PDA

View Full Version : Тема само за млади мъже: Пичове, ще се жените ли? Как мислите да го направите?



D1esel
12-29-2011, 21:17
В последно време си мисля разни сериозни неща за живота, все пак съм вече на 20. Та мислейки си се опасявам как ще си намеря жена, с която да създам семейство. Аз самият имам особен характер. Обичам да командвам, да си правя нещата по план затова ми трябва жена, която е послушна. Не съм някакъв фанатичен командир, но когато съм проверил всичко и съм убеден, че нещо е както аз казвам, държа да стане така, както аз съм решил. В същото време обаче не съм чак толкова силен като човек и се нуждая и от жена, която в същото време е и силна и стабилна личност. Сложно, нали?

Имам и друг проблем. Който също е свързан със същото нещо. Винаги когато си харесам някаква жена, АБСОЛЮТНО ВИНАГИ, я харесвам и желая много, но ако направи нещо, дори и дребно, което да ме подразни или възмути, коренно си променям мнението за нея и вече не ми е симпатична и следователно чувствата ми изстиват.

Напоследък се опасявам, че може би никога няма да се оженя, поради тая причина и тръпки ме побиват. А да си променя характера не мога. Опитвал съм се, но не се получава. От малък съм такъв- властолюбив и чувствителен в същото време.

И нещо друго, което не е чак такъв проблем за мен, но въпреки това пак ме гложди. Не съм имал връзка с жена никога, защото не мога да търпя да се съобразявам с някого, или по друг начин казано, поради посочената по-горе причина. Не съм правил истински секс никога. "Спал" съм с 2 момичета. Първата ми прави орален секс, а с другата правих и "истински" секс, но всичко продължи около 10 секунди.

Иначе момичетата ме харесват, поне от това не се оплаквам.

Вие замисляте ли се за това? Някакъв съвет можете ли да ми дадете какво да правя? Просто осъзнавам, че имам проблем с жените, който не е чак толкова грандиозно сериозен, защото съм сигурен, че много мъже, сигурно над 20-30 % имат същия проблем с характера си. Но от друга осъзнавам, че това си проблем при всички положения, който може да ми попречи да имам сериозна връзка с жена. А аз дори не само сериозна връзка, а абсолютно никаква връзка не съм имал.

ТЕМАТА Е СЕРИОЗНА, ПИЧОВЕ!

Shines
12-29-2011, 21:20
И аз съм горе/доло нещо подобно..но не смятам ,че трябва да мислиш по този начин :). Все някога ще си намерим подходящата сродна душичка :)!Never say never ;)!

EinGutesKind
12-29-2011, 21:25
Не, няма да се женя, няма да имам деца. Против брака съм, ако има любов, няма нужда от обвързвания, подписи и прочие ...

D1esel
12-29-2011, 21:29
И аз съм горе/доло нещо подобно..но не смятам ,че трябва да мислиш по този начин :). Все някога ще си намерим подходящата сродна душичка :)!Never say never ;)!

И аз същото си повтарям. Че има 1 жена за мен, истинска и точно за мен, измежду всичките. Но понякога ми е много притеснено за това. И сега ме подхвана тая мисъл и реших да пусна темичка :D

Shines
12-29-2011, 21:30
Много ясно, че има :)..търсим ли ще намерим, но не сме се захванали сериозната..Няма как да долети при нас ;д..Да ти кажа и аз съм мислил много по тази тема.

D1esel
12-29-2011, 21:31
Не, няма да се женя, няма да имам деца. Против брака съм, ако има любов, няма нужда от обвързвания, подписи и прочие ...

Наско, и аз не държа на подписа. Но по-важно е отношението ти с жената, какви характери имате и как си пасвате.

D1esel
12-29-2011, 21:33
Много ясно, че има :)..търсим ли ще намерим, но не сме се захванали сериозната..Няма как да долети при нас ;д..

Искаш да кажеш, че ако реша, че вече съм готов да се оженя и започна да търся ще я намеря? И аз мисля, че когато започна да търся жена, най-вероятно ще я намеря. Ама ме е страх да не вземе да се окаже, че няма да я намеря. :D На този етап изобщо не се замислям за това. Най-вероятно ще се случи след поне десетина години.

