PDA

View Full Version : за ВСИЧКИ от Кофата



Missmarch
12-30-2011, 09:43
Такааа.. понеже остават.. ъмм .. абе един ден и половина да речем , до Нова Година, искам да ви кажа следното...

За някои от нас годината беше тежка, дните ни бяха трудни, тъжни.. Други от нас се издигнаха на високи постове, преодоляха доста непреодолими неща... изградиха си живот, различен от стария, или може би същия, но с една - две идеи по добър или по лош... Независимо от положението, в което сте се намирали, знайте че бъдещето е най - величественото нещо в този свят. Можеш да го промениш сам, без дори да осъзнаеш това. Бъдещето не може да бъде до точност предсказано, дори и от най вещите магове и ясновидци... Бъдещето ни предстои, а ние не трябва да стоим на едно място... Да бягаме напред към Него.. Да го гоним, да се радваме на всичко, на което ще ни научи, или ще ни даде... Трябва и да се замисляме какво ни и предоставя.. Причината за всяка несполука.. и причината за всеки успех... Рядко съм вярвала, че всичко си е до късмет.. По - скоро, от теб самият зависи дали ще успееш или не... Затова ви пожелавам една прекрасна 2012 година, изпълнена с много усмивки, здраве, щастие и късмет... Пожелавам ви, това да бъде една прекрасна година за всекиго от нас. Не спирайте да се радвайте на живота, не се отказвайте от целите си, не спирайте да мечтаете, не спирайте и да вярвате и в мечтите си, силно, колкото и невъзможни да изглеждат те ! Помнете.. За да успеете в нещо, винаги трябва да вложите нещо и от себе си... Някаква лична жертва, кръв, сълзи, труд и вяра... Пожелавам ви, да изживеете и най - прекрасните си мигове с любимия човек, а ако не сте намерили вашата половинка, пожелавам ви от все сърце да я откриете ! Усмихвайте се, винаги, колкото и да е трудно, дори и животът ви да ви е обърнал гръб, усмихвайте му се... и той ще ви отвърне със същото !
Пожелавам ви една година, изпълнена с най - красивите и най - добрите неща, по - добра от миналите години, но не и от бъдещите !

<3 Love ya all .

yakuza_
12-30-2011, 10:00
tl;dr
пожеланията са тъпи, само ти създават впечатление, че идва нещо по - добро, а ти пак си в лайна и си разочарован

Blab
12-30-2011, 10:07
//yakuza е тотално черен юзър.

cherrygloss
12-30-2011, 10:08
tl;dr
пожеланията са тъпи, само ти създават впечатление, че идва нещо по - добро, а ти пак си в лайна и си разочарован
тру сторри

Positive_SouL
12-30-2011, 10:11
Дам и миналата година си го пожелах това и се спънах много ужасно в живота. Ако не бях толкова мотивиран нямаше да ме заболи толкова много от удара. За това тази година без пожелания и очаквания, само с високи цели и мечти ще очаквам годината.

Positive_SouL
12-30-2011, 10:12
:) но ей мислете позитивно :D само така ще се оправите :P

yakuza_
12-30-2011, 10:16
винаги съм настроен реалистично с лек песимизъм

Positive_SouL
12-30-2011, 10:17
Винаги очаквай малко за да получиш много на този принцип съм аз.

Missmarch
12-30-2011, 10:23
ау колко сте неблагодарни :X :D

и аз миналата година бях настроена съвсем реалистично към нещата, дори клонях към песимизъм.. но това помогна ли ми с нещо? Не.. По - добре е да вяравш в доброто, не е казано че трябва да очакваш много, но просто гледайте по - усмихнато на нещата... : )

Positive_SouL
12-30-2011, 10:25
Е тамън това казвах винаги приемай нещата позитивно и никога не очаквай много :P

Благодаря за пожеланията много съм очарован :D сега очаквам и подарък за нова година :)

Missmarch
12-30-2011, 10:30
Ами хвърлих си 4-5 минутки в писане, за да може да има повече усмихнати хора и самата аз да погледна по - лъчезарно над нещата и с надеждата и вие да започнете малко по - добре годината щото позитивното мислене играе доста голяма роля в отношението как ние приемаме нещата и съответно как се чувстваме...

/подаръка май няма да е от мен :D xixixi ..

Positive_SouL
12-30-2011, 10:36
/подаръка май няма да е от мен :D xixixi ..

Мисли позитивно, мисли позитивно..... (cry)

Missmarch
12-30-2011, 10:38
:D:D:D samiq ti никнейм е позитивен :D

nepowtorima
12-30-2011, 11:00
Мерси много за пожеланията! Надявам се всичко тази година да е прекрасно, но винаги си има и спадовете и възвишенията в една година. На мен 2011 ми донесе почти само спадове, тази година беше една от най-ужасните ми. Страх ме е да кажа, че догодина ще е супер.. ще ми носи само щастие.. Едва ли, но пък смятам другата година да съм по-позитивна. Тази година бях доста песимистично настроено като се залъгвах, че съм реалист.

Успех на всички в 2012 /и от мен малко пожелания/ Бъдете позитивно настроени, защото само така ще ви дойде щастието.. Каквото лошо кажете.. то ще ви се случва малко по малко.. без да разберете, че всичко идва от настройката ви към живота.
Бъдете щастливи, усмихнати и най-вече пазете здравето си, защото щастието идва когато си здрав!!

Positive_SouL
12-30-2011, 11:05
Пожелавам ви много любов,секс и приключения в следващата година. Също ви пожелавам да сте здрави, да сте корави и много секс през следващата година. Желая живота ви да е сладък като шоколад милка и да правите много секс през следващата година. И когато излязат трудности които искат да ви съборят духом не се предавайте и правете секс до следващата година.

Весело посрещане на 2012 с много пиратки, приятели, смях, малко пиене и много секс до сутринта на следващата година :)

С безкрайно позитивни чувства от Positive_Soul

Missmarch
12-30-2011, 11:08
^ей сексомане :D да ти се връща тройно <3

ledenakrasota
12-30-2011, 11:10
Хубаво посрещане на новата година на всички и само положителни емоции! :)


Мрънкащи същества като якузата сами са си виновни! :?