PDA

View Full Version : Въпросче!



BumpyRide
12-30-2011, 05:58
Здравейте! Надявам се темата ми да не се повтаря с други. Таа да ви обясня една примерна ситуация: Момче и момиче, съученици са, само че момчето се влюбва или да речем започва да харесва съученичката си, пишат си по скайп има закачки, но момичето приема момчето по -скоро като приятел, с когото и е забавно да се закача, като добър съученик и се опитва да не му дава напразни надежди, но...Скоро тръгва с друго момче, което е 2 години по-голямо, но от същото училище. Ии да мина на въпроса: Стана ми интересно дали при една такава ситуация е възможно момичето и момчето, които са от един клас, да са си пак в едни нормални, готини отношения? Всъщност аз знам, че е възможно, ставала съм свидетел на такова нещо. Но това означава ли, че тръпката на момчето е изчезнала, щом продължава да се държи нормално с момичето, но естествено малко по - отдръпнато, защото момичето вече е заето? Дано сте разбрали въпроса ми.. :)

Sh@d0w
12-30-2011, 06:04
Не са му изчезнали чувствата към теб, поне не докато не си намери друго момиче, подир което да тича.

anonymous708973
12-30-2011, 06:43
Мхм.
Клин клин избива.
След това може да имате нормални отношения, пък и вие не сте били в дълбокото, само те е харесвал...

Ема12
12-30-2011, 07:34
Аз също смятам, че няма да се откаже. А колкото до отношенията, и аз съм ставала свидетел на такава сцена, и двамата ще се държите сякаш нищо не се е случило. :) Всъщност зависи какво е момчето и дали наистина държи на приятелството ви ;)

SmilezZz
12-30-2011, 08:28
Дали ще запазят запазят приятелските си отношения , си зависи само и единствено от тях Напълно възможно си е, стига и двамата да го искат и да правят нещо по въпроса.

Azoria
12-30-2011, 08:36
Ще му гори пламъчето ,особено ,ако продължават да поддържат контакти. (:

Traum.
12-30-2011, 10:10
Зависи, ако го тресат хормоните, ще се прави, че нищо не се е случило и даже може и да започне да говори не особено мили неща по твой адрес. Ако е пораснал, ще си намери нова тръпка и ако цени приятелството ви - ще си го запазите. От него зависи.

BumpyRide
01-03-2012, 18:11
Благодаря на отзовалите си. Ще се радвам и на други мнения. :)

nikola1234
01-03-2012, 19:02
Здравейте! Надявам се темата ми да не се повтаря с други. Таа да ви обясня една примерна ситуация: Момче и момиче, съученици са, само че момчето се влюбва или да речем започва да харесва съученичката си, пишат си по скайп има закачки, но момичето приема момчето по -скоро като приятел, с когото и е забавно да се закача, като добър съученик и се опитва да не му дава напразни надежди, но...Скоро тръгва с друго момче, което е 2 години по-голямо, но от същото училище. Ии да мина на въпроса: Стана ми интересно дали при една такава ситуация е възможно момичето и момчето, които са от един клас, да са си пак в едни нормални, готини отношения? Всъщност аз знам, че е възможно, ставала съм свидетел на такова нещо. Но това означава ли, че тръпката на момчето е изчезнала, щом продължава да се държи нормално с момичето, но естествено малко по - отдръпнато, защото момичето вече е заето? Дано сте разбрали въпроса ми.. :)
еми честно казано си е до човека но според мен ако още поддържате една нормална приятелска връзка и той не се е променил кой знае колко в държанието си не е имал кой знае какви чувства към теб.всичко е много индивидуално в такава ситуация.