Shines
12-29-2011, 21:33
Много точно казано ;)! Даже това е най-важното.
Е ти няма да чакаш чак до женитбата.Ще търсиш, търсиш и точно, когато най-малко очакваш ще намериш подходящият за теб човек. Спокойно всичко ще се нареди :)!Вярвам, че ще стане :)!

D1esel
12-29-2011, 21:36
Успех брато! :D

Shines
12-29-2011, 21:38
Благодаря и на теб :)! Пътят е труден, но славен!

EinGutesKind
12-29-2011, 21:40
Друг е въпроса че може да си мислиш че е идеалната, и след 10-20 години да разбереш че изобщо не си я познавал .... разводите днес са повече от браковете, и най-лошото е че може да стигнеш до просешка тояга след това

Shines
12-29-2011, 21:42
Така е с времето хората се променят..

D1esel
12-29-2011, 21:45
Друг е въпроса че може да си мислиш че е идеалната, и след 10-20 години да разбереш че изобщо не си я познавал .... разводите днес са повече от браковете, и най-лошото е че може да стигнеш до просешка тояга след това

Наси, разводите според мен се случват, защото хората са се оженили едва ли не на шега, без да се замислят за това, колко сериозна крачка правят. Всеки брак, дори и този, в който хората са един за друг, има своите много трудни моменти в отношенията. Но когато хората наистина са един за друг, когато са разумни хора също така, тогава бракът ще оцелее. По мои наблюдения се развеждат предимно прости хора, които си нямат и понятие от живота такъв, какъвто е. Нашите например не са се женили никога, защото са знаели още преди това, че няма да се разбират. Баща ми няма сериозна връзка до ден днешен, а майка ми е женена за един тъпак. Но този модел мен не ме кефи просто. Искам семейство, искам трапезата, камината. Дано ми се случи това. Наистина го искам.

Shines
12-29-2011, 21:47
Братле много ми харесва начина ти на мислене :)!

D1esel
12-29-2011, 21:51
Братле много ми харесва начина ти на мислене :)!

Ми аз съм умен човек, зарежи това, че се лигавя нон-стоп тук от 2 седмици. :D Aма гледай какво е, много по-лесно е човек да получи съвет в интернет от хора, които не познава, отколкото от приятели. Ако споделиш на приятел, после ще се чудиш от къде ти е дошло или ще почне: "нали ти казах, що не ме послуша" :D Много по разтоварващо е, отколкото на живо.

Shines
12-29-2011, 21:55
Така си е..доста пъти са ми го казвали ;д..

EinGutesKind
12-29-2011, 21:57
Щом го искаш, пожелавам ти го :) аз предпочитам спокойствие, отколкото постоянно да се притеснявам как ще издържам жена и деца... и хич не ми пука за семейните традиции, продължаване на род и прочие, трябва да съм си най-добре аз

D1esel
12-29-2011, 21:59
Обаче, дай да не търсим вината само в себе си. И свестните жени са много малко на брой! Родителите в наши дни много глезят децата си, особено дъщерите си. А това определено ги прави много несериозни хора, които стават най-общо казано ку*ви и използвачки. А такива като ги видя, багам надалеч, дори и да знам, че няма да шанс да се вкопчи точно в мен. :D

EinGutesKind
12-29-2011, 22:03
В днешно време вариантите са два - грозна и вярна, или красива к*рва :D

D1esel
12-29-2011, 22:06
Щом го искаш, пожелавам ти го :) аз предпочитам спокойствие, отколкото постоянно да се притеснявам как ще издържам жена и деца... и хич не ми пука за семейните традиции, продължаване на род и прочие, трябва да съм си най-добре аз

Наско, виж сега, :D значи според мен ти си човек, който е наплашен от живота, страх те е, че няма да се справиш, затова предпочиташ да не се захващаш. И мен ме е страх от същото, но когато ти дойде до дупето, щеш не щеш ще се справиш! Като знаеш, че от теб зависят 1 или 2 малки ангелчета. А когато човек стане родител, тогава спира да мисли за себе си, а само за децата си. Идеята на брака според мен е да се създаде поколение. Брак или съжителство без поколение според мен няма кой знае какъв смисъл. За някои хора това може да не е така, разбира се, може и да греша.

