PDA

View Full Version : Sportex няколко въпроса



DragonLady
12-29-2011, 19:20
Здрасти, пак съм аз. Искам да ви попитам няколко въпроса относно презервативите Sportex.
1во Какви са размерите и може ли да се направи някакъв паралел между тези размери и размерите на Durex-a тоест да речем L при Sportex отговаря на 53 при Durex, дано сте ме разбрали какво имам в предвид.
2ро Коя разновидност е най-хубава според вас ( прегледах ги на бързо в сайта им - http://www.sportex-condoms.com/ )
3то Имат ли лубрикант по тях?
4то Вярно ли е, че в кутииката има включени 3 торбички за боклук и 3 малки пакетчета лубрикант?
5то Каква им е цената?
6то По-добри ли са от Durex и защо мислите така?

Мерси предварително на всеки направил си труда да ми отговори :)

пс казаха ми, че много се били късали, вярно ли е? На вас случвало ли ви се е да се скъса sportex ?

MaLkaTa_LaDy
12-29-2011, 21:17
1. Има два размера при тях - L и XL съответно при дюрекс мисля, че са 52 и 56.
2. Мнение нямам. Питай мъжете от форума. На мен ми е все тая. До сега презерватив не ми се е късал.
3. Да
4. Не знам да има такова нещо. Има някои видове, при които в кутийката има два презерватива и пакетче лубрикант.
5. Според зависи от къде ги купуваш. Между 2 и 2.50
6. За мен всички презервативи, които не се късат са добри. А за късането са от значение няколко неща - срок на годност, вакуум, правилно поставяне.

Biskfitka
12-29-2011, 22:06
Аз много ги харесвам Спортекс,тия с плодчетата ;д Екзотик,обаче имат много лубрикант ;д ... Но не съм виждала да имат торбички за изхвърляне,в някои разновидности има пакетче лубрикант.За цена-виждала съм ги и на 1,90 и на 2 и нещо...
Пък преди време (има няма две години ;д ) даже имаше някаква промоция-две кутиики на цената на една,много изгодно :D
Доволна съм от тях,за размери не знам :)

SisiStrange
12-30-2011, 07:03
Когато бяхме на презервативи, тях използвахме. Хубави са, здрави са, не са сума пари и дори на мен лично ми беше по-хубаво усещането с тях. Спомням си и това, че по-не му стягаха, отколкото дюрексите.
По-лубрицирани са от дюрексите май, макар че може да се сугестирам. На мен лично никога не ми се е късал презерватив. Нито на спортекс, нито на дюрекс.
Ние ползвахме тези с пеперудката, не помня вече как се казваха.

Sh@d0w
12-30-2011, 07:06
^ Sportex Light

anonymous708973
12-30-2011, 07:31
Много се панираш за тия презервативи.
Отивай до апкета, купувай 10 броя One Touch за 2 лева (тия с шоколад са божеееествени, направо ми идва да го изям) и пей, сърце. Не ти ли излиза маса пари тоя Дюрекс, пък дори Спортекс да е?

Всеки презерватив има лубрикант, при това доста, но в кутийката има само едно пакетче лубрикант. 2.50 са най-много. Ползвала съм едни, не помня кои точно обаче. Или бяха light, или extra save :Д

Biskfitka
12-30-2011, 11:01
Много се панираш за тия презервативи.
Отивай до апкета, купувай 10 броя One Touch за 2 лева (тия с шоколад са божеееествени, направо ми идва да го изям) и пей, сърце. Не ти ли излиза маса пари тоя Дюрекс, пък дори Спортекс да е?

Всеки презерватив има лубрикант, при това доста, но в кутийката има само едно пакетче лубрикант. 2.50 са най-много. Ползвала съм едни, не помня кои точно обаче. Или бяха light, или extra save :Д
Къде ги има тия one touch-Billa/Lidl? (при нас др. по-големи супермаркети няма засега ;д )
BTW Аз напоследък съм най-доволна от Sure :D

xBadxApple
12-30-2011, 12:12
Спортекс Лайт и Стандарт са си супер, мен даже повече ми харесват от Дюрекс. И като усещане, и като цена, пък и Дюрекси са ми се късали, докато Спортекс - никога.

Лубрикант не знам, само едно пакетче съм виждал, но не знам дали не варира между различните видове.

Аз си ги гепвам за 2,19 долу в магазина : D

gabsi1990
12-30-2011, 14:19
На мене също ми е се едно какъв е презерватива... даже сички са ми еднакви като че ли! моя приятел казва, че спортекс са по- хубави от дюрекс.
В кутията има само 1 пакетче лубрикант и 3 презерватива. А щом се чудиш кой вид да си земеш. пробвай онези, който вътре и 3те са различни (с подаръка отпред.)

JamJam
12-30-2011, 14:39
Няма късащи се презервативи, има неправилно поставени!

Biskfitka
12-30-2011, 15:00
Тия дето са 3 различни-доколкото помня са един обикновен,един черен и един релефен ;д

TheBeliever
12-30-2011, 20:29
Тия дето са 3 различни-доколкото помня са един обикновен,един черен и един релефен ;д

Мне. Черен (Chic май беше), релефен(Fire) и "ултра тънък" (Light).

В кутийка са по 3 презерватива и 1 пакетче лубрикант (само в Orgasm са 2 презерватива - тези с шампанското на кутийката). Презервативите са много добре лубрикирани. Торбички за смет съм засичала само в 2-3 кутийки и то беше преди доста време.

Ние само Спортекс си ползваме, никога не ми се е късал презерватив. Предпочитам Light и Fire като разновидности. Цените са 2-2.30лв зависи от къде ги купуваш.

Biskfitka
12-30-2011, 21:41
^Е горе долу помня,много време мина от тогава :D А какви бяха тия Orgasm?

TheBeliever
12-30-2011, 22:28
^Е горе долу помня,много време мина от тогава :D А какви бяха тия Orgasm?

Само веднъж сме ги ползвали, преди доста време. Уж са с някаква по-специална форма, но аз разлика не усетих, така че не знам кое им е по-различното.

Fantomche
12-31-2011, 09:42
Дюрекс се късат... поне при мен с приятеля ми за една вечер 2 се скъсаха. Фенка съм на шуар особено тези с златиста опаковчица и от едната страна са прозрачни меришат на ябълка хрррррр. А на дюрекс само love ми харесват

anonymous708973
12-31-2011, 14:13
Къде ги има тия one touch-Billa/Lidl? (при нас др. по-големи супермаркети няма засега ;д )
BTW Аз напоследък съм най-доволна от Sure :D

Във всяка аптека.

Biskfitka
01-02-2012, 23:04
Дюрекс се късат... поне при мен с приятеля ми за една вечер 2 се скъсаха. Фенка съм на шуар особено тези с златиста опаковчица и от едната страна са прозрачни меришат на ябълка хрррррр. А на дюрекс само love ми харесват
тия в златистата опаковка,самия презерватив е зелен ;д
TheBeliever и според мен нямат разлика ;ххх

Пантерке-мерси,аама пък аз за първи път ги чувам,ужас ;д

Done
01-03-2012, 07:16
това е истината:
http://www.lifestyles.com/products/skyn/