PDA

View Full Version : "Искам най-хубавата



L.o.G
12-29-2011, 12:39
Здравейте,


Всичко започна преди няколко дни. Бях на купона на един мои приятел






!

DisappointedDreamer
12-29-2011, 12:42
Имал си приятелка, а си се запознал с някаква, която още отсега те върти на малкия си пръст. Направи си сметка.

anonymous708973
12-29-2011, 12:43
Прави ти се на тежка.
Лика-прилика сте си. Имаш си приятелка, занимаваш се с друга, която те върти на пръста си.

Irti
12-29-2011, 12:46
Разкарай я.

Ако има поне малко желание винаги ще намери време и начин да се види с теб, ако иска.

Тези "заетите" ги знам.

И бизнес дама да е винаги (пак казвам) АКО ИСКА ще намери начин да те види поне за 30 мин.

Не съм я виждал, не я знам, но съм сигурен, че има по-хубави от нея.. винаги има по-хубави от която и да видиш.

Не давай да те разиграват.

Успех със следващата. :)

Meoww
12-29-2011, 13:03
Може да е разбрала, че си имаш приятелка и да не й се занимава с теб ;) Ти от къв зор търчиш след нея след като си обвързан? Сам си търсиш белята.

dimitar_ak
12-29-2011, 13:12
Ами съвсем нормално е да кажеш "добре, значи до понеделник" и да се уговорите конкретно. Ако и тогава те врътне не се правиш на сърдитко, а просто се оттегляш. Сегашната ситуация е много безобидна за да се почва с изводите.

Concussion
12-29-2011, 13:25
Видяла ти е правописа или си имал лош дъх.

ilikeitdirtyX
12-29-2011, 13:39
Видяла ти е правописа или си имал лош дъх.

Да не вземе пича да ти повярва...
Трябва да разбереш че има привличане и обич.
При нея явно е първото.

Concussion
12-29-2011, 13:46
Да не вземе пича да ти повярва...

Няма да е зле, поне на едното да обърне внимание.

NambyPamby
12-29-2011, 14:09
(забравих да ви кажа че вече си имах приятелка)

трололололо

Azoria
12-29-2011, 14:48
(забравих да ви кажа че вече си имах приятелка)


Гръмни се! Някоя хубава ти е обърнала внимание и вече си мислиш как ще си с нея... :? Не си ли чул какво са ти казали за нея? И не се ли усещаш,че не й дреме много ,много за тебе?

SmilezZz
12-29-2011, 15:34
Вземи се осъзнай. На нея й е все едно за тебе , не виждаш ли ? Още не сте заедно , а вече е започнала да те върти на петте си пръстта. И се чудя как въобще не се чувстваш гузно заради настоящата си приятелка , а продължаваш да се чудиш как да си с новата.

L.o.G
12-29-2011, 15:38
Мерси хора! Вие сте върха! Може би наистина е по добре да я разкарам

FuCKkK13
12-29-2011, 15:42
няма да ти отговоря защото си ужасно жалък тип,идиот.. как може да си имаш приятелка и да излизаш с някаква кифла,която явно не само теб върти така (щом сменя момчетата често) както казаха преди мен - лика прилика сте си.. жиголо и курва у перфект.. ще извиняваш за грубото държание ама много се ядосвам на такива като теб.. и все пак.. айде от мен да мине.. вземи разбери да не би да върти теб и още някой щом няма време - защото както я е описал твоя приятел нищо чудно (повечето красиви момичета,които не им липсва мъжко внимание са такива) и дори и да няма никой друг я остави ... такива заета съм и нз. какво са оправдания .. само едно ще ти кажа - има ли желание,има и начин,няма ли желание - намираме оправдание.. сам си прави извода ;)

Concussion
12-29-2011, 15:44
Мерси хора! Вие сте върха! Може би наистина е по добре да я разкарам

Ако си разкараш и оная работа ще е супер.