PDA

View Full Version : Много голям проблем, помощ !



Freedoom
12-30-2011, 00:16
Това ми е първата тема, а и не съм много добър по български и ще има грешки...
Имам много голям проблем!
Харесвам едно момиче, което също ме харесва, дотук добре...
Но по едно време един от приятелите ми, ми се сърди, питам го защо но оставам без отговор...
И след няколко часа разбирам, че проблемът бил заради момичето, оказало се че той също я харесва...
Този приятел ми е много добър, но и момичето не е за изпускане...
Помагайте не знам какво да правя !!!

djipsito
12-30-2011, 02:11
Момичето избира, пич... Кажи го на приятеля си. И не се карайте за момичета!

Azoria
12-30-2011, 08:41
Момичето избира, пич... Кажи го на приятеля си. И не се карайте за момичета!

Съгласна съм ,но донякъде. Ако и двамата имате силни чувства ще е гадно за когото и да било да остане да гледа отстрани.
В крайна сметка имате два варианта 1. Тя да избере , 2. И двамата да се отстъпите.
Има и трети вариант ,но при него няма да си останете приятели със сигурност.

BumpyRide
12-30-2011, 08:49
Ммм... Кофти ситуация. Според мен трябва да поговориш с момичето и да разбереш първо какви са нейните намерения спрямо теб. Тогава вземи решение какво да правиш.

Meoww
12-30-2011, 08:51
Може и двамата да я харесвате и да се спукате от бой заради нея, но не забравяте, че последната дума не е ваша ;) Дали ще бъде с някой от вас двамата си го решава тя...може да не избере никой ;)

Yligyfrena
12-30-2011, 08:55
Напълно съгласен с това , че и 100 момчета да сте и дори и приятели момичето в случея избира.И да наделееш с сила над него или с нещо друго от сорта на лъжи и това онова не учаквай при нейно желание повече да е с него да стане нещо между вас. Затова ти предлагам - приказвай с него , отидете питайте момичето би ли изкало да бъде с някой от вас двамата и тогава ще разберете.Но след нейното решение ако пак има сърдити и такива това са детски историй и кажи на "добрия" ти приател да го Д*ХА.

SmilezZz
12-30-2011, 09:38
Поговори с приятеля си. Може и двамата да имате силни чувства към момичето, но само тя решава с кого да бъде или не. Вярно е , че на приятеля ти ще му стане гадно , но в крайна сметка ако наистина сте добри приятели - ще те разбере.

Другото решение е да спреш и ти да се занимаваш с момичето.