PDA

View Full Version : За нова година



kyka1
12-29-2011, 20:36
Значи моя братовчед ми се обади и ми каза да отида във техния град да ходя да празнувам, и аз се съгласих и утре заминавам, но там никой не познавам (града е много малък даже мога и село да го нарека) и ме е малко срам да отида при непознати и да се забавлявам.Та искам да ми дадете съвети как да се отпусна и да ми яко и да се кефя за макс за новата година, а не да се срамувам и тем подобни.Благодаря на всички които ще ми помогнат.Весели празници :)

tomboy
12-29-2011, 20:41
Винаги е неловко , когато или си нов в компанията или просто не познаваш никого ..Ама няма от какво толкова да се притесняваш !Знам , че когато си при нови хора се опитваш да ги впечатлиш , но според мен не е добър избор да го правиш ..Просто бъди себе си !..Както при повечето неща е , издръж началото и нататък сама си става работата ...Само си дай старт и се забавлявай !..;):)..Весели празници !

SmilezZz
12-30-2011, 08:58
Аз съм в същата ситуация , но ще се опитам да помогна по някакъв начин.

- Просто се отпусни и не му мисли много. Важно е на теб да ти е добре , да не ти пука какво мислят другите. Не си задавай въпроси от типа: "Ама как да се отпусна" , "Ама какво ли ще си помислят за мен , ако кажа еди - какво си или ако направя еди - какво си".

xoxi
12-30-2011, 14:56
Почни да празнуваш от по-рано, обърни някоя и друга чаша и ще видиш, че в това градче/селце няма и да забележиш, че е имало други хора.

Naik1
12-30-2011, 15:01
Че кво пък толкова ти пука, тея хора ще ги виждаш най-много 2-3 пъти годишно :)

the0x
12-30-2011, 18:10
Удари няколко шотчета набързо и ще си центъра на вниманието.

reperw
12-30-2011, 21:35
алкохола ще ти помогне :Д