А аз изобщо не се влияя от идеята за продължението за рода, за традиции и други селски истории. Но просто го искам Наско, вътрешно го искам. Чувствам го че го искам. Сякаш някой ме е поставил отгоре като шахматна фигура на този път и искам точно това - мое семейство! И искам жена ми да не се чувства задължена да поема финансовата грижа за семейството. Искам да е спокойна и щастлива тя, за да съм спокоен и щастлив аз. А ако има желание, нека го прави, но в никакъв случай няма да търпя да се прибирам от работа и да я заварвам скапана от умора. :D Може да звуча като старомоден бабаит, но искам когато се прибера жена ми да е приготвила вече трапезата и с децата да сядаме да ядем всички заедно, барбар с домашните любимци. :D

D1esel
12-29-2011, 22:08
В днешно време вариантите са два - грозна и вярна, или красива к*рва :D
Дано да грешиш. Не мисля, че това, което казваш е напълно вярно, макар че имаш право донякъде. И все пак, аз няма да търся жена си в дискотека Чака-Рака. :D А ако тия в Чака-Рака са всичките жени на света, то тогава ще се оженя за теб, ти ще си ми жена, ще си осиновим 2 негърчета и по-добре, отколкото да търпя проста ку*ва до мен, която да пребивам всеки ден, защото жената е просто себе си- проста и тъпа. :D

Missmarch
12-29-2011, 22:08
В днешно време вариантите са два - грозна и вярна, или красива к*рва :D


има и КРАСИВИ и ВЕРНИ . bandit .

EinGutesKind
12-29-2011, 22:11
Ако тя не работи, ти трябва да работиш двойно, нали се сещаш :D и какво, сутрин излизаш, цял ден бачкаш като вол, вечер се прибереш, навечеряте се "на трапезата" и лягате да спите ... гати сивото ежедневие :lol:

D1esel
12-29-2011, 22:11
има и КРАСИВИ и ВЕРНИ . bandit .

Със сигурност има такива и със сигурност винаги ще има. Но за съжаление намаляват напоследък. И като се оженят и те, тогава какво правиме? :D

Missmarch
12-29-2011, 22:13
еми хващаш си нещо по - глуповато , готово да те слуша , но за утехата и разбирането.. търси от друга :D

Missmarch
12-29-2011, 22:14
като се замисля, имам чувството, че повечето мъже са такива, както самия ти се описваш

EinGutesKind
12-29-2011, 22:15
Красиви и верни няма, когато някоя е красива и цял живот я засипват с комплименти, в един момент ще се надуе и ще се прое*е с всеки

D1esel
12-29-2011, 22:15
Ако тя не работи, ти трябва да работиш двойно, нали се сещаш :D и какво, сутрин излизаш, цял ден бачкаш като вол, вечер се прибереш, навечеряте се "на трапезата" и лягате да спите ... гати сивото ежедневие :lol:

Защо трябва да работя като вол? Не мисля, че на всяка цена мъжът трябва да изкарва невъзможните пари, за което да полага невъзможни усилия. Нека жена ми работи, но нека работи на половин работен ден, така че хем да се разнообразява, то не може само вкъщи, хем да е свежа като се прибера вечерта. Учителките за това са идеални. Просто искам да е спокойна, че има стабилен човек до себе си, а това съвсем не означава мъж, който има или изкарва много пари, а човек който е разумен. А когато си разумен, това означава, че имаш възможност да си планираш нещата добре и да нямаш проблеми, които сам да си ги създаваш. Например, ти си само дете, нали? Ами баща ти може да е искал още едно, но като си е направил сметка и е знаел, че не е способен, тогава се е задоволил само с теб, за да не се мъчи той, да не се мъчи жена му, да не се мъчиш и ти.

