PDA

View Full Version : Наказание за жените, които изневеряват на мъжете си...



Oy7ofCon7roL
12-29-2011, 19:33
Според вас добре ли би било и в България да се въведе така нареченото наказание "Stoning to Death" за жените , които изневеряват на мъжете си ?

Ето и видео да добиете представа как протича едно такова наказание (пуснете второто видео)

http://newstime.co.nz/stoning-by-taliban.html

Ermic
12-29-2011, 19:54
бахти с кви неща се занимаваш ти

FuCKkK13
12-29-2011, 19:56
не го гледах ама един въпрос.. що само за жените ?

Ermic
12-29-2011, 19:59
не го гледах ама един въпрос.. що само за жените ?
щото сте долни

FuCKkK13
12-29-2011, 20:01
хаха и вие не падате по долу ;)

beb0oy
12-29-2011, 20:02
мъжете също не са цветенце за мирисане :)

shadow4e
12-29-2011, 20:07
http://www.businessinsider.com/europe-micronatons-2011-12#other-world-kingdom-6
алтернативата :Д цялата статия е интересна за различни микронации.

Shines
12-29-2011, 20:08
интересно..

Oy7ofCon7roL
12-30-2011, 07:40
Като се замисля добре би било и мъжете уличени в педофилия и хомосексуалистите също да понасят такова наказание

Missmarch
12-30-2011, 07:44
Ми... Не мисля, че трябва да бъде само за жените .

Thrombocyte
12-30-2011, 07:56
За 5 века не ни ли стигна да заимстваме от арабите или искаш децата ти да крещят "Аллах акбар"?
Все пак и нас майка ни е родила и някак не върви да принизяваме индивидите с вагини до такава степен...

Oy7ofCon7roL
12-30-2011, 08:02
За 5 века не ни ли стигна да заимстваме от арабите или искаш децата ти да крещят "Аллах акбар"?
Все пак и нас майка ни е родила и някак не върви да принизяваме индивидите с вагини до такава степен...
Съгласен съм, и аз не харесвам тия "аллах акбар" булшит, но от друга страна изневярата е доста сериозно престъпление и щом една жена се е принизила да изневерява защо ние трябва да сме малодушни в това отношение

Oy7ofCon7roL
12-30-2011, 08:03
Ми... Не мисля, че трябва да бъде само за жените .
е нали и за мъжете казах

Missmarch
12-30-2011, 08:13
e извинявай, не съм прочела .. : )

musshy
12-30-2011, 08:18
Мисля, че е прекалено варварско. Защо трябва наказанието да е физическо? Болката от думите на партньора ти могат да те наранят много повече.

needle
12-30-2011, 08:21
Има къде, къде по-забавни начини за публична смърт и изтезание, патентовани от църквата, разрязване с трион през средата (алтернатиа на набиването на кол), разпъване с коне, http://horoskop.rozali.com/zagadki/p12817.html

Mi6inka
12-30-2011, 08:23
Изродщина! Радвам се, че не съм родена в такава религия. Това са болни мозъци...

Oy7ofCon7roL
12-30-2011, 15:49
значи като цяло подкрепяте идеята

ledenakrasota
12-30-2011, 16:06
Първо за мъжете трябва да има наказание! Защо все ние трябва да изкупваме грехове, а?

Oy7ofCon7roL
12-30-2011, 16:09
Първо за мъжете трябва да има наказание! Защо все ние трябва да изкупваме грехове, а?

защото когато мъжа ебе, ебе само той, а когато жената я ебът , ебът цялата фамилия

awerw
12-30-2011, 16:22
Наказание заслужават, но чак така мисля, че не! Може би да й се поставя белег като на конете ;д и да я знаят вече всички мъже, но чак така, те направо си я убиха....

ledenakrasota
12-30-2011, 17:06
Само се оправдавате, защото сте се поддали на изкушението. :P

Mi6inka
12-30-2011, 17:07
те направо си я убиха....

ами те така наказват за изневярата...

Cucko0
12-30-2011, 19:49
това е ...отвратително

needle
12-30-2011, 21:59
Първо за мъжете трябва да има наказание! Защо все ние трябва да изкупваме грехове, а?

От най-дълбока древност жената е разглеждана като нещо лошо, в повечето ранни религии е било модерно, да се жертват девици, има много тълкования защо, но всички свършват с ,това че жената е основна причина за бедите. Чак в късната античност, римляните започват да се възхищават на жената, но скоро след това империята им изчезва завинги и настъпва средновековие изключително продуктивен период за изобретяване на уреди за мъчение и гонене на вещици. Периода в който жените поне за малко е можело да се почустват идеализирани е Ренесанса, по-късно през индустриалната революция до голяма степен изнасят бизнеса на свой плещи и разбирасе, доста често е имало смъртни случай. Жените предвождат февруарската революция, която не носи нищо хубаво на Русия, а също и на доста голяма част от света. Едвали света щеше да е по-добро място, но поне нямаше да се жертвен агнец, ако мирно и кротко си водехте живота не създавайки проблеми.

ledenakrasota
12-30-2011, 22:12
От най-дълбока древност жената е разглеждана като нещо лошо, в повечето ранни религии е било модерно, да се жертват девици, има много тълкования защо, но всички свършват с ,това че жената е основна причина за бедите. Чак в късната античност, римляните започват да се възхищават на жената, но скоро след това империята им изчезва завинги и настъпва средновековие изключително продуктивен период за изобретяване на уреди за мъчение и гонене на вещици. Периода в който жените поне за малко е можело да се почустват идеализирани е Ренесанса, по-късно през индустриалната революция до голяма степен изнасят бизнеса на свой плещи и разбирасе, доста често е имало смъртни случай. Жените предвождат февруарската революция, която не носи нищо хубаво на Русия, а също и на доста голяма част от света. Едвали света щеше да е по-добро място, но поне нямаше да се жертвен агнец, ако мирно и кротко си водехте живота не създавайки проблеми.

