PDA

View Full Version : ПОМОЩ ! :((



limpk0nk3
12-29-2011, 17:34
:) Моля ви за помощ !! От рождения ми ден съм скарана с "най-добрата" си приятелка .. Учим в един клас и т.н. Тя си намери ново "БФФ" за което отрича и аз съм съсипана ! Новата и приятелка е как да го кажа .. лигла , но си приличат по външен вид и т.н... Това момиче не живее в нашия град и си идва лятото и тази ваканция ... Миналата година след като си тръгна ние станахме толкова близки .. Адски МНОГО боли когато станеш замениим .. От както дойде аз се правя , че не ми пука за нея , не и пиша , не и говоря .. И тя почна да ми пише , да ми говори както преди на "слънце" и т.н. и да ми праща прегръдки и целувки , след като и казах , че не ги искам да си ги дава на новото и БФФ тя ми отвърна " Ако искам " след това и казах , че ме дразни и тя каза " щом те дразня няма да ти пиша ! " и .. ;( Големи филми си набивам , но едно истинско приятелство се развали от нищото .. ! Искам да си я върна .. :(
Как да си я върна?!
Ако ги видя двете как да постъпя?? (живеят на 5 мин. от нас.. ;( )

DisappointedDreamer
12-29-2011, 17:43
Ако ги видиш плюй си на петите :lol:

По-сериозно: Еми, понякога наистина така се случва, но и ти не си направила положението по-лесно - можеше да се опиташ да се сприятелиш с това друго момиче, пък и да не бъдеш такава сръдла, когато приятелката ти е писала по skype. Най-добре е да поговориш с нея, да и се извиниш, и да опитате да излизате трите заедно.

limpk0nk3
12-29-2011, 17:46
Ние се мразим с другата и приятелка ! Аз правих всичко възможно да се оправя с нея .. И и казах , че като дойде ще ми *бе майката.. така и стана .. :((( ПЛС още мненияяя ;((

DisappointedDreamer
12-29-2011, 17:48
:lol:


На колко сте?

limpk0nk3
12-29-2011, 17:49
Не е смешноо ;@@@ 14

Cybershot
12-29-2011, 17:53
"БФФ"

ретарди...

DisappointedDreamer
12-29-2011, 17:59
:lol: Така и предполагах - множоството "ядосани" и "тъжни" емотикони, заедно с обидите, и думи от сорта на "ПЛС" с главни букви, наистина ме доведоха до мисълта, че сте на по 14.

Нормално е. Свиквай. Това е още един период на съзряването, и осъзнаването какъв жесток и несправедлив живот водим.

SmilezZz
12-30-2011, 09:47
Детски лигавщини.

А всъщност каква беше причината , за да се скарате и да развалите едно "истински приятелство" ?

Осъзнай се и ти. Не е виновна само тя и другата й приятелка. Тя е направила нещо по въпроса, опитала се е да се сдобрите , а ти си се държала като не знам си каква. А сега изведнъж ти е хрумнало, че искаш да се сдобрите.

Действай тогава ! Приятелството ви , ако е било истински , ще издържи пред всяко изпитание и трудност.
Извини й се.
Тя на тебе също.

lightcameraction
12-30-2011, 10:49
^
ей .. смайлз..човека-баналност ,голяма критичка си станала .. я спри да се дървиш на всички сякаш си няк'ва голяма кака тука и мрънколевщовиш .. ( wtf ) на всеки ..
айде..

Azoria
12-30-2011, 11:20
И и казах , че като дойде ще ми *бе майката.. така и стана ..


ОМГ :lol: :lol: :lol:

Отиди при нея и й кажи "Не искам да сме скарани. Ти си ми най-добрата приятелка." Не е много сложно,нали? Ако иска да сте приятелки ще се сдобрите ,ако не иска няма как "да си я върнеш". :)

Miichelle
12-30-2011, 15:10
И как ти еба майката? -.-

limpk0nk3
12-30-2011, 16:39
ее.. да мерси за помощта ... ако видите другите ми теми ще разберете , че не аз съм причината да сме скарани :) ...

Cybershot
12-30-2011, 19:06
Ае кви са тия простотии "БФФ"... Станали на по 14 години пиклите и вече "БФФ" имали... Я се осъзнайте малко и се стегнете, какви са тия лигавщини, че липсва здрава ръка да ви възпитава... Реве заради някаква простотия. Вие не осъзнавате смисъла на думата "приятел" ... кифленски истории!

Chacho
12-30-2011, 19:27
Бръкнете си в гащичките и ще станете по-близки от всякога.

DisappointedDreamer
12-30-2011, 19:44
Бръкнете си в гащичките и ще станете по-близки от всякога.

:lol:

Най-добре приятели се търсят с години. В повечето случаи дори не се намират. Порастнете малко - на 14 сте вече.