Missmarch
12-29-2011, 22:15
EinGutesKind - не е задължително

D1esel
12-29-2011, 22:18
Красиви и верни няма, когато някоя е красива и цял живот я засипват с комплименти, в един момент ще се надуе и ще се прое*е с всеки

А ако и аз съм красив? Тогава ще я задоволявам достатъчно. Познавам жени на възраст, чийто мъже ги удоволетворяват напълно, както сексуално, така и емоционално, и които също работят като мъже за доброто на семейството си.

Но в крайна сметка в изневярата не виждам нещо кой знае колко фатално, когато е инцидентно. Човешкият живот не е чак толкова дълъг, че да има време и желание човек да изневеярва системно на жена си или на мъжа си. Веднъж, два пъти - е допустимо да се случи на всеки. Проблемът е, ако стане системно. Тогава означава, че двойката незабавно трябва да се раздели и всеки по своя път!

EinGutesKind
12-29-2011, 22:19
Не знам дали е искал само едно, ама със сигурност има средства да гледа поне още едно ... ама по едно време като го бяха съкратили, не можеше да спи от притеснение как ще ни издържа с мама ...

D1esel
12-29-2011, 22:25
Не знам дали е искал само едно, ама със сигурност има средства да гледа поне още едно ... ама по едно време като го бяха съкратили, не можеше да спи от притеснение как ще ни издържа с мама ...

Значи баща ти си е направил сметка, че има вероятност да го съкратят, че времената са трудни като цяло, и че с едно дете ще му е по-спокойно. А като е по-спокоен ще може и да се устрои отново, без тревоги. Дето се вика, с едно дете може да не ядеш ти и пак ще го изхраниш. Лично аз си мечтая за 2 деца. Нито едно по-малко, нито едно повече. :D Но ако преценя, че може да се появи период в живота ми, в който ще ми е трудно да се справя с цели две деца, тогава дори и в момента да имам възможност, не бих рискувал да имам второ дете. :D Според мен от нашето поколение, основно повечето хора ще имат по 1 дете. А тези, които имат по 2 ще са равни на брой с тези, които няма да имат никакви деца. Разбира се, изключвам някои особени етноси, за които обаче съм сигурен, че ще се очовечат и те. Селяндурите, които си пилеят семето и не знаят колко деца имат дори, тях ги изключвам.

EinGutesKind
12-29-2011, 22:28
Не си е бил направил сметка, щото бях на 14-15 тогава :D обикаляше като луд, беше готов да се хване на квото и да е ... ако нас с мама ни нямаше, щеше да си кара и там с някви мизерни помощи

D1esel
12-29-2011, 22:34
Не си е бил направил сметка, щото бях на 14-15 тогава :D обикаляше като луд, беше готов да се хване на квото и да е ... ако нас с мама ни нямаше, щеше да си кара и там с някви мизерни помощи
Искаш да кажеш, че баща ти е направил грешка, че те е направил? :D Наско едно дете заслужава да има всеки човек, защото винаги има начин да го отгледаш и дори да го направиш човек, разбери го. :D Притеснявал се е, защото няма как човек да не се притеснява, когато е без работа. И да не издържаш никого освен себе си, дори при условие, че живееш при вашите и можеш да разчиташ на тях, ако остане без работа човек, е кофти. Проблемът е, когато имаш 2 алчни гърла и злобна жена. :D Макар, че има свестни хора, които и с две деца се справят някак и успяват да ги направят хора, колкото и да им е трудно. И дори, учудващо за мен, живеят спокойно.

EinGutesKind
12-29-2011, 22:37
Огромна грешка е направил, да :D ама все пак той е от онова поколение дето трябва да направиш задължително поколение, както е задължително да дишаш за да живееш :lol: само мрънкам, искам пари, имам претенции.....

sashko705
12-29-2011, 22:40
http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w&ob=av3e

D1esel
12-29-2011, 22:41
като се замисля, имам чувството, че повечето мъже са такива, както самия ти се описваш

Знам. Но аз съм отговорен човек, за разлика от повечето мъже. :D

D1esel
12-29-2011, 22:43
Огромна грешка е направил, да :D ама все пак той е от онова поколение дето трябва да направиш задължително поколение, както е задължително да дишаш за да живееш :lol: само мрънкам, искам пари, имам претенции..... A човекът може да го е искал, не мислиш ли? Онези времена, за които говориш са били преди 1960 година. Има много неженени 40-50-60-70 годишни хора. Не е задължително било да се ожениш от морална гледна точка. Единствено бабите от квартала може да са одумвали хората.