Няма какво да ми философстваш. Знам повече от теб на тази тематика. Вместо да зубкаш и цитираш нещо, просто запомни, че жената не се е смятала за човешко същество, а за нещо подобно на демон или свръх естествено. :)

PainMonopoly
12-30-2011, 22:23
Мисля, че по границата с Турция трябва да се изгради стена и да се стреля на месо по всеки ислямист, който се опита да я пресече.

Изневярата е част от личния живот на хората и в нашата цивилизация държавата няма право да се меси там, още по-малко пък да преследва само жени за това.

NightGuardian
12-30-2011, 22:28
Мисля, че е прекалено варварско. Защо трябва наказанието да е физическо? Болката от думите на партньора ти могат да те наранят много повече.

ахахха чакай. Тоя камък ти го изтупуля в главата , да видим дали не боли повече.

Иначе и аз съм против такива наказания. Едно време този живот са го нямали за нищо.

Luidgie
12-30-2011, 22:30
За жените това, а за мъжете пирамидата :) Или прекрасният Англисйки обичай - бесене, разпъване, изрязване на половият орган - изгаряне. Изваждане на червата и разчленяване. мхм...

Bianc0
12-30-2011, 22:44
http://farm4.staticflickr.com/3319/3443930495_1e8a5b2bb7.jpg

needle
12-30-2011, 23:01
Няма какво да ми философстваш. Знам повече от теб на тази тематика. Вместо да зубкаш и цитираш нещо, просто запомни, че жената не се е смятала за човешко същество, а за нещо подобно на демон или свръх естествено. :)

Учил съм го, все някъде трябва да използвам тази информация. След като идеално разбираш ситуацията, то защо мъжете предимно да заслужават наказание?

crowberry
12-30-2011, 23:08
xD .. Тая религия трябва да я забранят.. Егати..

Luidgie
12-30-2011, 23:31
http://technosviat.info/wp-content/uploads/2010/10/judas-cradle.jpg или да кажем люлката на Юда...
Само ми е интересно. Защо да не се изневерява? Всеки отговаря за себе си. Да кофти ще е тръпката някой, който евентуално обичаш, да ти каже, че ти е изневерил. Ама все пак, защо всички сте такива върли противници на изневярата, като сами не знаете длаи утре няма да изневерите..

awerw
12-31-2011, 07:26
http://technosviat.info/wp-content/uploads/2010/10/judas-cradle.jpg или да кажем люлката на Юда...
Само ми е интересно. Защо да не се изневерява? Всеки отговаря за себе си. Да кофти ще е тръпката някой, който евентуално обичаш, да ти каже, че ти е изневерил. Ама все пак, защо всички сте такива върли противници на изневярата, като сами не знаете длаи утре няма да изневерите..
Тебе трябва да те бият с камъни........

Mi6inka
12-31-2011, 07:54
Мисля, че по границата с Турция трябва да се изгради стена и да се стреля на месо по всеки ислямист, който се опита да я пресече.

Изневярата е част от личния живот на хората и в нашата цивилизация държавата няма право да се меси там, още по-малко пък да преследва само жени за това.

По-добре не може да бъде казано!

yakuza_
12-31-2011, 08:29
А аз мисля, че ни трябва стена с целия арабски свят и да се избиват на месо, драйфа ми се като гледам разни забулени или някой се оправдава, че не бил на работа/даскало, защото било байрам, бахур и разни подобни сектантски празници. Тогава защо почиват на коледа ? Най - полезното което може да свърши един арабин е да направи самоубийствен атентат в Арабия.

А по темата: Нека и е ! Сигурно е грозна, това заслужават те !

Oy7ofCon7roL
12-31-2011, 08:49
Абе за гадните мангали и аз съм съгласен, че трябва да се изтребят всичките до един или поне да ги изселим от тук.
Но не ми е ясно защо има хора, които не възприемат изневярата като голямо престъпление.
Какво по-лошо има от това да предадеш човека , с който си създал семейство и евентуално имате деца, не смятате ли, че трябва да има сериозен закон срещу това ?
Щом не искаш да си с дадения човек разведи се, защо трябва да причиняваш болка на семейството си по най-долния начин?
Наказанието трябва да е много строго, да е показно и да служи като пример за всички , които мислят, че можеш да изневеряваш безнаказано и да потъпкваш семейните ценности

NqkfaNikakva21
12-31-2011, 10:48
Мисля, че е прекалено варварско. Защо трябва наказанието да е физическо? Болката от думите на партньора ти могат да те наранят много повече.


ахаххахахахахахаххаха
аз нека изневеря на някой, пък после ще ми пука от думите му нали ...
нали за да се стигне до изневяра (съзнателна), хич не ти дреме за партньора ти .. кво ще ти пука какво ще каже после той ...

Luidgie
12-31-2011, 11:04
Тебе трябва да те бият с камъни........


А теб с боздугани... плесс.

ohluv
12-31-2011, 15:09
добрееее сте