14
Здравейте,както се подразбира от заглавието търся един страхотен филм,който гледах преди около година и малко..Не помня как се казваше,но сюжета му се върти около момиче от прилично семейство което учи в хубаво училище и естествено движи с превзети момичета и момчета...Докато един ден странно момче от нейния клас не започва да привлича вниманието и..Тъй като преподавателя им по химия им възлага опит в който участват като двойка,тоест защитават някаква работа..Това момче както казах е доста потайно не се знае къде живее не е от отличните ученици,облеклото му е съвсем обикновено,кара стар пикап,и до колкото помня трудно общуваше с нея.По много странен начин привлече вниманието и,мисля че една вечер я заведе на някакъв хълм и докато я целуваше изключи колата от скорост и в последния момент натисна спирачката.Нещо такова беше,но в крайна сметка точно когато тя се влюби в него той сякаш се стресна и се отдръпна за известно време спря да посещава часовете.Помня че тя намери мястото където той живее някаква дупка беше но в крайна сметка имаха хубави и то последни моменти заедно тъй като в края на филма се оказа че той е болен и не му остава много..И така в последната сцена на филма тя караше пикапа му с неговите очила...Филмчето е страхотно,но не помня от къде го дръпнах прегледах толкова каталози и вече не знам какво да правя,затова реших да пиша тук и ако някой го е гледал или му говори нещо този сюжет помагайте моля ви..За мен този филм е адски специален няма да ви обяснявам защо но искам да го намеря и то много силно...Моля ви помогнете ми и благодаря ви предварително!!!

Blab
12-29-2011, 11:30
Keith
http://www.youtube.com/watch?v=Fi4P5ksvBLo

sueno
12-29-2011, 12:43
Не мога да повярвам...толкова много много ти благодаря.Сега съм страшно щастлива... :)