EinGutesKind
12-29-2011, 22:45
Искал е силно казано, просто така е ТРЯБВАЛО :lol: и сега като му кажа че аз няма да се женя, почва да се хили все едно виц му разказвам :lol:

D1esel
12-29-2011, 22:51
Искал е силно казано, просто така е ТРЯБВАЛО :lol: и сега като му кажа че аз няма да се женя, почва да се хили все едно виц му разказвам :lol:

Само ако подозираше баща ти какъв си, щеше да е взел вече мерки и да те е направил нормален мъж. :D Нямам предвид сексуалната ти ориентация ни най-малко. Имам предвид лиготията ти и алчността ти. :D

И все пак продължавам тайно да си мисля, че не си такова ла*но, за каквото се представяш тук. :D

EinGutesKind
12-29-2011, 22:59
За алчността и егоизма ми с мама са много притеснени, оная вечер си бяха легнали и ги слушах, викаха че на старини 1 филия хляб нямало съм да им дам :razz: ама какво да се прави, те са ме направили такъв :lol:

D1esel
12-29-2011, 23:02
За алчността и егоизма ми с мама са много притеснени, оная вечер си бяха легнали и ги слушах, викаха че на старини 1 филия хляб нямало съм да им дам :razz: ама какво да се прави, те са ме направили такъв :lol:
Ако това сериозно е така, много лошо за теб. Но съм почти сигурен, че само се е*аваш.

HolyShit
12-29-2011, 23:06
D1esel , D1esel.. Като видях,че пишеш,че си сериозен човек на 20 години разбрах,че това е поредната ебавка :D:D

D1esel
12-29-2011, 23:25
D1esel , D1esel.. Като видях,че пишеш,че си сериозен човек на 20 години разбрах,че това е поредната ебавка :D:D
Всъщност изобщо не е ебавка. Ако беше ебавка, изобщо нямаше да пиша тук, а щях да мятам салфетки в студентски град точно в този момент.

D1esel
12-30-2011, 10:09
Хайде пичове, пишете в тая яка тема! :)

Missmarch
12-30-2011, 10:31
пишем пишем, пичке ^^

fen7asy
12-30-2011, 10:45
tl;dr
10101010

D1esel
12-30-2011, 11:20
Жените - вън от тази тема! RIGHT NOW!

Oy7ofCon7roL
12-30-2011, 11:52
Първо. Не мисля да се женя никога и това съм го решил твърдо.Не смятам, че един подпис в общината ще тежи повече от едно бебе в кошарата.

Второ. Много ме притеснява проблема, че всичко ми омръзва прекалено бързо. Винаги съм бил така, имам мерак за нещо и след като му се накефя ми омръзва и ми става отегчително(тук не говоря конкретно за жените, а като цяло какъв човек съм)

Трето. Изпитвам ужас като гледам жените в днешно време кви курви са станали(и в буквален и в преносен смисъл). Притеснението ми е, че вече много трудно се намират жени, които могат да отдадат цялото внимание, което е нужно в отглеждането на едно дете и първите стъпки в изграждането му като характер и възпитание и същевременно с това да бъдат опора в семейството.Не казвам, че искам да ми слугува но според мен е нормално да поддържа дома в изряден вид и от време на време да мирише на домашно сготвено като се прибереш.
Притеснява ме това, че повечето жени гледат да се хванат на работа макар и за 200 лв само и само за да отбият номера, че правят нещо за да загърбят семейните си задължения.

Четвърто. Ще ми се да намеря жена , която да се интересува от мен. Не само да ме пита кво ще правим днеска, а когато ме види, че съм изнервен за нещо да поговори с мен , да знае как да ме успокои и тн. Общо взето жена, с която да общуваме пълноценно и да бъдем опора един за друг.

Има и други работи , но не ми се задълбава повече

fen7asy
12-30-2011, 13:20
Жените - вън от тази тема! RIGHT NOW!

e как така сам ще си излезеш от темата и повече няма да я посещаваш? не ти ли е интересно кви отговори ще има?

