PDA

View Full Version : Aко можехте да избирата, къде бихте се родили? :) Обосновете се.



D1esel
12-29-2011, 14:36
Аз бих се родил в Скандинавия или някъде в този край: Швеция, Дания, Норвегия, Финландия, Естония, Европейска Русия, Холандия...Може би и северна Германия :) В тези държави ме кефи всичко. :) Кефи ме как излгеждат къщичките, кефят ме хората, повечето от които много възпитани и интелигентни. Кефи ме също социал-капиталистическия строй в Норвегия, Швеция, Дания и Финландия. :) А ако трябва да избирам точното място - избирам Швеция! :) Не на последно място, жените там са страхотни красавици :)

EinGutesKind
12-29-2011, 14:38
Пак ли си се впуснала в размишления бе, Сийче :(

По темата - в ония държави по филмите, дето на едно улица има къщички и всички се познават, без да си заключват вратите :oops:

D1esel
12-29-2011, 14:39
Пак ли си се впуснала в размишления бе, Сийче :(

По темата - в ония държави по филмите, дето на едно улица има къщички и всички се познават, без да си заключват вратите :oops:

Значи и теб те взимам с мен. Поне ще има кого да е*а. :D

EinGutesKind
12-29-2011, 14:42
Ма аз искам мъж, не мъжествена жена :(

LovEsIckk
12-29-2011, 14:43
Що касае външния ми вид..
В Скандинавските страни жените са грозни,дебели,бели и рижави - така че не.
В Западна Европа са някак си прекалено студено,безлични и посредствени.
Бих предпочела в Южна Америка.Но там или е крайна беднотия, или крайно охолство. Бих предпочела в охолството.Много са им красиви жените. И аз ако се бях родила там и такава..ехехе :Д



А що касае до самата държава..
Италия и Англия са ми фаворитки.

D1esel
12-29-2011, 14:43
Ма аз искам мъж, не мъжествена жена :(

Аз съм съвършен мъж! :) И много добре го знаеш! ;)

D1esel
12-29-2011, 14:44
Що касае външния ми вид..
В Скандинавските страни жените са грозни,дебели,бели и рижави - така че не.
В Западна Европа са някак си прекалено студено,безлични и посредствени.
Бих предпочела в Южна Америка.Но там или е крайна беднотия, или крайно охолство. Бих предпочела в охолството.Много са им красиви жените. И аз ако се бях родила там и такава..ехехе :Д



А що касае до самата държава..
Италия и Англия са ми фаворитки.

Гледай я, наша Лофсик иска да е хубава и гола, пък ако ще и в Таджикистан да се роди.

EinGutesKind
12-29-2011, 14:46
Аз съм съвършен мъж! :) И много добре го знаеш! ;)

Мила, ако наистина го мислиш, трябва или да идеш на психиатър, или да си смениш тотално пола ... ама така ще станеш още по-грозна ... нито мъж нито жена ... :(

D1esel
12-29-2011, 14:52
Насьо, ако не спреш да ме дразниш, не само ще те е*а като разгонен кон, а и ще ядеш бой!

EinGutesKind
12-29-2011, 14:55
И аз не одобрявам тия операции, с малко грим, прическа и рокля, ще станеш чудна :*

Missmarch
12-29-2011, 14:55
Аз бих се родил в Скандинавия или някъде в този край: Швеция, Дания, Норвегия, Финландия, Естония, Европейска Русия, Холандия...Може би и северна Германия :) В тези държави ме кефи всичко. :) Кефи ме как излгеждат къщичките, кефят ме хората, повечето от които много възпитани и интелигентни. Кефи ме също социал-капиталистическия строй в Норвегия, Швеция, Дания и Финландия. :) А ако трябва да избирам точното място - избирам Швеция! :) Не на последно място, жените там са страхотни красавици :)

Сийке със всеки пост, написан от нежните ти ръчички, мисля че все повече се влюбвам в теб ! :D :*:*

M214
12-29-2011, 15:07
Какъв студ е там...

Изобщо нямаше да се раждам ако можех да избирам.

M214
12-29-2011, 15:07
Какъв студ е там...

Изобщо нямаше да се раждам ако можех да избирам.

fen7asy
12-29-2011, 15:12
абе тука си ми е добре.
в Италия повечето момчета са красиви.. там може.. В Германия е баси якото също.. абе има ного възможности, ама не искам да променям нищо за сега :>