PDA

View Full Version : Ами оргазъм ??



Got2LuvYou
12-29-2011, 16:17
От 2 месеца излизам с момчето което харесвам.. Ние сме така наречените "приятели с изгода" и то от скоро.. Правили сме секс 2 или 3 пъти.. Първия ни опит не се брои, защото не усещах члена му от ужасяващата болка.. След няколко дни опитахме пак.. стана.. правихме секс, болеше ме докато проникваше и на около 15тата минута от акта отново ме заболя.. когато той забърза темпото, но не прекалено много естествено започва някак си да ме стяга областта от под пъпа до под вагината.. търпи се, но с течение на времето става непоносимо и ми се допишква ;дд Защо не изпитвам никакво удоволствие.. Някой знае ли на какво се дължи това ?? Благодаря предварително :))

SisiStrange
12-29-2011, 16:20
Това, че ти се допишква при някои жени е знак, че си много близо. Отпусни се и се остави. Няма да се напишкаш.
ПП. А може и да те натиска много силно и да те търка на кофти място, знам ли. Помоли го да е по-нежен първите пъти. :)

DisappointedDreamer
12-29-2011, 16:21
Много момичета са безчуствени до след 5-10 им път. И с теб е така. Ти какво очакваш, да извикаш от удоволствие още на първото проникване, защото си достигнала оргазъм?

И използвайте търсачката. Не е за красота.

Got2LuvYou
12-29-2011, 16:23
Благодаря за отговора.. Непременно ще го помоля, но много ме е страх да се отпусна, защото веднъж бяхме спрели за почивка след това "допишкване" и аз отидох до тоалетната защото наистина ми се пишкаше о.о Какво подяволите става с мен ;х

musshy
12-29-2011, 16:32
Нищо ти няма. Не може от първия път и аааа.. оргазъм. Бъди по-търпелива и го помоли да е по-нежен. Ще дойде и момента, в който ще викаш от наслада.

techkata
12-29-2011, 17:46
кажи му просто да е по внимателен :)

granger
12-29-2011, 19:20
Като за начало е важно да знаеш ,че първите пъти е така. Бъдете по търпеливи , а и сексът не е само вътре-вън. Трябва да се съобразява и с теб , имам моменти , в които може да се протъркаш, но ползвайте лубрикант или естествена смазка :D

DragonLady
12-29-2011, 19:30
Нищо ти няма. Не може от първия път и аааа.. оргазъм. Бъди по-търпелива и го помоли да е по-нежен. Ще дойде и момента, в който ще викаш от наслада.

И аз съм това мнение :)

Meoww
12-29-2011, 19:37
Много бързате бе...от 2-3 пъти няма как да изпиташ удоволствие. Нормално е да те боли след като го правите от скоро.
Правете секс по-често... и най-важното е да си отпусната и да се забавляваш ;)

Mi6inka
12-30-2011, 11:26
Има жени, които не успяват да стигнат до оргазъм 30 години, ти искаш от 1вия път да стане. Ама иска се време и практика, за да видиш кое и как ти харесва, кое и как се прави :) Не бой се. Дай си време, отпусни се и се наслаждавай, все някога ще дойде и този момент :)

jj123
01-28-2012, 14:35
Първия път....абсурд,то още не знаеш какво става,оставаш си само с хлепаницата...има време,ще дойде някой ден и това

anonymous708973
01-28-2012, 18:22
Какви приятели с облаги, след като ти дори не изпитваш удоволствие от въпросната облага?

marilyn
01-30-2012, 19:30
Нормално е първите пъти да не изпитваш оргазъм, някои жени имат нужда от много практика за да им се случи това. Спокойно, нищо ти няма ;)