EinGutesKind
12-30-2011, 13:39
Първо. Не мисля да се женя никога и това съм го решил твърдо.Не смятам, че един подпис в общината ще тежи повече от едно бебе в кошарата.

Второ. Много ме притеснява проблема, че всичко ми омръзва прекалено бързо. Винаги съм бил така, имам мерак за нещо и след като му се накефя ми омръзва и ми става отегчително(тук не говоря конкретно за жените, а като цяло какъв човек съм)

Трето. Изпитвам ужас като гледам жените в днешно време кви курви са станали(и в буквален и в преносен смисъл). Притеснението ми е, че вече много трудно се намират жени, които могат да отдадат цялото внимание, което е нужно в отглеждането на едно дете и първите стъпки в изграждането му като характер и възпитание и същевременно с това да бъдат опора в семейството.Не казвам, че искам да ми слугува но според мен е нормално да поддържа дома в изряден вид и от време на време да мирише на домашно сготвено като се прибереш.
Притеснява ме това, че повечето жени гледат да се хванат на работа макар и за 200 лв само и само за да отбият номера, че правят нещо за да загърбят семейните си задължения.

Четвърто. Ще ми се да намеря жена , която да се интересува от мен. Не само да ме пита кво ще правим днеска, а когато ме види, че съм изнервен за нещо да поговори с мен , да знае как да ме успокои и тн. Общо взето жена, с която да общуваме пълноценно и да бъдем опора един за друг.

Има и други работи , но не ми се задълбава повече

Не се притеснявай, дишай дълбоко :D няма да намериш такава женичка, каквато искаш, освен ако не идеш в някое забутано село и си хванеш първата задръстенячка :(

EinGutesKind
12-30-2011, 13:57
Един разговор от одеве с мама :D

Аз: чичо Максим женен ли е
Тя: не, стар ерген е, и ти ли искаш така, да не мислиш че е хубаво
Аз: ми хубаво е, не се съобразява с никой, вие с тати какво сте спечелили като сте се оженили
Тя: спечелихме теб, радваме ти се, на теб и на успехите ти
Аз: какви успехи, да избутам някви оценки в училище и сега в университета, нищо друго не съм направил

:D

awerw
12-30-2011, 16:56
четох само първата страница, според мен е добре да имаш жена, деца, направо семейство, но, има едно голямо Но, трудно се намира такава която да можеш ти да търпиш и тя да търпи теб, винаги ще имате и лоши моменти и те няма да са малко, не си мислете, че е лесно да намерите жена която да бъде с вас през целия ви живот, доста е трудно, и ако все пак не намерите, можете да си извършите дълга и поне да си имате 1-2 деца, защото не знаете като остареете, как ще гледате своите приятели които вече ще имат внуци, а вие няма да имате и жена нито деца, нито внуци, за това най-важното според мен е да имаш деца, също много важно е и да имаш жена до себе си, но хайде и без жени се живее, ама важното е да имате деца, да им се радвате, и съответно и внуци по-нататък, може да се каже, че това е най-важното нещо в живота ви

D1esel
12-30-2011, 22:53
четох само първата страница, според мен е добре да имаш жена, деца, направо семейство, но, има едно голямо Но, трудно се намира такава която да можеш ти да търпиш и тя да търпи теб, винаги ще имате и лоши моменти и те няма да са малко, не си мислете, че е лесно да намерите жена която да бъде с вас през целия ви живот, доста е трудно, и ако все пак не намерите, можете да си извършите дълга и поне да си имате 1-2 деца, защото не знаете като остареете, как ще гледате своите приятели които вече ще имат внуци, а вие няма да имате и жена нито деца, нито внуци, за това най-важното според мен е да имаш деца, също много важно е и да имаш жена до себе си, но хайде и без жени се живее, ама важното е да имате деца, да им се радвате, и съответно и внуци по-нататък, може да се каже, че това е най-важното нещо в живота ви

Е така е. Аз ако можеш да си имам деца без да се налага да имам жена... :D

ohluv
12-31-2011, 16:07
йейейаслк;йфа;ускгасгф асфхтбршфбдбв адбф